Pirmadienis, 01 Birželis 2015 06:56

Pirmokai mokė dvyliktokus

Gegužės 28-ąją visose Lietuvos gimnazijose nuaidėjo paskutinis skambutis abiturientams. Pirmokėliai šios šventės taip pat labai laukė. Labai smalsu buvo maža rankele imti didelį mokyklinį varpelį, juo tillindžiuoti, spausti mažame delne tvirtą dvyliktoko delną ir palydėti jį į Paskutinio skambučio šventę. Tačiau bene labiausiai mažos širdelės spurdėjo, pagalvojus apie tai, kad tądien teks mokyti dvyliktokus. Jau per antrąją pamoką pirmokų klasės buvo sausakimšos. Į pirmokų suolus sėdo dvyliktokai. Mažieji mokytojai rimtais veidais skelbė pamoką po pamokos. Tąkart jų būta šešių. Pirmoji buvo kūno kultūra, kurios metu visi linksmai pramankštino rankas tvirtiems pirmokų ir dvylktokų rankų paspaudimams. Po to sekė matematika. Kai mokytoja Justė pateikė antrąją pamokos užduotį, dvylikokams net juodraščių prireikė. Tačiau visas užduotis pavyko įveikti, o už teisingus atsakymus mažieji mokytojai dvyliktokams dalijo proginius Paskutinio skambučio saldainius. Trečioji buvo lietuvių kalba. Dvylikokai, pasukę galvas, įveikė ir mokytojos Vaidos užduotis. Kadangi įpusėjus pamokoms dvyliktokai pavargo, mokytoja Raminta pravedė jiems pedagoginę pertraukėlę. Po jos vėl kibom į mokslus. Pasaulio pažinimo užduotis pateikė mokytojas Pijus. Deja, ne visas jo užduotis didieji mokiniai įveikė. Per šokio pamoką dvyliktokai ir pirmokai kartu šoko flashmoba,ą. Per paskutiniąją- dailės pamoką dvyliktokai, padedami pirmokėlių, lankstė lėktuvėlius. Ant kurių vėliau užrašė savo linkėjimus vieni kitiems ir juos vėliau paleido vienas kitam.

 

Mokytoja Loreta Milieškienė

 
Penktadienis, 29 Gegužė 2015 07:19

Antrokai iškylauja

Gegužės 28 d.antrokai iškylavo Sedos salelėje.Smagu buvo sutūpus prie laužo išsikepti sau dešrelę;pasmaguriauti " pasiruošus gardų stalą" pavėsinėje... Salelėje žaidėme judrius žaidimus, sportavome,pūtėme burbulus. Smagiai praleidome laiką, grožėjomės nuostabia aplinka, Varduvos upės pakrante. Džiaugiamės, kad gyvename Sedoje ir turime gražių vietų, kurias galime aplankyti.

 

Mokytoja Inga Noreikienė

 
Pirmadienis, 25 Gegužė 2015 10:21

Garbės vakaras „Džiaugiamės ir didžiuojamės“

Liaudies patarlė sako, kad viščiukus reikia skaičiuoti rudenį. Kiek kitaip šis reiškinys suprantamas mokykloje – nuveikta veikla ir rezultatai susumuojami ir apžvelgiami pavasarį. Tad ir mūsų gimnazijoje gegužės 21 d. vyko garbės vakaras „Džiaugiamės ir didžiuojamės“. Džiugu, kad į renginį rinkosi ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir mokinių tėvai. Renginio metu direktorė A. Kazlauskienė padėkojo visiems mokiniams, dalyvavusiems įvairiuose renginiuose, konkursuose ar olimpiadose, o pavaduotoja Daiva Bružienė pateikė visų mokslo metų ataskaitą. Nugalėtojams įteikti padėkos raštai. Geriausia 2014-2015 m. m. gimnazijos mokine buvo pripažinta 8a klasės mokinė Aistė Beniušytė. Aistei labiau sekasi akademinėje srityje, o štai IIb klasės mokinys Paulius Monkauskas geriausiai įvertintas sporto srityje. Nepamiršti buvo ir mokinius ruošę mokytojai – jiems įteikti gėlių žiedai. Puikią nuotaiką kūrė ne tik įvardinti pasiekimai, bet ir meniniai intarpai, kuriuos paruošė gimnazijoje veikiantys neformalaus ugdymo būreliai.

 

Straipsnį paruošė E. Kleinauskienė

 
Pirmadienis, 25 Gegužė 2015 08:12

Dalyvavome tarptautinėje konferencijoje

Gegužės 21 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko tarptautinė konferencija ,,Tiriamieji darbai gamtamoksliniame ugdyme“. Konferencijoje dalyvavo Gabijos, Viekšnių, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų moksleiviai, Latvijos Saldus valsčiaus Druvos vidurinės mokyklos atstovai. Mūsų gimnaziją atstovavo IIa gimnazijos klasės mokiniai: Austėja Butkutė, Kamilė Kleinauskaitė, Domantas Mažonas. Sediškiai konferencijoje pristatė pranešimą ,,Energija iš gamtos“, mokinius paruošė fizikos mokytoja metodininkė Irena Joneikienė. Svečiai iš Latvijos anglų kalba pristatė du pranešimus ,,Rafinuoto cukraus įtaka žmogaus organizmui“ ir ,,Vegetacinės distonijos rizika Druvos vidurinės mokyklos 10-12 klasės mokinių tarpe“. Labai įdomu buvo klausytis Viekšnių gimnazistės D. Kersnauskaitės pranešimo ,,Pelkinio gailio (Ledum palustre) augalo dalių poveikis naminei musei Musca domestica“. Visi pranešimai buvo aktualiomis temomis, skirtingi ir įdomūs. Renginį apibendrino Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Z. Kristutis.

 

 
Pirmadienis, 25 Gegužė 2015 07:29

Antrokų išvyka

Gegužės 21 dieną antrokai vyko į kelionę maršrutu: Seda - Palanga - Seda. Keliavome į Palangos botanikos parką,oranžeriją ir mini zoo. Aplankėme grafų Tiškevičių dvarą, kuriame įsikūręs (šiais metais atnaujintas) Gintaro muziejus. Žygiavome jūros pakrante iki Palangos tilto. Su vaikais į kelionę vyko tėveliai. Smagiai praleidome laiką, patyrėme daug įspūdžių.

 

Mokytoja Inga Noreikienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 61 62 Sekantis > Pabaiga >>