Trečiadienis, 09 Gruodis 2015 11:06

"Metamorfozės" gastrolės

Gimnazijos teatro studija „Metamorfozė“ lapkričio pabaigoje išvykose rodė paskutiniuosius spektaklius pagal Anos Frank dienoraštį „Vaikai, norėję gyventi“. Lapkričio 25 d. buvo itin šiltai kviesti ir priimti Plungės Senamiesčio mokykloje. O jau lapkričio 27 d. dalyvavo respublikiniame mokyklinių teatrų festivalyje Klaipėdoje „Aitvarai“. Šis festivalis turi ilgametes tradicijas, kad į jį savo darbus veža Klaipėdos universiteto lietuvių filologijos ir režisūros specialybės absolventai. Iš Klaipėdos ir Plungės jaunieji aktoriai parsivežė ne tik geriausius įspūdžius, šilčiausias emocijas, bet ir gausybę dovanų.

 

Teatro vadovė L.Rojūtė- Maselskienė

 
Pirmadienis, 07 Gruodis 2015 10:09
Informuojame, kad gruodžio 1d. taikinimo komisijos posėdžio metu nesusitarta dėl 2015m. lapkričio 16d. LR Ministrui Pirmininkui A. Butkevičiui ir Švietimo ir mokslo ministrei A. Pitrėnienei pateiktų reikalavimų. Atsižvelgiant į tai buvo pasirašytas nesutarimų protokolas. Vadovaudamiesi LR Darbo kodekso 76-79 str., LR Profesinių sąjungų įstatymo 15, 22, 23 str., informuojame, kad skelbiamas dviejų valandų Švietimo šakos nacionalinis įspėjamasis streikas. Streikas vyks gruodžio 8d. nuo 8.00 val. iki 10.00 val. Tuo metu pamokos nevedamos.

 
Trečiadienis, 02 Gruodis 2015 12:57

Adventinis rytmetys

Gruodžio 1-osios rytą pradinių klasių mokiniai su mokytojomis skubėjo į aktų salę, kur visų laukė tikybos mokytoja L. Kazragienė ir ateitininkai. Čia vyko tradicinis advento rytmetys. Ateitininkės suvaidino vaikams gražų vaizdelį, papasakojo apie adventinio vainiko žvakutes, visi kartu pagiedojo kelias giesmeles. Susirinkusiuosius pasveikino Mažeikių dekanato dekanas, Sedos parapijos klebonas kun. M. Ramanauskas. Tikybos mokytoja visiems palinkėjo būti geresniems, atidesniems. Užsidegę žvakeles, mokiniai su mokytojomis išgužėjo į klases.

 

Etikos mokyt. E Kleinauskienė

 
Trečiadienis, 02 Gruodis 2015 12:52

Svečiuose- būsimieji jūreiviai

Lapkričio 23 dieną Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją aplankė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos atstovai. Jie gimnazistams papasakojo apie laivų rūšis, laivų dalis, paaiškino jų pavadinimus, pristatė laive dirbančių darbuotojų pareigas. Taip pat gimnazistai turėjo galimybę teisingai atsakę į klausimus laimėti prizų. Jūreivystės mokyklos atstovai supažindino gimnazistus su studijų programa ir atsiveriančiomis galimybėmis baigus studijas.

 

IV kl. mokinė Judita Liatukytė

 
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2015 11:28

Gimnazistai matuojasi profesiją

Lapkričio 20 dieną III klasės gimnazistai lankėsi Sedos darželyje pagal profesinį veiklinimą „PASIMATUOK PROFESIJĄ!”. Pirmiausia moksleiviai pasiskirstė po tris į šešias grupes: „Kiškučių“, „Boružiukų“, „Meškučių“, „Bitučių“, „Drugelių“, „Pelėdžiukų“. Mūsų tikslas buvo susipažinti su darželio veikla, darbo aplinka ir auklėtojos, šeimininkės profesijomis, jas išbandyti, o taip pat formuotis tam tikrus įgūdžius bei kompetencijas. Gimnazistai darželyje padėjo auklėtojoms: mokė vaikus, dirbo lauke, žaidė su vaikais, skaitė pasakas ir atliko kitus darželio auklėtojų darbus. Darželinukai iš pradžių buvo nedrąsūs, bet paskui žaisdami susipažino su moksleiviais ir labai susidraugavo. Vaikučiai gimnazistams rodė piešinius, deklamavo eilėraščius, vaidino ir dainavo. Moksleiviams ši diena buvo prasminga, jie suprato, kad tai darbas, kuris reikalauja atsakomybės ir kantrybės. Pavyzdžiui, keliose grupėse buvo daugiau nei dvidešimt vaikų, tai gimnazistams iš pradžių pasirodė nemenkas iššūkis. Jiems buvo sunku kiekvieną vaiką išklausyti ir suprasti, nes visi kalba vienu metu ir nori, kad į juos atkreiptų dėmesį. Jaunieji auklėtojai patyrė tai, ką patiria auklėtojos kiekvieną dieną. Bet po kurio laiko su vaikais susikalbėjo ir puikiai praleido likusį laiką. Tad, nors gimnazistai po šios dienos buvo itin pavargę, tačiau kupini įspūdžių, be to,susipažino su šiuo sunkiu, bet labai įdomiu ir prasmingu darbu bei turiningai praleido dieną.

 

III kl. mokinė Auksė Švažaitė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>