Pirmadienis, 04 Balandis 2016 07:43

Pradinukai rašė laiškus Žemei

Kovo 6-18 dienomis Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pradinių klasių mokiniai savo mintis liejo laiškuose. Kadangi kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, vaikai rašė laiškus Žemei. Pirmokai ir antrokai savo mintis piešė, vyresnieji ‒ trečiokai ir ketvirtokai, rikiavo jas žodžiais ir sakiniais sąsiuvinių lapuose. Visi pradinukai labai stengėsi, nes buvo paskelbtas pradinių klasių mokinių „Laiško Žemei“ konkursas. Buvo atrinkti geriausi darbai iš kiekvienos klasės. Jie buvo eksponuojami pradinukų darbų stende. Konkurso pabaigoje komisija išrinko nugalėtojus iš kiekvienos klasės. „Laiško Žemei“ konkurso nugalėtojais tapo pirmokės: Guoda Kareivaitė ir Rusnė Jarašiūnaitė, antrokai: Edvinas Bertašius ir Augustė Jučinskaitė, trečiokė Rimantė Druskinytė, ketvirtokai: Viltė Pilibaitytė ir Gvidas Kazlauskas.

 

Mokytoja Loreta Milieškienė

 
Ketvirtadienis, 31 Kovas 2016 11:18

Kirpykla 4a klasėje

2016-03-18 gimnazijoje praūžusi Juozuko mugė į 4a klasę pakvietė Emilijos Rubežiūtės mamą Raimondą Rubežienę. Ji mums pristatė kirpėjos amatą. Papasakojo vaikams kaip tinkamai prižiūrėti savo plaukus, kaip taisyklingai juos šukuoti, kaip dažnai plauti... Atsinešė visokiausių plaukų priežiūros priemonių ir manekeną, kuris nesiskundžia, jei papeši šukuodamas. Parodė kaip gražiai galima supinti kasas. Net berniukai pabandė supinti kaselę. Paskui mūsų klasė virto tikrų tikriausia kirpykla. Specialiomis kreidelėmis vaikai vieni kitiems dažė plaukus. Buvo daromos ir šukuosenos. Net mokytoja buvo išdažyta ir sušukuota! Vaikai atostogauti išėjo linksmi ir švytintys įvairiomis spalvomis. Esame labai dėkingi aktyviai klasės tėvų komiteto pirmininkei, kuri pas mus užsuka ne pirmą kartą ir pradžiugimna įdomia veikla.

 

Inga Šemetienė

 
Trečiadienis, 30 Kovas 2016 08:20

Tėvų, karjeros (amatų) diena gimnazijoje

Kovo 18 d. gimnazijoje buvo neįprasta diena. Antrame aukšte šurmuliavo pradinukų surengta Juozuko mugė, kurioje mokiniai pardavinėjo savo gaminius. II- IV klasių mokiniai buvo kviečiami į susitikimus su įvairių profesijų atstovais ( gaisrininkais, krašto apsaugos savanoriais, Mažeikių politechnikos mokyklos atstovais ir pan.). 1- II klasių mokiniams pamokas vedė tėvai ( pradinių klasių mokiniams- visas pamokas, 5-II kl. - ketvirtą ir penktą pamokas). Po penkių pamokų tėvai buvo pakviesti į aktų salę diskusijai- aptarimui. Jo metu teatro studijos „Metamorfozės“ mokiniai parodė ištrauką iš spektaklio pagal A. de Sent Egziuperi „Mažąjį princą“. Vėliau tėvai rašė pasiūlymus, kaip būtų geriau organizuoti tėvų dieną, kas sekėsi ir kas nesisekė vedant pamokas, pateikė siūlymų, ką reikėtų tobulinti gimnazijos veikloje ir pan., ir juos aptarė. Manome, kad renginys pavyko. Dėkojame tėvams, kurie atvyko į renginį, neatsisakė vesti pamokas.

 
Trečiadienis, 30 Kovas 2016 08:09

Metodinė išvyka

2016-03-22 Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pradinių klasių mokytojos buvo išvykusios į Šiaulius. Į metodinę išvyką pasikvietė ir rajono mokytojas. Šiauliuose pedagoges mielai priėmė privataus darželio – mokyklos ,,Linksmieji pabiručiai” kolektyvas. Pristatė savo mokyklą, veiklas, projektus. Parodė savo kabinetus. Pasidalino patirtimi kaip sukūrė jaukias erdves mokyklos kieme. Taip pat lankėsi Šiaulių turizmo informaciniame centre. Ten darbuotojos pristatė pradinukams skirtas Šiaulių krašto edukacines programas, lankytinas vietas. Užsukome ir į Nacionalinį lėlių muziejų. Ten pasitikrino savo žinias apie žemaitiškus galvos apdangalus. Diena prabėgo labai greitai. Mokytojos namo parsivežė naujų idėjų ir gerą nuotaiką. Išvyką organizavo pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė I.Šemetienė.

 

 
Trečiadienis, 30 Kovas 2016 08:06

Amatų diena

Kovo 18 d. 2 b klasėje vyko Amatų diena. Mokiniai prekybinius įgūdžius tobulino ne vien Juozuko mugėje... Mama Vilma įdomiai pristatė vaistažolių verslą. Antrokai ragavo arbatas, domėjosi jų rinkimu, džiovinimu. Mama Inga mokė vaikučius pasigaminti saldainius. Vaikai ne tik su įdomumu stebėjo, bet ir patys aktyviai dalyvavo veikloje. Darbo rezultatas – pačių pasigaminti saldainiukai-ledinukai.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>