Pirmadienis, 28 Gruodis 2015 16:54

Trečiokų Kalėdų šventė

Gruodžio 22 d. trečiokai savo klasėje sulaukė Kalėdų senelio. Klasėje vyko šventė – „Kalėdos pas mus“. Šventės metu vaikai vaidino, šoko ir dainavo. Netikėtai atvykęs Kalėdų senelis atnešė puikių dovanų. Linksma buvo ir vaikams, ir tėveliams.

 

Mokytoja Inga Noreikienė

 
Pirmadienis, 28 Gruodis 2015 16:48

Žaislų paradas Kalėdų išvakarėse

Gruodžio 21 dieną antrokų mokykloje nebuvo. 2a klasė virto žaislų karalyste. Čia karaliavo žaislai ir Kalėdų senelis. Jis atvyko iš pačios Laplandijos. Kalėdų senelis mielai pasakojo apie savo kasdienybę: demonstravo „žaisliukams“ savo stebuklinguosius žiūronus, įspūdingą mobilųjį telefoną, slaptą nykštukų laišką, kurį perskaityti su stebuklinguoju padidinimo stiklu galėjo tik pats Kalėdų senelis. Senelis ir tėveliai stebėjo žaislų paradą, klausėsi žaislų dainų ir drauge šoko žaislų letkį. Pasibaigus žaislų paradui, žaisliukai pavirto į antrokus. Jiems Kalėdų senelis išdalino didžiulį maišą dovanų. Kai Kalėdų senelis, antrokams beldžiant jo stebuklingąja lazda, pro langą pamojavęs ranka savo stebuklingomis rogėmis išskriejo pas kitus vaikus, antrokai kartu su tėveliais kūrė sveikinimus klasės šeimoms, vėžinosi stebuklinga karieta, kūrė kalėdinius linkėjimus ir spėliojo, ką slepia kalėdinis maišelis.

 

Mokytoja Loreta Milieškienė

 
Trečiadienis, 23 Gruodis 2015 13:41

Kalėdine pasaka

Vyko konkursas „Kalėdine pasaka“. Buvo apdovanoti keturi vaikai, 3 vaikai 5a kl., 1vaikas 5b kl., 1 vietai prizą skyrė kompiuterine įmonė „ATEA“ .

 

 

 
Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:33

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ ŽYGIS Į MIŠKĄ

Gruodžio 18 d. mūsų gimnazijos jaunųjų šaulių būrelis dalyvavo dviejuose renginiuose. Po pamokų visi susirinkom į miestelio biblioteką, kur vyko paskaita apie vaistingąjį augalą – gaurometį, dar vadinamą ožkarože ir kt. vardais. Sužinojome, kokiose vietose auga, kada rinkti ir kaip paruošti iš jo arbatą, kurios visi norintys galėjo paragauti. Po to susiruošėme žygin link Renavo į mišką, kurį pasiekus pasiskirstėm į dvi grupes. Tuomet kiekvienai grupei buvo skirta užduotis, paruošti slaptavietę ir ją užmaskuoti. Kai komandos atliko užduotis jau ir sutemo. Tad surasti priešininkų slaptavietes tamsoje ne iš karto pasisekė. Dalyvaudami žygyje įtvirtinome išmoktus rikiuotės elementus, o kandidatai – pasiruošimą tapti jaunaisiais šauliais.

 

 
Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:24

Tegul šventų Kalėdų spindesys

Gramzdina užmaršty, ko prisimint neverta,

Tegul žvaigžde sužibs tvirta viltis,

Kad laimės svaiguliui yra žmogus sutvertas.

 

Gerbiamieji,

laukdami Kristaus gimimo šventės skirkime kuo daugiau dėmesio artimiesiems. Juk šeima- viena svarbiausių vertybių. Dovanokime vieni kitiems gerumą, šilumą, ramybę. Gražių Jums švenčių! Laimingų 2016 metų!

Dalia Sakalauskienė 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>