Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 13:08

Pamokos kitaip

Ketvirtadienį (2018-09-20) 3a ir 3b klasių mokiniams buvo be galo sunku sėdėti pirmoje pamokoje. Ir kaip gali ramiai mokytis klasėje, kai žinai jog tavęs po pamokos laukia kelionė, kur vyks pamokos kitoje aplinkoje! Trečiokai vyko į Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką (Plungės rajone). Ten mažiesiems vyko kitokios pamokos nei įprasta. Vaikai kartu su savo mokytojomis I.Pačerinskiene ir D.Nugariene klaidžiojo labirintais, ieškojo geometrinių figūrų, aiškinosi kokie augalai auga aplink. Net balso skambumą po kupolu išbandė... Užteko laiko ir kitokiai kūno kultūros pamokai. Juk ten tiek daug vietos, kur galima išlieti susikaupusią energiją! Kai atėjo laikas grįžti namo, vaikai neskubėjo į autobusą.

 

 I.Pačerinskienė

 
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 10:10

Renginys „Paprastas vaikas, bet neprastas mokinys: V. Mačernis Sedos vidurinėje“

Rugsėjo 25 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas poeto V. Mačernio žūties dienai paminėti. Renginio metu įdomų istorinį pranešimą skaitė istorikas Povilas Šverebas, V. Mačernio eiles skaitė, grojo ir dainavo Sedos muzikos mokyklos mokytoja Lina Rupšienė. Dėkojame svečiams už peną sielai ir protui.

 

 
Antradienis, 25 Rugsėjis 2018 07:20

Pasaulio pažinimo pamoka kitoje aplinkoje „Kas mena mūsų krašto praeitį?“

Rugsėjo 21 d. 4a ir 4b klasės mokiniai vyko į Mosėdžio akmenų muziejų ir į Orvydo sodybą, kur vyko pasaulio pažinimo pamoka kitoje aplinkoje. Mosėdyje, restauruotame vandens malūno pastate, vaikai aplankė V. Intos akmenų muziejų. Įdomiai pasakojo muziejaus direktorė apie uolienų ir riedulių susidarymą. Mokiniai stebėjo suakmenėjusius gyvūnus, iš žmogaus organizmo išoperuotus suakmenėjusius svetimkūnius, mineralus. Aplankė lauko akmenų ekspoziciją, porose atliko užduotis. Orvydo sodyba vaikus nustebino savo unikalumu. Mokiniai stebėjo akmenų skulptūras, iš akmenų ir ąžuolo kamienų sudėliotas kompozicijas.

 
Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2018 10:19

Sporto šventė pradinukams

2018-09-21 vyko sporto šventė pradinukams. Nuo pat ryto mažieji sportininkai išsirikiavo gimnazijos stadione. Visi draugiškai mankštinosi. Mankštos pratimus rodė ir mokytojos, ir patys vaikai. Grįžę į klasės vaikai su savo mokytojomis kalbėjo apie įvairias sporto šakas, piešė piešinius ar plakatus sporto tema. Paskui vaikų laukė įvairiausi žaidimai klasėse. Trečią pamoką visi pradinukai susitiko aktų salėje. Ten vyko tikrų tikriausi šokiai. Kiekvienas šokėjas stengėsi kuo tiksliau atkartoti šiuolaikinių šokių judesius. O paskui, kiek atsikvėpę, mažieji iškeliavo į Sedą. Žygio metu ir rudenėjančiais medžiais pasidžiaugė, ir žymias Sedos vietas aplankė, ir gatvių pavadinimais domėjosi... Diena neprailgo ir buvo pilna gerų įspūdžių.

 

 

I.Pačerinskienė

 
Sekmadienis, 23 Rugsėjis 2018 21:43

7b klasės meninio skaitymo pamoka poeto V. Mačernio gimtinėje Šarnelėje

 

Gražią rugsėjo dieną 7b klasės mokiniai su mokytoja Dalia Sakalauskiene vyko į Šarnelę. Ten buvo vedama pamoka kitoje aplinkoje. Mokytoja papasakojo apie poeto meilę gimtinei, akmenines „Vizijas“, mokiniai prie poeto kapo skaitė sonetus.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>