Penktadienis, 22 Kovas 2019 08:08

Karjeros diena 

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje pirmą kartą vyko "Karjeros diena". I - IV klasių gimnazistams paskaitas ir pristatymus skaitė svečiai iš Mažeikių darbo rinkos mokymo centro(DRMC), Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos(LAJM), Klaipėdos valstybinės kolegijos(KVK). Mokiniai susipažino su LAJM rengiama jūrininko profesija, išbandė jėgas su virtualiu treniruokliu- valdė laivą.

 

 
Penktadienis, 22 Kovas 2019 07:58

Juozuko mugė

Kovo 19 dieną gimnazijoje šurmuliavo pradinukų Juozuko mugė. Ko tik vaikai nebuvo prisinešę! Su tėvelių pagalba ir gėlių daigų priaugino, ir pyragų prikepė, ir medinių dirbinių pridrožė... Močiutės buvo ir varškės sūrių pagaminusios, ir kojinių anūkų prekybai primezgusios. Mugėje buvo galima išbandyti jėgas ir suktukų kovose. Mažieji pardavinėjo, pirko, derėjosi. Vieniems prekyba ėjosi gerai, greitai jų prekės nuo prekystalių iškeliavo į pirkėjų krepšius. Kitiems teko savo kantrybę išbandyti, prekių kainas sumažinti. Vaikai džiaugėsi įgyta prekybininko patirtimi. Po mugės pradinukai sugužėjo į aktų salę. Ten vaikų laukė mokytoja G.Vainutienė, kuri pamokino žemaitiškų žaidimų ir ratelių. Pradinukai šauniai praleido dieną.

Inga Pačerinskienė

 
Penktadienis, 22 Kovas 2019 07:53

Viktorina ,, Matematika linksmiau”

Kovo 14 dieną gimnazijoje vyko matematikos viktorina. Joje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Buvo sudarytos keturios mišrios komandos. Kiekviena komanda turėjo išsirinkti kapitoną, sugalvoti pavadinimą, prisistatymą. Vėliau komandos sprendė įvairias užduotis: logikos, skaičių ieškos, pastabumo, minė matematikos mįsles, iš erdvinių figūrų statė statinius. Susumavus rezultatus geriausiai pasirodė ,,Skaičiuotuvų“ komanda, dviem taškais atsiliko ,, Skaičiukai- Kvadračiukai“. Renginio metu mokiniai ugdėsi ne tik kritinį mąstymą, atidumą, kūrybiškumą, atkaklumą, bet ir mokėsi dirbti komandoje- prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir komandos draugais. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems. Kovo 14 dieną skaičiaus Pi gimtadienį paminėjo 7- 10 klasių mokiniai. Jie rinko informaciją apie skaičiaus ,,Pi gyvenimą“, piešė piešinius, kūrė ketureilės, sudarinėjo uždavinių sąlygas ir sprendė užduotis , kuriose reikėjo naudoti Pi. Pi dienoje susipynė ir mokslas ir menas. Čia kiekvienas galėjo parodyti savo gebėjimus. Dirbti komandose buvo linksma ir gera. Po šios dienos – šventės neliko nė vieno, kuris nežinotų, kad Pi yra matematinė konstanta, plačiai naudojama matematikoje ir fizikoje, reiškianti apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį.

 

Matematikos mokytojos: Aldona Vitkevičienė, Vida Lukauskienė

 
Penktadienis, 08 Kovas 2019 13:39

Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?

 

 

Kovo 7 dieną pirmokai klasėje minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Klasėje vyko viktorina „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“. Pirmokai burtų keliu pasiskirstė į keturias komandas. Komandos turėjo atlikti įvairias užduotis: atsakyti į klausimus apie Lietuvą, nuspalvinti Lietuvos simbolius. Komandos dirbo draugiškai ir kūrybingai. Pirmokai džiaugėsi įgytomis žiniomis, patirtais įspūdžiais ir prizais.

 

Loreta Milieškienė

 
Penktadienis, 08 Kovas 2019 13:30

Dailės olimpiadoje

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos aštuntokės Joana Kazragytė, Justina Juočerytė, Gabrielė Toliautaitė ir lll-ios gim. klasės gimnazistė Karolina Kazragytė puikiai pasirodė rajoninėje dailės olimpiadoje. Karolina Kazragytė laimėjo ll-ąją vietą

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>