Antradienis, 12 Vasaris 2019 08:17

Biologijos olimpiada

Sveikiname ir didžiuojamės ! Sveikiname IVa kl. mokinę Aistę Beniušytę Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmusią II –ąją vietą, o II kl. mokinį Rolandą Vyniautą užėmusį III –iąją vietą.

 

 
Antradienis, 12 Vasaris 2019 08:15

Paroda ,,Budėti – reiškia tarnauti“

Mūsų gimnaziją pasiekė unikalus projektas - keliaujanti kun. SJ, br. Sk.v. Antano Saulaičio paroda „Misijų stotelė“. Bendradarbiaujant su Bažnytinio paveldo muziejumi, parodą organizuoja Asociacija “Vyresniųjų skaučių židinys“. Parodos pavadinimas “Budėti - reiškia tarnauti“. Parodos tikslas – skleisti savanorystės idėją, pasakoti apie misionierystės apraiškas įvairiose kultūrose, didžiulė nauda - patiems skautams susipažinti su br. A. Saulaičio veikla, misijų istorija, lietuvių įsitraukimu į misijas. Vasario 6 d. įvyko parodos atidarymas, kurį organizavo Žemaitijos skautų organizacijos Medeinos draugovės skautai ir draugininkė sktn. vyresn. sk. Virginija Katkuvienė. Atidaryme dalyvavo gimnazijos bendruomenė, Sedos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas relig. m. mgr. Modestas Ramanauskas, Sedos bendruomenės pirmininkė Vita Domarkienė. Skautai labai dėkingi gimnazijos direktorei Aušrai Kazlauskienei už suteiktas patalpas parodos ekspozicijai ir tikybos mokytojai Linai Kazragienei už užleistą kabinetą.

 

 
Antradienis, 29 Sausis 2019 08:49

Spektaklis „Vilkas ir ožiukai kitaip“

Sausio 14 d. 4b klasės mokiniai lankėsi Sedos darželyje. Savo mažiesiems draugams rodė spektakliuką „Vilkas ir ožiukai kitaip“. Vaikučiams vaidinti padėjo ir jų klasės tėveliai. Darželinukai liko patenkinti, o ir ketvirtokai grįžo pilni įspūdžių. Gražina Vainutienė

 

 
Trečiadienis, 09 Sausis 2019 12:06

 

Per baltą sniego pūgą

4 a klasės Kalėdų šventė "Per baltą sniego pūgą" vyko Urvikių kultūros centre. Dalyvavo vaikai ir tėvai. Vaikus aplankė Kalėdų senis ir papasakojo apie Kalėdų šventės papročius, kartu su vaikais žaidė žaidimus.

 

 
Trečiadienis, 09 Sausis 2019 12:02

 

Protų mūšis 

Lapkričio 27 d. 4 a klasėje vyko viktorina "Protų mūšis". Viktorinoje dalyvavo tėvų ir vaikų komandos.

 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>