Pirmadienis, 18 Vasaris 2019 00:06

Pradinių klasių meninio skaitymo konkursas

Vasario 12 dieną vyko pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Gražiausi žodžiai“. Renginį vedė Vakaris Čiuldis 3a kl. ir Austėja Neliubšytė2 kl. Vedantieji žemaitiškai pašmaikštavo ir pakvietė išsirinkti po žibutę, kuri nulėmė pasirodymo eilės numerį. Dauguma drąsiai ėjo į priekį ir susirinkusiems dovanojo gražiausius žodelius. Mokinių pasirodymus vertino komisija: Edita Kleinauskienė, Rasa Čičirkaitė ir gimnazijos direktorė Aušra Kazlauskienė. Šiemet nugalėtoja tapo 4a klasės mokinė Saulė Janušaitė (mokytoja G.Kesminienė). Prizines vietas taip pat užėmė: Urtė Sakalauskaitė 3a klasė (mokytoja I.Pačerinskienė), Guoda Kareivaitė 4a klasė (mokytoja G.Kesminienė), Pijus Krapauskas 4b klasė (mokytoja G.Vainutienė). Visi dalyviai gavo po atminimo dovanėlę – knygelę. Po pasirodymų vaikų laukė smagi diskoteka.

Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos I.Noreikienė ir I.Pačerinskienė.

Penktadienis, 15 Vasaris 2019 08:23

Mokyklinė integruota gamtos mokslų olimpiada 2019m.

Sausio 22d. tradiciškai vyko gimnazijos mokyklinė 7 – 8 ir I klasių gamtamokslinė olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo po devynis mokinius iš kiekvienos klasių grupės. Gamtos mokslų mokytojos džiaugiasi, kad visi dalyviai dirbo labai rimtai ir stipriausieji turės galimybę atstovauti gimnazijai rajono gamtamoksliniuose konkursuose, olimpiadose. Sveikiname olimpiados nugalėtojus. Septintokus: Gvidą Kazlauską, užėmusį I-ą vietą, Dovydą Jasmontą – II-ą vietą ir Austėją Dagenytę, užėmusią III-ą vietą. Aštuntokus: Mantą Dagenį ir Redą Vitalį užėmusius I-ą vietą, Joaną Kazragytę - II-ą vietą ir Eveliną Kontrimaitę užėmusią III-ą vietą. I-os klasės gimnazistus: Augustę Joneikytę, užėmusią I-ą vietą, Rimvydą Šarapnickį – II-ą vietą ir Modestą Litviną, užėmusį III-ą vietą. Tikime, kad šiuos mokinius gamtos mokslai domins ir toliau, kad didės jų noras stebėti, tyrinėti aplinką ir joje vykstančius reiškinius.

Gamtos mokslų mokytojos

Antradienis, 12 Vasaris 2019 10:04

Atvira pasaulio pažinimo pamoka 4b klasėje „Kuo svarbus Žalgirio mūšis?“

Vasario 1 d. 4b klasėje vyko atvira pasaulio pažinimo pamoka „Kuo svarbus Žalgirio mūšis?“. Pamoką stebėjo klasės mokinių tėveliai. Mokiniai dalyvavo pamokoje, išsiaiškino Žalgirio mūšio svarbą Lietuvai. Pamokos pabaigoje apibendrino žinias, įsivertino, atlikdami pateiktas užduotis. Mokytoja Gražina Vainutienė

Antradienis, 12 Vasaris 2019 08:17

Biologijos olimpiada

Sveikiname ir didžiuojamės ! Sveikiname IVa kl. mokinę Aistę Beniušytę Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmusią II –ąją vietą, o II kl. mokinį Rolandą Vyniautą užėmusį III –iąją vietą.

Antradienis, 12 Vasaris 2019 08:15

Paroda ,,Budėti – reiškia tarnauti“

Mūsų gimnaziją pasiekė unikalus projektas - keliaujanti kun. SJ, br. Sk.v. Antano Saulaičio paroda „Misijų stotelė“. Bendradarbiaujant su Bažnytinio paveldo muziejumi, parodą organizuoja Asociacija “Vyresniųjų skaučių židinys“. Parodos pavadinimas “Budėti - reiškia tarnauti“. Parodos tikslas – skleisti savanorystės idėją, pasakoti apie misionierystės apraiškas įvairiose kultūrose, didžiulė nauda - patiems skautams susipažinti su br. A. Saulaičio veikla, misijų istorija, lietuvių įsitraukimu į misijas. Vasario 6 d. įvyko parodos atidarymas, kurį organizavo Žemaitijos skautų organizacijos Medeinos draugovės skautai ir draugininkė sktn. vyresn. sk. Virginija Katkuvienė. Atidaryme dalyvavo gimnazijos bendruomenė, Sedos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas relig. m. mgr. Modestas Ramanauskas, Sedos bendruomenės pirmininkė Vita Domarkienė. Skautai labai dėkingi gimnazijos direktorei Aušrai Kazlauskienei už suteiktas patalpas parodos ekspozicijai ir tikybos mokytojai Linai Kazragienei už užleistą kabinetą.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>