Penktadienis, 06 Gegužė 2016 09:16

Tolerancijos centro renginys

2016 m. balandžio 21 dieną Plungės ,,Saulės“ gimnazijos Tolerancijos centras, kuris šventė jubiliejų 10-ies metų sukaktį, rengė Ronaldo Harvudo vardo mokinių meninės raiškos konkursą, kuriame mūsų Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos III-ios klasės gimnazistė Gabrielė Šakytė, rašiusi publicistinio pobūdžio darbą, pelnė 3-ąją vietą.Centro tikslas – skatinti toleranciją bei draugiškumą tarp žmonių. Gabrielė savo darbe atskleidė, kaip Lietuvoje nuo seno ,,sutilpo“ įvairių tautybių ir tikėjimų žmonės. Ji rašė apie savo prosenelius rusus liaudyje „staravieriais“ vadinamus. Gražus, nuoširdus darbas sulaukė dėmesio. Rinkti medžiagą ir rašyti apie savo giminaičius, nuo seno gyvenusius Ketūnų kaime, Gabrielę paskatino buvusi Vytauto Mačernio gimnazijos direktorė Genoveita Gricienė (ji ir Tolerancijos centro steigėja mūsų gimnazijoje). Ačiū jai! Turime ambicijų ir manome, kad šio centro veikla mūsų gimnazijoje įsibėgės. Nemažai gražių darbų jau yra nuveikta.

 
Penktadienis, 06 Gegužė 2016 09:11

5a klasės išvyka

Balandžio vidury 5a klasės mokiniai vyko į Mažeikius, kur aplankė vaškinių figūrų parodą, pramogavo ir linksminosi senamiesčio parke bei duonos gamybos paslaptimis domėjosi Mažeikių duonos kepykloje. Pilni įspūdžių ir prisivalgę riestainių grįžo namo.

 

 
Penktadienis, 06 Gegužė 2016 09:04

 „Kengūros rezultatai“

Paskelbti tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra‘‘ rezultatai. Sveikiname gimnazijos mokinius, kurie pateko į geriausiųjų mokinių Mažeikių rajone dešimtuką. 

 

 

4KLASĖS

MOKINIŲ TARPE

7vieta

LUKAS JAKAS

5 KLASĖS

 MOKINIŲ TARPE

6vieta

MANTAS DAGENIS

10 vieta

REDAS VITALIS

8 KLASĖS

MOKINIŲ TARPE

3 vieta

TOMAS KLEINAUSKAS

8 vieta

DOVYDAS NELIUBŠIS

9 KLASĖS

MOKINIŲ TARPE

7 vieta

DARIUS LAKAČAUSKIS

8 vieta

SANDRA GRICIŪTĖ

10 KLASĖS MOKINIŲ TARPE

3 vieta

VILIJA ROČYTĖ

7 vieta

ANDRIUS JOCYS

11 KLASĖS MOKINIŲ TARPE

9 vieta

EGIDIJUS VAINUTIS

12 KLASĖS MOKINIŲ TARPE

7 vieta

AKVILĖ ŠEMETAITĖ

 

 
Ketvirtadienis, 28 Balandis 2016 08:39

Sveikiname Mažeikių rajono 5-7 kl. mokinių dailės olimpiadoje, 5 klasių mokinių grupėje JUSTINA JUOČERYTĘ užėmusią II vieta.

 

 

 
Ketvirtadienis, 28 Balandis 2016 08:03

„Metamorfozei“ 5!

Balandžio 22 d. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje vyko dramos būrelio „Metamorfozė“ 5-ojo gimtadienio šventė. Simboliška, kad buvo parodyti 5 spektakliai. 1-5 klasių mokinių grupė parodė spektaklį „Devyni ožiukai ir vilkas“. Dėl pavasarinių orų aplinkybių iš devynių ožiukų beliko tik penki, bet pasirodymo kokybė nuo to nenukentėjo. IV g. kl. gimnazistai gilinosi į šešėlių teatro paslaptis bei parodė visiems gerai žinomos, lietuviškiausios pasakos „Eglė žalčių karalienė“ interpretaciją. IIIg. kl. gimnazistai kvietė žiūrovus susimąstyti apie anapusinį pasaulį. Kartais regintieji mato mažiau nei neregintieji. III g. kl. mokiniai parodė ištrauką iš Moriso Meterlinko pjesės „Nekviestoji viešnia“. 6-8 kl. moksleiviai parodė savo interpretaciją Antuano de Sent-Egziuperi „Mažasis princas“. Šie mokiniai kvietė susirinkusiuosius pamąstyti apie žmonių kaukes, vaidmenis gyvenime. O kaip būtų viskas be kaukės? Šventę vainikavo I-III g. kl. „Metamorfozės“ grupė, kuri parodė Irenos Jašinskaitės „Marsietis“. Moksleiviai kvietė atidžiau pažvelgti, kodėl ir už ką vienus žmones vertiname, o kitų ne. Po geros pusantros valandos spektaklių buvo pasveikinti ir ištikimiausi „Metamorfozės“ aktoriai. Penkerius metus su dramos būrelio vadove Laura Rojute-Maselskiene koja kojon augo ir teatro keliu žygiavo Austėja KInčinaitė, Vilija Ročytė, Ema Gečaitė, Irma Dračanovaitė ir Akvilė Veršinskaitė. Šventę vainikavo fantastiško skonio gimtadienio tortas! Po šventės galima tik pasakyti: „Tegyvuoja teatras!“

 

L. Rojutė- Maselskienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Sekantis > Pabaiga >>