Penktadienis, 25 Rugsėjis 2015 13:15

Vaisių diena

Mūsų pirmokai nori gyventi sveikai. 1a klasės mokiniai rugsėjo 23 dieną suruošė vaisių mitingą.Tą dieną visi klasės mokiniai atsinešė į klasę iš savo namų įvairių uogų ir vaisių. Visuomenės sveikatos specialistė mokiniams papasakojo apie vaisių ir daržovių būtinumą organizmui. Kiek jų reikėtų suvalgyti kasdien, bandė pasverti ir įvertinti kaip vizualiai atrodo tas 400 gramų. Mokiniai sužinojo kodėl reikia valgyti ne tik įvairių rūšių , bet ir įvairių spalvų vaisių ir daržovių. Po pamokėlės mokiniai visi valgė atsineštus vaisius ir džiaugėsi, kaip skanu. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė kiekvienam padovanojo po lankstinuką ,,Rudens gėrybės stiprina sveikatą’’ ir užduočių knygelę ,,Mityba’’, kad mokiniai ir toliau gilintų sveikos mitybos žinias.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

 
Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2015 09:23

Kas ‒ vasarą su kailiniais, o žiemą ‒ ir be marškinių?

Kas ‒ vasarą su kailiniais, o žiemą ‒ ir be marškinių? Tokią mįslę 2a klasės mokinukams trečios pamokos pradžioje užminė mokytoja. Atsakymo ieškoti antrokai išvyko į Puokės kaimą Skuodo r., prie didžiausio akmens Lietuvoje ‒ Barstyčių akmens. Išlipę iš mokyklinio autobusiuko vaikai nuskubėjo prie riedulio milžino. Pirmiausia knietėjo užlipti patiems ant šio milžino. Kilo daug klausimų: iš kur šis milžinas čia atsirado, koks jo aukštis, kiek jis sveria ir daugybė kitų. Viską išsiaiškinę apie Barstyčių gigantą, antrokai prisiminė mokytojos užmintą mįslę. Apsidairę aplinkui lengvai rado atsakymą, kad tai – medis. Tokia ir buvo integruotos pasaulio pažinimo ir kūno kultūros pamokos tema. Nieko nelaukę mokinukai kibo į užduotis: išsiaiškino, kokias dalis turi medžiai, kokių rūšių medžiai auga aplink didįjį milžiną. Po to vaikai rinko įvairių medžių lapus ir vaisius, žaidė komandinius ir judriuosius žaidimus. Pamokos pabaigoje vaikų rankose mirgėjo medžių lapai, vaisiai ir netgi grybai, o akyse švietė pažinimo džiaugsmu.

 

Mokytoja L. Milieškienė

 
Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2015 09:20

Pirmokų pamoka Žirgų sodyboje

Rugsėjo 11 d. pirmų klasių mokiniai vyko į Padvarninkų kaime esančią G. Kleiauskienės Žirgų sodybą. Ten vyko integruota lietuvių k., pasaulio paž. ir dailės pamoka. Pamokos tema: „Už lango“. Pamoką vedė pirmų klasių mokytojos: A. Kazragienė ir G. Kesminienė.

 

 
Ketvirtadienis, 17 Rugsėjis 2015 13:45

Dalyvaujame konkurse "Mobilioji bioklasė".

Tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais gyvybės mokslų laimėjimais. Pasikvieskime ją į savo gimnaziją.

 https://www.facebook.com/tyrejunaktis

 

 

 
Ketvirtadienis, 17 Rugsėjis 2015 10:34

Jaunųjų policijos rėmėjų akcija „Saugus kelias į mokyklą“

2015 rugsėjo mėn. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos visoje Lietuvoje organizavo akciją „Saugus kelias į mokyklą“. Akcijos tikslas – sutelkti visuomenės pastangas spręsti mokinių, einančių į mokyklą ir į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumą. Mūsų gimnazija taip pat įsijungė į šią akciją. Iki rugsėjo 15 dienos Jaunieji policijos rėmėjai rytais patruliavo prie pėsčiųjų perėjų, stebėdami, ar visi, keliaujantys į mokyklą, laikosi kelių eismo taisyklių. Visų, kurie ėjo į mokyklą per pėsčiųjų perėją, laukė maloni staigmena: jaunieji policijos rėmėjai dalijo “linksmus veidukus”. Nesilaikę kelių eismo taisyklių buvo paraginti nerizikuoti savo saugumu: pastariesiems jauniejo policijos rėmėjai dalijo “liūdnus veidukus”. Soc.pedagogė ir sveikatos priežiūros specialistė, inicijavusios šią akciją mūsų gimnazijoje, pasidžiaugė, kad “linksmų veidukų” išdalinta daugiau, vadinasi dauguma mūsų mokinių, mokytojų ir tėvelių rūpinasi savo saugumu.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 Sekantis > Pabaiga >>