Ketvirtadienis, 17 Rugsėjis 2015 13:45

Dalyvaujame konkurse "Mobilioji bioklasė".

Tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais gyvybės mokslų laimėjimais. Pasikvieskime ją į savo gimnaziją.

 https://www.facebook.com/tyrejunaktis

 

 

 
Ketvirtadienis, 17 Rugsėjis 2015 10:34

Jaunųjų policijos rėmėjų akcija „Saugus kelias į mokyklą“

2015 rugsėjo mėn. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos visoje Lietuvoje organizavo akciją „Saugus kelias į mokyklą“. Akcijos tikslas – sutelkti visuomenės pastangas spręsti mokinių, einančių į mokyklą ir į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumą. Mūsų gimnazija taip pat įsijungė į šią akciją. Iki rugsėjo 15 dienos Jaunieji policijos rėmėjai rytais patruliavo prie pėsčiųjų perėjų, stebėdami, ar visi, keliaujantys į mokyklą, laikosi kelių eismo taisyklių. Visų, kurie ėjo į mokyklą per pėsčiųjų perėją, laukė maloni staigmena: jaunieji policijos rėmėjai dalijo “linksmus veidukus”. Nesilaikę kelių eismo taisyklių buvo paraginti nerizikuoti savo saugumu: pastariesiems jauniejo policijos rėmėjai dalijo “liūdnus veidukus”. Soc.pedagogė ir sveikatos priežiūros specialistė, inicijavusios šią akciją mūsų gimnazijoje, pasidžiaugė, kad “linksmų veidukų” išdalinta daugiau, vadinasi dauguma mūsų mokinių, mokytojų ir tėvelių rūpinasi savo saugumu.

 

 
Penktadienis, 11 Rugsėjis 2015 09:28

SPORTO IR ŠOKIO ŠVENTĖ „PAJUDAM“

Rugsėjo 2-ą dieną mūsų gimnazijoje vyko jau tradicine tampanti sporto ir šokio šventė „Pajudam“. Visų klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Pradinukai žaidė judriuosius žaidimus, 5-6 klasių mokiniai rungtyniavo kvadrato varžybose, o vyresnieji savo jėgas išbandė įvairiose rungtyse. Vyresniųjų klasių merginos lavino judesius aerobikos treniruotėje. Šventė suteikė daug gerų emocijų ir puikių rezultatų!

7-I g klasės berniukai

KLASĖ

BAUDŲ METIMAI

VIETA

(taškai)

TRITAŠKIŲ METIMAI

VIETA

(taškai)

ATSISPAUDIMAI

PER 30s

VIETA

(taškai)

Taškai

Vieta

7

6

IV (1)

2

IV (1)

46

V (0)

2

V

8a

15

II (3)

15

I (4)

125

IV (1)

8

III

8b

5

V (0)

2

V (0)

142

III (2)

2

IV

Ia

16

I (4)

6

III (2)

161

I (4)

10

I

Ib

13

III (2)

11

II (3)

149

II (3)

8

II

Baudų metimai per 3 min.

Tritaškių metimai per 3 min.

Atsispaudimai per 30s - 5 geriausių dalyvių bendras rezultatas

 

 

 

 

II – IVg klasės berniukai

 

 

KLASĖ

BAUDŲ METIMAI

VIETA

(taškai)

TRITAŠKIŲ METIMAI

VIETA

(taškai)

10kg SVORIO LAIKYMAS

VIETA

(taškai)

Taškai

Vieta

IIa

30

I (4)

19

I (4)

4min 38s

II (3)

11

I

IIb

25

II (3)

16

II (3)

4min 42s

I (4)

10

II

IIIa

18

IV (1)

10

IV (1)

2min 50s

V (0)

2

V

IIIb

23

III (2)

14

III (2)

3min 22s

IV (1)

5

III

IV

17

V (0)

9

V (0)

3min 47s

III (2)

