Ketvirtadienis, 30 Lapkritis 2017 12:22

Lapkričio 16 d. – Tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16 diena pasaulyje minima Tolerancijos diena. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat buvo paminėta. Kadangi šių metų tolerancijos simbolis buvo rankos, gimnazijos pradinių klasių mokinukai pasipuošė duris įvairiaspalvėmis rankytėmis su mintimis apie toleranciją. ”Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna“. Tolerancijos tema visą savaitę buvo integruojama į istorijos, pilietiškumo pamokas, su gimnazistais mokyklos psichologė ir socialinė pedagogė organizavo filmų peržiūras tolerancijos tema, vyko aptarimai. Su mokiniais buvo diskutuojama, kodėl tolerancija tokia svarbi kasdieniame gyvenime, akcentuojama, kad tolerancija yra mūsų pačių rankose.

 

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
Sekmadienis, 26 Lapkritis 2017 17:39

RAJONINĖS KVADRATO VARŽYBOS

2017 metų lapkričio 9 dieną Pavasario pagrindinėje mokykloje vyko rajoninės 5-6 klasių mergaičių kvadrato varžybos. Dalyvavo 6 komandos ( Pavasario, Ventos, Viekšnių, Senamiesčio, Kalnėnų ir Sedos mokyklų komandos). Po sunkių kovų mūsų gimnazijos mergaičių komanda užėmė III vietą.

 

Kūno kultūros mokytoja J. Stanienė

 
Ketvirtadienis, 09 Lapkritis 2017 11:59

Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8 dieną Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai paminėjo Europos sveikos mitybos dieną. Visuomenės sveikatos specialistė papasakojo apie sveikos mitybos pagrindus, akcentavo pusryčių svarbą. Visi vaikai su pasigardžiavimu valgė pusryčiams valgykloje išvirtą košę. Pertraukų metu mokiniai piešė ant tapeto ,,Mano sveiki, skanūs pusryčiai‘‘.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Zita Žiaugienė

 
Trečiadienis, 08 Lapkritis 2017 14:15

 

Akimirkos

Akimirkos iš partizanų dainų festivalio Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje, kuriame dalyvavo dainų studija „Vizija“, vadovė I. Dvaržeckienė

 

 
Penktadienis, 27 Spalis 2017 11:31

Žaliosios olimpiados finalas

Spalio 18 d. mūsų šauniųjų „Kūlverstukų“ komanda dalyvavo Žaliosios olimpiados finale, kuris vyko Vilniuje Litexpo parodų centre. Mokinius lydėjo pavaduotoja Dalia Sakalauskienė ir biologijos mokytoja Virginija Katkuvienė. Finaliniame renginyje dalyvavo 12 komandų iš visos Lietuvos. Mūsų komanda į finalą pateko pavasarį Plungėje laimėjusi pirmąją vietą tarp dešimties regiono komandų. Tiek komandos dalyviai, tiek sirgaliai atsakingai ruošėsi finalui. Po dviejų turų „Kūlverstukai“ pirmavo. Deja, šioje olimpiadoje reikia ne tik žinių, bet ir sėkmės, nes yra klausimų į kuriuos atsakant tiesiog turi spėti „taip“ arba „ne“. Prizinės vietos neparsivežėme, bet įgijome žinių, patirties ir supratimą, kodėl reikia ir kaip teisingai rūšiuoti atliekas. Norime visus paraginti atsakingai rūšiuoti, nes Žemės ištekliai riboti, o rūšiavimas prisideda prie gamtos išsaugojimo – „Rūšiuoji – vadinasi galvoji“. Biologijos mokytoja V.Katkuvienė

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>