Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 12:40

Gimnazijos mokiniai sausio - vasario mėnesiais dalyvavo Lietuvos tiksliųjų ir gamtos mokslų olimpiadų antrame etape (rajono) . Dėkojame Lietuvos matematikos olimpiados rajono etapo dalyviams, gerai atstovavusiems gimnazijai 

  • DARIUI LAKAČAUSKIUI, I b kl, IV vieta
  • BEATRIČEI KASILIAUSKAITEI, II a kl. , VI vieta
  • VILIJAI ROČYTEI, IIa kl.,
  • AISTEI BENIUŠYTEI, Ia kl.,

 


Dėkojame Lietuvos fizikos olimpiados II-o turo (rajono) dalyviams, gerai atstovavusiems gimnazijai

 

  • VILIJAI ROČYTEI, Ia kl., IV vieta
  • EGIDIJUI VAINUČIUI, IIIA kl., IV vieta
  • GVIDUI PADERVINSKIUI, Ia kl.

 

Dėkojame Lietuvos biologijos olimpiados II-o turo (rajono) prizininkams ir dalyviams, gerai atstovavusiems gimnazijai

 

  • AISTEI BENIUŠYTEI, Ia kl., III vieta
  • BEATRIČEI KASILIAUSKAITEI, IIa kl., IV vieta
  • GRANTAI KLEINAUSKAITEI, IIIa kl.,

 

Dėkojame Lietuvos chemijos olimpiados II-o turo (rajono) dalyviams, gerai atstovavusiems gimnazijai

AISTEI BENIUŠYTEI, Ia kl., VILIJAI ROČYTEI, IIa kl.,

 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 12:39

Mokyklinė gamtamokslinė olimpiada

Sausio 28d. jau trečius metus vyko gimnazijos mokyklinė 7 – 8 klasių gamtamokslinė olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo penki septintokai ir aštuoni aštuntokai. Gamtos mokslų mokytojos džiaugiasi, kad visi dalyviai dirbo labai rimtai ir atlikę užduotis, surinko ne mažiau, kaip pusę galimų taškų. Stipriausieji aštuntokai turės galimybę kovo mėnesį vykti į rajoninę gamtamokslinę aštuntokų viktoriną. Sveikiname olimpiados nugalėtojus. Septintokus: Indrę Šopaitę, užėmusią I-ą vietą, Mantvydą Lementauskį – II-ą vietą ir Luką Švederskį, užėmusį III-ą vietą. Aštuntokus: Tomą Kleinauską užėmusį I-ą vietą, Živilę Šarapnickytę - II-ą vietą ir Karoliną Kazragytę užėmusią III-ą vietą. Tikime, kad šiuos mokinius gamtos mokslai domins ir toliau, kad didės jų noras stebėti, tyrinėti aplinką ir joje vykstančius reiškinius.

 

Gamtos mokslų mokytojos

 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 08:36

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Vasario 16 d. -Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Rėmoliokaa“ ir vaikų folkloro ansamblis „Cyroliokaa“ (vad. Gražina Vainutienė) koncertavo Sedos kultūros centre miestelio bendruomenei.

 

 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 08:30

Pradinukų diskoteka

Penktadienį, vasario 12 dieną, per pirmą pamoką vyko paskutinis pradinukų savaitės renginys - diskoteka. Vaikus pasitiko linksma muzika ir renginio organizatorės I.Šemetienė bei I.Noreikienė. Mažieji net išsirengę siautė pagal žaidimo ,,Tiesiog šok“ muziką ir rodomus žingsnelius. O kur dar įvairūs žaidimai! Renginiui skirtas laikas prabėgo labai greitai... Buvo be galo smagu.

 

 
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2016 08:25

Burtais kvepiantis pradinukų konkursas

Vasario 10 dieną gimnazijos skaitykloje vyko poezijos ir prozos šventė- pradinių klasių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo 16 skaitovų. Šventėje lankėsi iš praeito šimtmečio atklydusi burtininkė Lėja. Jos burtai nulėmė, kokia eilės tvarka pasirodys dalyviai. Skaitomų kūrinių atidžiai klausėsi vertinimo komisija: mokytojos Rasa Makreckienė, Edita Kleinauskienė ir skaityklos vedėja Aurelija Vozgirdaitė. Kol komisija aptarė konkurso rezultatus, mažieji skaitovai kartu su mokytoja Gražina Vainutiene žaidė įvairius liaudies žaidimus. Konkurso nugalėtojomis tapo Rugilė Čiuldytė, Viltė Pilibaitytė ir Augustė Štombergaitė.

 

Pradinių klasių mokytoja Loreta Milieškienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>