Ketvirtadienis, 26 Balandis 2018 07:31

Paukščių sugrįžtuvės Rusnėje

Balandžio 14 d. visi paukščių mylėtojai buvo kviečiami į Nemuno deltos regioninį parką pasitikti sugrįžtančius paukščius. Nemuno delta yra svarbi poilsio vieta keliaujantiems paukščiams, todėl čia galima pamatyti ir stebėti įvairiausių paukščių, kai kurie iš jų yra reti. Rusnės sala pakliūva į regioninio parko teritoriją. Mūsų mokiniai joje paukščius stebėjo beveik prieš metus, tad žinodami, kad ši vietovė tikrai turtinga paukščių rūšimis, susiruošėme ir šį kartą stebėti paukščių. Su biologijos mokytoja kartu vyko septintokas Mantas D. ir pirmokai gimnazistai Rolandas V. ir Gabrielius B. Visus paukščių sugrįžtuvių dalyvius organizatoriai pasitiko karšta koše ir kvapnia žolelių arbata. Sediškiai stebėti paukščių keliavo su grupe kurią lydėjo Lietuvos ornitologų draugijos ornitologas ekspertas Marius Karlonas. Ornitologas padovanojo sediškiams savo knygą „Paukščių stebėtojo gidas Nemuno deltos regione“. Pavyko pamatyti bei išgirsti tokias rūšis kaip: gaidukas, paprastasis griciukas, raudonkojis tulikas ir daug daug kitų. Iš viso į savo sąrašą užsirašėme 25 pamatytas paukščių rūšis. Kelionė buvo tikrai įdomi ir naudinga pažįstant savojo krašto sparnuočius.

 

Biologijos mokytoja Virginija Katkuvienė

 
Ketvirtadienis, 26 Balandis 2018 07:27

Skautų žygis į Plinkšes

Balandžio 13-14 d. Medeinos draugovės ir NVŠ ,,Skautauk ir auk“ skautai išsiruošė į pirmą pavasarinį žygį. Žygį organizavo broliai Tomas Kriščiūnas ir Rytis Jonkauskas. Prie programos ruošimo broliams talkino sesė Evelina Martinkutė. Nužygiavę į vietą, skautai pirmiausiai aplankė Plinkšių globos namų gyventojus, su jais bendravo ir vaišino sesės Vilijos Ročytės iškeptu pyragu. Po to skautai keliavo į Žalgirio mišką, sutvarkę miškininkų įruoštą poilsiavietę patys čia pramogavo. Vakarą prie laužo skautai užbaigė dainomis. Bendrystės ir žaidimų vakaras tęsėsi Plinkšių bendruomenės namuose.

 

Medeinos draugovės draugininkė V. Katkuvienė

 
Penktadienis, 23 Kovas 2018 08:06

Džiaugiamės 5-8 kl. matematikos rajoninės olimpiados prizininkais: • Ignu Vanagu,5 kl. – II vieta • Mantu Dageniu, 7b kl.- III vieta • Auguste Joneikyte, 8 b. kl. –III vieta.

 

 
Penktadienis, 09 Kovas 2018 11:20

Ar pažįsti Lietuvą?

Kovo 7 dieną 4a klasės mokiniai varžėsi viktorinoje „Ar pažįsti Lietuvą?“. Visi ketvirtokai burtų keliu susiskirstė į keturias komandas. Komandų nariai pasiskirstė pareigomis ir užvirė tikras protų mūšis. Pirmieji klausimai buvo lengvučiai. Tačiau tolyn klausimai vis sudėtingėjo. Kadangi dvi komandos surinko po lygiai trispalvių saldainių-taškų, teko atsakyti ir į papildomus klausimus. Viktorinoje nugalėjo Vaidos, Nedo ir Amelijos komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti tautiškomis trispalvėmis apyrankėmis ir specialiais Lietuvos Šimtmečio sveikinimo atvirukais. Kitiems dalyviams atiteko paguodos prizai: lipdukai apie Lietuvą. Viktoriną ketvirtokai užbaigė pakilia nuotaika, nes papildė savo išminties bagažą žiniomis apie Lietuvą.

 

Klasės vadovė Loreta Milieškienė

 
Ketvirtadienis, 08 Kovas 2018 12:24

Lietuvos Neprikalusomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 7 d. 5- IV klasių mokiniai ir mokytojai rinkosi į Kovo 11-osios minėjimą. Mokiniai ir mokytojai iš anksto ruošė įvairius darbus: kūrė matematikos, fizikos, biologijos, chemijos užduotis, susijusias su Lietuva, filmukus, kuriuose sediškiai pasakoja apie savo patirtį okupuotoje Lietuvoje, apie tai, kas jiems yra laisvė. Minėjimo metu padėkos raštais buvo apdovanoti raštingiausi mokiniai, matematikos olimpiados, konkurso „Olympis“ nugalėtojai. Džiaugiamės, kad savo darbais prisidedame prie gražios ir prasmingos savo valstybės ateities kūrimo.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>