Ketvirtadienis, 14 Sausis 2016 09:04

Dainų studijos „Vizija“ išvyka į Žemaičių Kalavariją

Kiekvienais metais mes, dainų studija „Vizija“ ir mūsų vadovė Inga, rengdavome savo autorinį koncertą mūsų gimnazijoje. Pabodus monotonijai nutarėme šiais metais kažką keisti. Vadovė pasiūlė padovanoti savo koncertą kitiems, tad mes, ilgai nedvejodami, sutikome. Pasvarstę nusprendėme, kad šią dovaną įteiksime Žemaičių Kalvarijos vaikų ir jaunimo centrui „Vilties vėrinėliai“. Gruodžio antroje pusėje nuvykome pas „Vilties vėrinėlių“ vaikus. Buvome labai šiltai sutikti. Mus pasitiko su dovanomis ir pačių keptais pyragais. Vaikų veiduose švietė šypsenos, visi buvo laimingi, plojo ir drauge dainavo. Buvo smagu jiems koncertuoti, išgirsti apie jų veiklą ir pamatyti jų darytus darbelius. Tikimės, kad šios naujos tradicijos mes nepamiršime ir toliau dovanosime kitiems savo dainas.

 

„Vizijos“ dalyvė Karolina Musulaitė

 
Pirmadienis, 11 Sausis 2016 14:19

BĖGIMAS GYVYBĖS IR MIRTIES KELIU

Sausio 9 d. į tradicinį bėgimą Vilniuje, kuris skirtas pagerbti Sausio 13-osios aukas, šiemet vyko du gimnazijos jaunieji šauliai kartu su būrelio vadovu. Tai Ignas Lekeckas 7 kl. ir Tomas Skruibis Ib g. kl. Po iškilmingo krašto apsaugos ministro J. Oleko pasveikinimo bėgimas prasidėjo nuo Antakalnio kapinių ir tęsėsi gatvėmis 9 kilometrus iki televizijos bokšto. Abu mokiniai dalyvavo pirmą kartą, tačiau sėkmingai įveikė šį nuotolį. Pasiekus finišo liniją buvo įteikti atminimo medaliai. Į šį renginį vykome kartu su Telšių, Tirkšlių, Mažeikių ir Viekšnių jaunaisiais šauliais.

 

 
Pirmadienis, 28 Gruodis 2015 16:54

Trečiokų Kalėdų šventė

Gruodžio 22 d. trečiokai savo klasėje sulaukė Kalėdų senelio. Klasėje vyko šventė – „Kalėdos pas mus“. Šventės metu vaikai vaidino, šoko ir dainavo. Netikėtai atvykęs Kalėdų senelis atnešė puikių dovanų. Linksma buvo ir vaikams, ir tėveliams.

 

Mokytoja Inga Noreikienė

 
Pirmadienis, 28 Gruodis 2015 16:48

Žaislų paradas Kalėdų išvakarėse

Gruodžio 21 dieną antrokų mokykloje nebuvo. 2a klasė virto žaislų karalyste. Čia karaliavo žaislai ir Kalėdų senelis. Jis atvyko iš pačios Laplandijos. Kalėdų senelis mielai pasakojo apie savo kasdienybę: demonstravo „žaisliukams“ savo stebuklinguosius žiūronus, įspūdingą mobilųjį telefoną, slaptą nykštukų laišką, kurį perskaityti su stebuklinguoju padidinimo stiklu galėjo tik pats Kalėdų senelis. Senelis ir tėveliai stebėjo žaislų paradą, klausėsi žaislų dainų ir drauge šoko žaislų letkį. Pasibaigus žaislų paradui, žaisliukai pavirto į antrokus. Jiems Kalėdų senelis išdalino didžiulį maišą dovanų. Kai Kalėdų senelis, antrokams beldžiant jo stebuklingąja lazda, pro langą pamojavęs ranka savo stebuklingomis rogėmis išskriejo pas kitus vaikus, antrokai kartu su tėveliais kūrė sveikinimus klasės šeimoms, vėžinosi stebuklinga karieta, kūrė kalėdinius linkėjimus ir spėliojo, ką slepia kalėdinis maišelis.

 

Mokytoja Loreta Milieškienė

 
Trečiadienis, 23 Gruodis 2015 13:41

Kalėdine pasaka

Vyko konkursas „Kalėdine pasaka“. Buvo apdovanoti keturi vaikai, 3 vaikai 5a kl., 1vaikas 5b kl., 1 vietai prizą skyrė kompiuterine įmonė „ATEA“ .

 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>