2

IV

Baudų metimai per 3 min. bendras rezultatas

Tritaškių metimai per 3 min. bendras rezultatas

10kg svorio laikymas - 5 geriausių dalyvių bendras rezultatas

 

 

I vieta – 4taškai

II – 3 taškai

III – 2taškai

IV – 1 taškas

V – 0 taško 

 
Antradienis, 08 Rugsėjis 2015 11:33

Rugsėjo 1-oji gimnazijoje

Rugsėjo 1-osios rytą Sedoje buvo jaučiamas sujudimas, nes gimnazijos bendruomenė skubėjo į šv. Mišias, kuriomis prasidėjo nauji mokslo metai. Pasitempę, pasipuošę visi dalyvavo pamaldose, o po jų susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė Aušra Kazlauskienė, savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė, abiturientai bei pirmokėliai. Vėliau visa gimnazijos bendruomenė, lydima Sedos pučiamųjų orkestro „Griaustinis“, iškilmingai patraukė į mokyklą. Gimnazijos kieme, po sveikinimų mokiniai kartu su helio balionais į dangų paleido savo svajones, lūkesčius naujiems mokslo metams. Direktorei pakvietus, mokiniai išsiskirstė į klases pirmai pamokai.

 

 
Ketvirtadienis, 03 Rugsėjis 2015 12:27

Žygis į Pakutuvėnus

Rugpjūčio 18 – 23 dienomis vyko Žemaitijos skautų organizacijos 10 – asis jubiliejinis žygis Mažeikiai – Pakutuvėnai. Tai kasmetinis tradicija tapęs žygis, organizuojamas skauto vyčio Giedriaus Girdvainio iš Šiaulių. Žygio metu skautai įveikia virš 100 kilometrų. Šiame žygyje dalyvavo apie 30 skautų, tame tarpe trys iš Sedos Medeinos draugovės. Žygio metu orai buvo labai šilti, žygeivius lydėjo mašina, pasiruošusi padėti bėdos atveju. Laimei, namo vežti nieko nereikėjo. Pirmą dieną susirinkome Mažeikiuose ir pajudėjome link Sedos. Pasiekus Šerkšnėnus, ekipažas atvežė maistą ir pietavome. Vakarieniavome jau Sedoje ir ilsėjomės, o naktį apsistojome parapijos namuose. Antrą dieną ėjome iš Sedos į Platelius. Sustojome Žemaičių Kalvarijoje pavalgyti pietų. Po pietų iškeliavom link Reginos Skridalienės kaimo turizmo sodybos, kur ir apsistojome nakčiai. Trečią dieną keliavome iš Platelių į Šateikius. Šateikiuose dalyvavome šv. Mišiose, bei turėjome smagią gidę, kuri aprodė įdomias Šateikių vietas. Vakarop žaidėme krepšinį ir tinklinį su vietiniu jaunimu. Ketvirtą dieną, dauguma jau pūslėtomis kojomis, turėjome įveikti paskutinius kilometrus iki Pakutuvėnų. Jau antrus metus iš eilės, broliai paskutinius kilometrus tempė ekipažo mašiną, o priėjus aukštą kalną, į jį nešė pirmą kartą einančius žmones. Pakutuvėnuose pasilikom dar dvi dienas Susitaikinimo sodyboje. Dalyvavome vienuolyno šv. Mišiose. Šventėme vieno brolio gimtadienį ir, be abejo, atsidėkojome žygio vedliui ir organizatoriui už visus tuos dešimt metų. Per visą žygiavimo laiką kiekvienas dalyvis turėjo parašyti prisiminimą nutikusį per tuos 10 žygiavimo metų. Knyga buvo padovanota broliui Giedriui G. paskutinę žygio naktį. Tai buvo paskutinis žygis organizuojamas skauto vyčio G.Girdvainio, tad kažkas kitas turės perimti šio nuostabaus žygio estafetę, kuriame ne vienas atranda didelę dalį savęs ir patobulėja dvasiškai.

 

Medeinos draugovės skautas Domantas Dacys

 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 Sekantis > Pabaiga >>