Pirmadienis, 30 Lapkritis 2015 09:35

Matematikos varžytuvės

Lapkričio 17 gimnazijoje vyko matematikos varžytuvės 5-6 klasių mokiniams. Varžytuvėse mokiniai dirbo porose. Kiekviena mokinių pora gavo po kelionės lapą ir klaidžiojo galvosūkių labirintais, kurių buvo 9. Ilgiausiai jaunieji matematikai užtruko ,,Magiškųjų kvadratų‘‘ ir,, Dėlionės‘‘ labirintuose. Kai kuriems sunkiai sekėsi užrašyti skaičius romėniškais skaitmenimis, suskaičiuoti, kiek jie mato trikampių ir keturkampių. Lengviausia buvo minti mįsles ir spręsti kryžiažodį. Vaikai linksmai lenktyniavo. Gaila, kad jų vadovai devintokai buvo šiek tiek per griežti, patys užmiršę, kad buvo ir penktokais. Nugalėjo šeštokės Augustė ir Ugnė V. ,nuo jų nedaug teatsiliko 6 a klasės mokiniai Rimvydas ir Lukas. Iš penktokų šį kartą geriausiai sekėsi Agnei, Mantui, Norvilei ir Gretai. Visi varžytuvių dalyviai buvo apdovanoti prizais. Dabar jaunieji matematikai ruošiasi mokyklinei olimpiadai.

 

Matematikos mokytoja Vida Lukauskienė

 
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 18:27

„Jūratė ir Kastytis“ 

2015 m. lapkričio 26 d. 2 b klasėje vyko integruotos veiklos diena . Mokiniai dalyvavo kalbiniame meniniame projekte „Jūratė ir Kastytis“. Buvo jungiamos lietuvių kl., dailės, muzikos, pamokos. Mokiniai dirbo trijose grupėse: klausė muzikos, sekė sakmę, patys kūrė, įvairiomis raiškos priemonėmis pavaizdavo sakmę „Jūratė ir Kastytis“. Apibendrinant projektą kiekvienas mokinys parašė apie tos dienos darbą ir grupės, iš parašytų sakinių, sudėliojo nuoseklų ir gana rišlų pasakojimą. Tai ir buvo projekto pristatymas ir apibendrinimas. Mokiniams patiko. Įspūdžiais žadėjo pasidalinti su tėveliais.

 

 
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 12:26

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 00:00

Projektas   „Šiuolaikinė mokymo(si) aplinka"

„ateITies erdvė"

Pristatymą galite peržiūrėti čia

 

 

 

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 11:29

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ IŠVYKA Į TELŠIŲ PĖSTININKŲ KUOPĄ

Artėjant Lietuvos Kariuomenės dienai (11-23) mūsų gimnazijos jaunieji šauliai apsilankė Telšių 604 pėstininkų kuopoje. Vykusioje atvirų durų dienos programoje jaunieji šauliai buvo supažindinti su privaloma karo tarnyba, kario savanorio tarnyba, profesine karo tarnyba, jaunesniųjų karininkų vadų mokymus. Labiausia mokiniams patiko praktinė dalis, kur buvo demonstruojami koviniai ginklai (pistoletai, automatai, kulkosvaidžiai, granatsvaidžiai, monosvaidžiai). Visi norintys galėjo savo rankose palaikyti ir išmėginti šiuos ginklus. Po to dar vyko supažindinimas su kario ekipuote ir išgyvenimo reikmenimis.

Visi grįžo labai patinkinti, nes gavo tiek praktinių žinių, tiek informacijos apie tai, kur galima visų šių dalykų mokytis baigus mokyklą.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Sekantis > Pabaiga >>