Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 18:27

„Jūratė ir Kastytis“ 

2015 m. lapkričio 26 d. 2 b klasėje vyko integruotos veiklos diena . Mokiniai dalyvavo kalbiniame meniniame projekte „Jūratė ir Kastytis“. Buvo jungiamos lietuvių kl., dailės, muzikos, pamokos. Mokiniai dirbo trijose grupėse: klausė muzikos, sekė sakmę, patys kūrė, įvairiomis raiškos priemonėmis pavaizdavo sakmę „Jūratė ir Kastytis“. Apibendrinant projektą kiekvienas mokinys parašė apie tos dienos darbą ir grupės, iš parašytų sakinių, sudėliojo nuoseklų ir gana rišlų pasakojimą. Tai ir buvo projekto pristatymas ir apibendrinimas. Mokiniams patiko. Įspūdžiais žadėjo pasidalinti su tėveliais.

 

 
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 12:26

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 00:00

Projektas   „Šiuolaikinė mokymo(si) aplinka"

„ateITies erdvė"

Pristatymą galite peržiūrėti čia

 

 

 

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 11:29

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ IŠVYKA Į TELŠIŲ PĖSTININKŲ KUOPĄ

Artėjant Lietuvos Kariuomenės dienai (11-23) mūsų gimnazijos jaunieji šauliai apsilankė Telšių 604 pėstininkų kuopoje. Vykusioje atvirų durų dienos programoje jaunieji šauliai buvo supažindinti su privaloma karo tarnyba, kario savanorio tarnyba, profesine karo tarnyba, jaunesniųjų karininkų vadų mokymus. Labiausia mokiniams patiko praktinė dalis, kur buvo demonstruojami koviniai ginklai (pistoletai, automatai, kulkosvaidžiai, granatsvaidžiai, monosvaidžiai). Visi norintys galėjo savo rankose palaikyti ir išmėginti šiuos ginklus. Po to dar vyko supažindinimas su kario ekipuote ir išgyvenimo reikmenimis.

Visi grįžo labai patinkinti, nes gavo tiek praktinių žinių, tiek informacijos apie tai, kur galima visų šių dalykų mokytis baigus mokyklą.

 

 
Trečiadienis, 25 Lapkritis 2015 10:18

Cyroliokaa 

Lapkričio 24 d. Sedos gimnazijos vaikų folkloro ansamblis „Cyroliokaa“ dalyvavo Sedos vaikų darželio organizuojamoje šventėje „Susitėka žemaitokaa“. Darželio vaikučiai susidomėję klausė žemaitiškai atliekamų dainų, Modesto (7b klasė) grojimo lūpine armonikėle, stebėjo žaidžiamus žaidimus, ratelius. O ir patys ansambliečiai pasiklausė savo mažųjų draugų dainavimo, pasakojimų, pajuokavimų žemaičių tarme.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Sekantis > Pabaiga >>