Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2018 12:54

Talentų diena

 

Gruodžio 21d. gimnazijoje buvo kultūrinė pažintinė diena. Klasės inscenizavo įvairių filmų žanrus.

 

 
Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2018 12:52

 

Apie vilką, ožiukus, Kalėdas ir protų mūšį

Gruodžio 20d., ryte, atėjusi į klasę, mokytoja pirmokų nerado. Ten šurmuliavo net 19 ožiukų, jų riestaragė mamytė ir pokštininkas vilkas. Visi smagiai šventė Kalėdas: šoko, dainavo, grojo, varpeliais skambino Mocartą, deklamavo eilėraščius, dūko, sveikino savo tėvelius. Netikėtai į klasę įsiveržė nuo Kalėdų Senelio pasprukusi nykštukė. Ją atsivijo ir pats Kalėdų Senelis. Senelis džiaugėsi tokiais šauniais pirmokais- ožiukais ir gausiai juos apdovanojo. Atsisveikinę su Kalėdų Seneliu, pirmokai varžėsi protų mūšyje. Nugalėjo draugystė. Po rimtos kovos pirmokai smagiai šėlo ir rungtyniavo įvairiuose žaidimuose ir pramogose. Už smagią šventę pirmokai dėkoja muzikos mokytojai I. Dvaržeckienei, choreografijos mokytojai R. Langei, gimnazijos psichologei E. Šmitienei ir savo tėveliams.

 

 
Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2018 12:47

 

Rašinių konkursas „Atostogauk!“

 

Rudenį Mažeikių menų studija „Erdvė“ organizavo prozos rašinių konkursą „Atostogauk!“ Gruodžio 18d. buvo apdovanoti nugalėtojai. Geriausiu pripažintas mūsų gimnazijos II-oko Martyno Balsio rašinys „Viešnagė pas močiutę“. Džiaugiamės Martyno sėkme ir dėkojame mokytojai Rasai Čičirkaitei, paskatinusiai mokinį dalyvauti konkurse!

 

Nuotrauka Gitanos Jazdauskienės

 
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 12:28

 

Kalėdinė šventė

Gruodžio 18 d. antroje klasėje vyko Kalėdinė šventė. Pakvietėme tėvelius į Kalėdinę Nykštukų pasaką, dainavome daineles, žaidėme linksmus žaidimus. Visi kartu pasitikome Kalėdų Senelį, kuris atnešė daug puikių dovanų. Mokytoja Inga Noreikienė

 
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 12:24

Olimpiada

Gruodžio 13d. Ib gimn. klasės mokinė Augustė Joneikytė rajoninėje mokinių etninės kultūros olimpiadoje 1-4 gimn.klasių mokinių tarpe užėmė IIvietą. Mokytojos Gražina Vainutienė ir Ramutė Januševičienė.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>