Penktadienis, 26 Spalis 2018 11:28

 

100 šviečiančių moliūgų

Dalyvaujame Sedos bendruomenės inicijuotoje akcijoje „100 šviečiančių moliūgų“ Gimnazijos mokiniai su tėveliais išskaptavo apie pusšimtį moliūgų ir jais papuošė Sedos A. Baranausko aikštę. Daugiausiai moliūgų išskaptavo 3a klasė - net devynis, 7a klasė- septynis

 

 
Penktadienis, 26 Spalis 2018 11:25

Vokiečių kalbos diena “WIR LERNEN UND SPIELEN”

Visoje Lietuvoje spalio 16-20d. skelbiama vokiečių kalbos savaitė. Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. Spalio 19d. mūsų gimnazijoje taip pat vyko popietė „Spielen und lernen“. Jos metu mūsų gimnazijos penktokai žaisdami mokėsi vokiškai pasisveikinti ir skaičiuoti. Penktokus mokė aštuntokai ir septintokai, kurie jau pramokę vokiečių kalbos. Pramokę penktokai varžėsi, kurie išmoko daugiau. Visi buvo šaunūs, tad visus pradžiugino dovanos: vokiški ženkliukai ir apyrankės bei saldainiai.

 

 
Penktadienis, 26 Spalis 2018 11:20

Penktokų priimtuvės

Vieną saulėtą spalio popietę gimnazijoje vyko 5-okų priimtuvės ("krikštynos"). 6-okai suorganizavo linksmą, šaunią ir gražią šventę savo bendramoksliams. Penktokai turėjo atlikti įvairiausias užduotis, papuošti auklėtoją, įveikti kliūtis, o viską puikiai atlikę, buvo apdovanoti skanėstais ir pažymėjimais. Visi buvo linksmi ir patenkinti.

 

 

 
Antradienis, 16 Spalis 2018 08:14

 

Pirmokų mokslai Renavo dvaro parke 

Spalio 11 dieną pirmokai išvyko mokytis pasaulio pažinimo ir kūno kukltūros į Renavo dvaro parką. Nuvykę mokinukai susiskirstė į tris gamtos seklių komandas. Komandų kapitonėmis patapo pirmokų mamytės. Pirmiausia gamtos sekliai turėjo atidžiai apžiūrėti vietovę ir surasti nurodytus medžius, jų vaisius bei lapus. Antroji užduotis buvo išsaiškinti, kaip skirstomi medžiai, rasti ir užrašyti kuo daugiau pavyzdžių kiekvienos grupės pavyzdžių. Trečios užduoties metu reikėjo išsiaiškinti, kokias dalis turi medžiai. Atlikę užduotis mažieji gamtininkai patraukė ieškoti storosios Renavo eglės. Išsiaiškino, kad jai apkabinti reikia net septynių pirmokų. Sėkmingai įveikę visas užduotis mažieji gamtininkai žaidė įvarius judriuosius žaidimus.

 

 

 

 
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 23:19

Minėjome poeto Vytauto Mačernio žūties dieną Poetas žuvo 1944 m spalio 7 d. Ši diena gimnazijoje minima kasmet. Abiturientai Šarnelėje lankė „Vizijas“. Gimnazijoje buvo rodomas Šilutės teatro spektaklis „Švytis“

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>