Pirmadienis, 29 Vasaris 2016 08:23

Mokyklinė 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada

Vasario 24 d. gimnazijoje vyko 5-8 klasių jaunųjų matematikų mokyklinė olimpiada. Dvi pamokas mokiniai sprendė sunkius matematikos uždavinius. Pagal surinktus taškus prizinės vietos paskirstytos šitaip: pirmą vietą laimėjo penktokas Mantas Dagenis, šeštokė Augustė Joneikytė, septintokas Manvydas Lementauskas, aštuntokas Tomas Kleinauskas. Antrą vietą užėmė Grantas Kleinauskas 5 a kl., Ugnė Vilimaitė 6 b kl., Rolandas Vyniautas7 kl., Dovydas Neliubšis 8 a kl. Trečioj vietoj liko ‒ Agnė Vaitkutė iš 5b kl., Rimvydas Šarapnickis iš 6 a kl., Indrė Šopaitė iš 7 kl, Gabija Eičinaitė iš 8 a kl. Sveikiname nugalėtojus, jiems linkime sėkmės rajoninėje olimpiadoje, kuri įvyks kovo 7 d. Mažeikiuose.

 
Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016 09:01

Dievui, Tėvynei, artimui!

Skautų šūkis „Dievui, Tėvynei, artimui!“ skatina skautus būti visapusiškiems ir tarnauti ne tik savo artimui, bet ir Dievui, bei Tėvynei. Vasario 5 – 7 d. Pakutuvėnų vienuolyne vyko skautiškos rekolekcijos, kuriose dalyvavo virš 30 jaunuolių. Pasak sesės Brigitos B. ,,Rekolekcijos - tai Dievo laikas TAU. Susitelkimo laikas, kviečiantis nurimti, sustoti ir kartą apmąstyti kas esu ir kur einu. Tai dvasinės pratybos, laikas kitaip susitikti su savimi, broliu / sese, su Dievu”. Iš šių rekolekcijų grįžome dvasiškai sustiprėję ir ,,pasikrovę”.

Vasario 11 d. Medeinos draugovės skautai išsikepė pyragų ir aplankė ligonius Sedos ligoninėje. Po to sužinojome, kad vasario 11 d. yra švenčiama kaip pasaulinė ligonių diena, kurią paskelbė popiežius Jonas Paulius II 1992 m. Viliamės, kad nors trumpam praskaidrinome ligonių kasdienybę, nes sulaukėme ne vienos šypsenos ir padėkos.

Vasario 16 – ąją tradiciškai paminėjome žygiu. Į renginį atvyko skautų iš Mažeikių Žemynos draugovės, Žemaičių Kalvarijos Vydūno ir Ventos Šv. Pranciškaus draugovių, bei Raudonosios gėlelės gaujos. Jaunesnieji skautai ėjo iki Mildos slėnio. Grįždami iš pakelių surinkome daugybę šiukšlių, sakydami, kad prieš tokią didelę šventę, Lietuva turi būti nors kiek švaresnė. Vyresnių skautų žygio maršrutas sudarė virš 20 km. Vakare tęsėsi renginio vakarinė programa, kurią paruošė sesės Vilija R. ir Akvilė V. Džiugiausias įvykis buvo tai, kad du sediškiai – Ovidijus V. ir Evelina M. davė jaunesniojo skauto įžodį. Aukite skautybėje, tegu skautiškas kelias vis veda į priekį!

Vasario 22 d. viso pasaulio skautai minėjo skautų įkūrėjo Roberto Baden – Powelio 159 – ąsias gimimo metines. Tą rytą, nors ir mažas būrelis skautų susirinkę prie Sedos ežero pasitiko tekančią saulę.

 

Sktn. vyresn. sk. Virginija Katkuvienė

 
Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016 08:48

Sveikatingumo seminaras „Per žaidimus ir linksmybes“

Vasario 12 d. mūsų gimnazijoje įvyko seminaras-sveikatingumo ugdymo sesija. Seminarą vedė Eligijus Valskis ir Raimonda Eičinaitė. Šis užsiėmimas organizuojamas įgyvendinant tarptautinį projektą, remiamą Šiaurės Ministrų tarybos pagal programą NordPlus Horizontal. Projektą koordinuoja Lietuvos Sveikuolių sąjunga, projekto partneriai yra Higienos institutas, Islandijos, Suomijos tyrimo institutai, Latvijos mokykla. Projekto tikslas - kviesti jaunimą į renginius apie sveiką gyvenseną ir teikti žinias jaunimui apie profesinę sveikatą, ir naudojant inovatyvius, dinamiškus ir patrauklius švietimo metodus didinti jų smalsumą domėtis šiomis temomis ir patiems burti apie save jaunimą, siūlyti savo žaidimus, testus ir pan. Renginyje dalyvavo Ia gimnazijos mokiniai. Renginys prasidėjo nuo susipažinimo, kur organizatoriai ir projekto dalyviai siūlė įvairias edukacines formas susipažinimui ir savęs pristatymui, naudojant inovatyvius prisistatymo metodus. Su jaunimu vyko diskusija-viktorina, apie įvairių rizikos veiksnių įtaką mūsų sveikatai, gebėjimui būti aktyviems, įveikti stresus, būti sėkmingiems pasirinktose srityse, išvengti ligų, mokėti atsipalaiduoti ir pan. Pravestas kvėpavimo pratimo kompleksas, fiziniai pratimai, naudojant Thera-band gumas, kurie gali būti naudojami tiek prevencijai kvėpavimo takų susirgimų, tiek susikaupusių organizme toksinų šalinimui, nuovargio nuėmimui ir pan. Susitikime pristatytas parengtas įrankis-klausimynas, kuris yra naudojamas vykdant jaunimo apklausą, siekiant išsiaiškinti jų žinias apie fizinį aktyvumą , judėjimo ir mitybos įpročius, ergonomikos principų taikymą mokykloje ir pamokų ruošos metu, ir kt. Mokyklos jaunimas pakviestas dalyvauti, propaguojant sveikos gyvensenos žinias savo bendruomenėje, kurti patiems inovatyvius žaidimus, ir dalyvauti Inovatyvių žaidimų mugėje š.m. gegužės mėn,

 

 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 13:02

Dailaus rasinio konkursas 

Vasario 9 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo dailaus rašto konkurse. Dailiausiai rašantiems pirmokams Ignui Martinkui ir Rusnei Jarašiūnaitei, antrokėms Ivetai Noreikytei ir Rugilei Čiuldytei, trečiokei Aistei Stonkutei, ketvirtokams Gvidui Kazlauskui ir Renaldui Mickui buvo įteikti padėkos raštai. Jų darbeliai papuošti bitutėmis – darbštumo simboliais.

Mokytoja Daiva Nugarienė
 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 12:49

Krepšinio varžybos 

Sausio 29 dieną mūsų gimnazijoje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp mokinių ir mokytojų. Rezultatu 50-37 laimėjo mokytojai. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>