Pirmadienis, 30 Lapkritis 2015 11:28

Gimnazistai matuojasi profesiją

Lapkričio 20 dieną III klasės gimnazistai lankėsi Sedos darželyje pagal profesinį veiklinimą „PASIMATUOK PROFESIJĄ!”. Pirmiausia moksleiviai pasiskirstė po tris į šešias grupes: „Kiškučių“, „Boružiukų“, „Meškučių“, „Bitučių“, „Drugelių“, „Pelėdžiukų“. Mūsų tikslas buvo susipažinti su darželio veikla, darbo aplinka ir auklėtojos, šeimininkės profesijomis, jas išbandyti, o taip pat formuotis tam tikrus įgūdžius bei kompetencijas. Gimnazistai darželyje padėjo auklėtojoms: mokė vaikus, dirbo lauke, žaidė su vaikais, skaitė pasakas ir atliko kitus darželio auklėtojų darbus. Darželinukai iš pradžių buvo nedrąsūs, bet paskui žaisdami susipažino su moksleiviais ir labai susidraugavo. Vaikučiai gimnazistams rodė piešinius, deklamavo eilėraščius, vaidino ir dainavo. Moksleiviams ši diena buvo prasminga, jie suprato, kad tai darbas, kuris reikalauja atsakomybės ir kantrybės. Pavyzdžiui, keliose grupėse buvo daugiau nei dvidešimt vaikų, tai gimnazistams iš pradžių pasirodė nemenkas iššūkis. Jiems buvo sunku kiekvieną vaiką išklausyti ir suprasti, nes visi kalba vienu metu ir nori, kad į juos atkreiptų dėmesį. Jaunieji auklėtojai patyrė tai, ką patiria auklėtojos kiekvieną dieną. Bet po kurio laiko su vaikais susikalbėjo ir puikiai praleido likusį laiką. Tad, nors gimnazistai po šios dienos buvo itin pavargę, tačiau kupini įspūdžių, be to,susipažino su šiuo sunkiu, bet labai įdomiu ir prasmingu darbu bei turiningai praleido dieną.

 

III kl. mokinė Auksė Švažaitė

 
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2015 09:35

Matematikos varžytuvės

Lapkričio 17 gimnazijoje vyko matematikos varžytuvės 5-6 klasių mokiniams. Varžytuvėse mokiniai dirbo porose. Kiekviena mokinių pora gavo po kelionės lapą ir klaidžiojo galvosūkių labirintais, kurių buvo 9. Ilgiausiai jaunieji matematikai užtruko ,,Magiškųjų kvadratų‘‘ ir,, Dėlionės‘‘ labirintuose. Kai kuriems sunkiai sekėsi užrašyti skaičius romėniškais skaitmenimis, suskaičiuoti, kiek jie mato trikampių ir keturkampių. Lengviausia buvo minti mįsles ir spręsti kryžiažodį. Vaikai linksmai lenktyniavo. Gaila, kad jų vadovai devintokai buvo šiek tiek per griežti, patys užmiršę, kad buvo ir penktokais. Nugalėjo šeštokės Augustė ir Ugnė V. ,nuo jų nedaug teatsiliko 6 a klasės mokiniai Rimvydas ir Lukas. Iš penktokų šį kartą geriausiai sekėsi Agnei, Mantui, Norvilei ir Gretai. Visi varžytuvių dalyviai buvo apdovanoti prizais. Dabar jaunieji matematikai ruošiasi mokyklinei olimpiadai.

 

Matematikos mokytoja Vida Lukauskienė

 
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 18:27

„Jūratė ir Kastytis“ 

2015 m. lapkričio 26 d. 2 b klasėje vyko integruotos veiklos diena . Mokiniai dalyvavo kalbiniame meniniame projekte „Jūratė ir Kastytis“. Buvo jungiamos lietuvių kl., dailės, muzikos, pamokos. Mokiniai dirbo trijose grupėse: klausė muzikos, sekė sakmę, patys kūrė, įvairiomis raiškos priemonėmis pavaizdavo sakmę „Jūratė ir Kastytis“. Apibendrinant projektą kiekvienas mokinys parašė apie tos dienos darbą ir grupės, iš parašytų sakinių, sudėliojo nuoseklų ir gana rišlų pasakojimą. Tai ir buvo projekto pristatymas ir apibendrinimas. Mokiniams patiko. Įspūdžiais žadėjo pasidalinti su tėveliais.

 

 
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 12:26

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 00:00

Projektas   „Šiuolaikinė mokymo(si) aplinka"

„ateITies erdvė"

Pristatymą galite peržiūrėti čia

 

 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Sekantis > Pabaiga >>