Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2018 10:19

Sporto šventė pradinukams

2018-09-21 vyko sporto šventė pradinukams. Nuo pat ryto mažieji sportininkai išsirikiavo gimnazijos stadione. Visi draugiškai mankštinosi. Mankštos pratimus rodė ir mokytojos, ir patys vaikai. Grįžę į klasės vaikai su savo mokytojomis kalbėjo apie įvairias sporto šakas, piešė piešinius ar plakatus sporto tema. Paskui vaikų laukė įvairiausi žaidimai klasėse. Trečią pamoką visi pradinukai susitiko aktų salėje. Ten vyko tikrų tikriausi šokiai. Kiekvienas šokėjas stengėsi kuo tiksliau atkartoti šiuolaikinių šokių judesius. O paskui, kiek atsikvėpę, mažieji iškeliavo į Sedą. Žygio metu ir rudenėjančiais medžiais pasidžiaugė, ir žymias Sedos vietas aplankė, ir gatvių pavadinimais domėjosi... Diena neprailgo ir buvo pilna gerų įspūdžių.

 

 

I.Pačerinskienė

 
Sekmadienis, 23 Rugsėjis 2018 21:43

7b klasės meninio skaitymo pamoka poeto V. Mačernio gimtinėje Šarnelėje

 

Gražią rugsėjo dieną 7b klasės mokiniai su mokytoja Dalia Sakalauskiene vyko į Šarnelę. Ten buvo vedama pamoka kitoje aplinkoje. Mokytoja papasakojo apie poeto meilę gimtinei, akmenines „Vizijas“, mokiniai prie poeto kapo skaitė sonetus.

 

 
Antradienis, 11 Rugsėjis 2018 11:25

Mokslo ir žinių diena gimnazijoje

 

Savo sielą alkaną kaip žvėrį,

Maitinu geriausiais žemės vaisiais:

Mokslu ir menu: tegu ji gėris

Spalvomis ir tonais įkvėptaisiais.

                            V. Mačernis

Mieli mokiniai, mokytojai, tėveliai, prasmingų, kupinų idėjų, sėkmingų naujų mokslo metų!

 

 
Trečiadienis, 06 Birželis 2018 21:05

Padėkos vakaras

Paskutinę pavasario pavakarę gimnazijoje pasidžiaugėme gausiais mokinių, mokytojų pasiekimais, tėvelių bei kitų asmenų pagalba. Vakaro metu pasirodė gimnazijos meninės raiškos būreliai bei Sedos pučiamųjų orkestras „Griaustinis“. Ačiū visiems besirenkantiems mūsų gimnaziją.

 

 
Trečiadienis, 06 Birželis 2018 20:44

Skautų stovyklavimo sezonas atidarytas!

Pirmąją stovyklą šiais metais Medeinos draugovės ir NVŠ „Skautauk ir auk“ grupės skautai turėjo gegužės viduryje, kai Renave vyko ŽSO pavasarinė stovykla „Pabusk”. Ši stovykla buvo tarsi kvietimas pabusti ir išeiti iš komforto zonos, iš tingulio, iš zyzimo, iš abejingumo, iš TO kas neprideda skautiškumo. Kaip buvo gera stovykloje girdėti - mes pataisysime laiptus, aš padarysiu šiukšlines, ar nereikia dar ko nors padėti? Tokie ir yra skautai - mato kas netvarkoje ir daro, daro neraginami, jiems nereikia rodyti pirštu. Taip jau yra, kad vieni vadovai užauga ir išeina, bet palieka po savęs užaugintus kitus vadovus- sveikiname seses Patriciją, Norvilę, Eveliną, Agnę ir brolį Tomą davusius skauto įžodį. Antroji savaitgalio stovykla vyko birželio 2-3 dienomis netoli Rimolių piliakalnio. Skautai prisiminė ir patobulino pionerijos įgūdžius (skautiškų statinių statymo), kurie bus reikalingi šią vasarą vyksiančiose stovyklose Rumšiškėse ir Renave. Broliai meistravo suoliuką ir trikojį maisto gaminimui, sesės ir jaunesnieji skautai indaują. Visi statiniai stovykloje statomi nenaudojant vinių, todėl skautai turi mokėti įvairių mazgų, kad sutvirtintų savo statinius. Po pietų prisijungė skautai Vilija, Akvilė, Greta, Austėja ir Gvidas, nors šie skautai tą dieną laikė lietuvių kalbos brandos egzaminą, jie nepamiršo jaunesnių sesių ir brolių. Jų atvežta ledų dėžė buvo tikra atgaiva po skautiškų statybų. Broliai Tomas ir Rytis organizavo naktinį žaidimą apie knygnešius. „Knygnešiai” kūrė įvairias strategijas ir taip gerai tarpusavy bendradarbiavo, kad „žandarams“ nepavyko aptikti ir atimti nei vieno ,,uždraustos spaudos“ leidinio. Šis žaidimas visiems suteikė gerų emocijų ir šiek tiek adrenalino. Po šios savaitgalio stovyklėlės, skautai jau pradės ruoštis Tautinei stovyklai Rumšiškėse, kuri bus skirta paminėti skautybės 100-metį Lietuvoje.

 

Draugininkė vyresn.skautė Virginija Katkuvienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>