Trečiadienis, 06 Balandis 2016 13:05

Penktoji Šiaurės Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada

Sveikiname šios olimpiados prizininką Mantą Dagenį, 5a kl. – I vieta;

 

Dėkojame taip pat mokyklos garbę gynusiems:

Redui Vitaliui, 5 kl.

Rolandui Vyniautui, 7 kl.

Tomui Kleinauskui, 8 kl.

 

 
Trečiadienis, 06 Balandis 2016 11:29

Viešnagė Vokietijoje

 

Kovo 7 – 14 dienomis 12 mokinių iš 7- 9 klasių ir anglų kalbos mokytojos I. Barkauskienė bei R. Šmaižienė buvo išvykę į nedidelį Vokietijos miestelį Metingeną pagal mokinių mainų programą. Mokinai susipažino su Vokietijos kultūra, dalyvavo pamokose Kardinal von Galen gimnazijoje. taip pat lankėsi Osnabruke, kur apsilankė žydų dailininko Felix Nussbaum paveikslų galerijoje. Visiems didelį įspūdį paliko apsilankymas Osnabruko zoologijos sode. Išvyka į Bremeną visiems labai patiko, nes smagiai praleido pusdienį mokslo muziejuje ir apžiūrėjo miesto centrą. Žinoma, matė žymiuosius Bremeno muzikantus. Taip pat mokinai gamino patiekalus mokykloje esančioje virtuvėje ir nusprendė, kad vokiečiai nėra itin geri kulinarai. Atėjus išvykimo dienai mokinai liūdėjo ir dar nenorėjo išvykti. Visi mokiniai liko be galo patenkinti šia kelione, nes patobulino savo anglų kalbos žinias, susipažindino su kita kultūra bei susirado naujų draugų, todėl siūlo ir kitiems dalyvauti mainų programoje Seda – Mettingen.

 
Trečiadienis, 06 Balandis 2016 11:27

Mažeikių V. Klovos muzikos mokyklos koncertas gimnazijoje

Paskutinę kovo dieną gimnazijoje svečiavosi Mažeikių V. Klovos muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai. Jie dovanojo koncertą, skirtą Vytauto Klovos jubiliejui. Mokytojas R. Grušas įdomiai pasakojo apie kompozitorių, vis užduodamas klausimų klausytojams, į kuriuos atsakę gaudavo saldų prizą. Muzikos mokyklos mokiniai atliko kūrinius fortepijonu, fleita, smuiku, akordeonu. Ypatingai visus klausytojus sužavėjo akordeonistų duetas.

Ta pačia proga buvo paminėta Žemės diena, iškelta vėliava.

 

 
Trečiadienis, 06 Balandis 2016 11:25

Vandens diena

Kovo 22 dieną pasaulyje minima vandens diena, kuria siekiama priminti visuomenei apie vandens svarbą žmogaus organizmui. Po pavasario atostogų sugrįžę mūsų gimnazijos mokiniai taip pat paminėjo šią dieną. Iš ryto sveikatos priežiūros specialistė ir jaunieji policijos rėmėjai užrišo mokiniams ant rankos po mėlyną juostelę – tos dienos akcentą, dalijo paruoštus lankstinukus apie vandenį. Ilgųjų pertraukų metu mokinių laukė rungtys. Pirmoji rungtis – atspėti, koks vanduo (šaltinio , mineralinis, distiliuotas ar iš čiaupo) yra buteliuose. Kita rungtis – kas greičiau išgers stiklinę vandens traukiant per šiaudelį. Rungčių metu netrūko gerų emocijų, o rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti smagiais prizais.

 

 
Pirmadienis, 04 Balandis 2016 07:47

Konkursas „Švari kalba ‒ švari galva“

Kovo mėnesį organizuotame respublikiniame moksleivių konkurse ,,Švari kalba – švari galva“ dalyvavo ir gimnazijos aštuntokai. Vydmantė Šakiniūtė, 8a klasės mokinė, pateko į geriausiųjų tarp aštuntokų dvidešimtuką ir buvo pakviesta į konkurso finalą , kuris vyko Vilniuje. Visi finalo dalyviai vėliau viešėjo Švietimo ir mokslo ministerijoje, kur buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Judita Niūniavienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>