Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:33

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ ŽYGIS Į MIŠKĄ

Gruodžio 18 d. mūsų gimnazijos jaunųjų šaulių būrelis dalyvavo dviejuose renginiuose. Po pamokų visi susirinkom į miestelio biblioteką, kur vyko paskaita apie vaistingąjį augalą – gaurometį, dar vadinamą ožkarože ir kt. vardais. Sužinojome, kokiose vietose auga, kada rinkti ir kaip paruošti iš jo arbatą, kurios visi norintys galėjo paragauti. Po to susiruošėme žygin link Renavo į mišką, kurį pasiekus pasiskirstėm į dvi grupes. Tuomet kiekvienai grupei buvo skirta užduotis, paruošti slaptavietę ir ją užmaskuoti. Kai komandos atliko užduotis jau ir sutemo. Tad surasti priešininkų slaptavietes tamsoje ne iš karto pasisekė. Dalyvaudami žygyje įtvirtinome išmoktus rikiuotės elementus, o kandidatai – pasiruošimą tapti jaunaisiais šauliais.

 

 
Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:24

Tegul šventų Kalėdų spindesys

Gramzdina užmaršty, ko prisimint neverta,

Tegul žvaigžde sužibs tvirta viltis,

Kad laimės svaiguliui yra žmogus sutvertas.

 

Gerbiamieji,

laukdami Kristaus gimimo šventės skirkime kuo daugiau dėmesio artimiesiems. Juk šeima- viena svarbiausių vertybių. Dovanokime vieni kitiems gerumą, šilumą, ramybę. Gražių Jums švenčių! Laimingų 2016 metų!

Dalia Sakalauskienė 

 

 
Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:22

 
Pirmadienis, 21 Gruodis 2015 13:19

Jaunųjų policijos rėmėjų akcija „Būk saugus ir matomas kelyje“

Eismo įvykių, į kuriuos patenka ir nukenčia pėstieji, akivaizdžiai padaugėja rudenį ir žiemą, esant sudėtingesnėms eismo sąlygoms, prastesniam matomumui. Eismo dalyviai, pažeisdami Kelių eismo taisykles, nenaudoja atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių, todėl tampa nematomais arba sunkiai pastebimais kelyje. Gimnazijos jaunieji policijos rėmėjai, rūpindamiesi mūsų mokyklos vaikų saugumu, surengė akciją „Būk saugus ir matomas kelyje“. Akcija tęsėsi dvi dienas. Pirmą dieną jaunieji policijos rėmėjai budėjo prie mokyklos durų, tikrino atšvaitus, ragino mokinius visada juos turėti. Kitą dieną, surengus savotiškas lenktynes ir perėjus per klases, JPR pasidžiaugė, kad dviejų pradinių klasių (1a ir 2b ) visi mokiniai turėjo atšvaitus. Akcijos metu pastebėta, kuo vyresni mokiniai, tuo jie mažiau rūpinasi savo saugumu. Tai labai liūdina, nes tik mes patys turime saugoti sveikatą ir rūpintis brangiausiu savo turtu – gyvybe. Panašios akcijos bus vykdomos ir ateityje. JPR tikisi didesnio vaikų ir jų tėvelių sąmoningumo.

 

 
Penktadienis, 18 Gruodis 2015 11:40

Lankėsi ROLANDAS LITVINAS

Gruodžio 16 d. gimnazijoje lankėsi KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGŲ PRISIKĖLIMO APYGARDOS 6-OSIOS RINKTINĖS 603 PĖSTININKŲ KUOPOS VADAS ROLANDAS LITVINAS. I- IV klasių mokiniams jis pasakojo apie Lietuvos kariuomenę, apie jos paskirtį, ginkluotę, kario dienotvarkę, režimą. Paragino mokinius, gerai apsvarsčius, rinktis savanorišką karo tarnybą, nurodė, kokie tokios tarnybos privalumai.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>