Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:37

Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti 

Tęsiasi susitikimai su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyviais. Balandžio 26 d. mokiniai susitiko su naujosios kartos džiazo ir alternatyvių žanrų dainininke Vytaute Pupšyte. Viešnia pasakojo savo sėkmės istoriją, dainavo. Džiaugiamės šiuo projektu, nes mokiniams labai svarbus gyvas sėkmės pavyzdys.

 

 
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 10:39

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija. Pasaulinė sveikatos diena

Balandžio 7 dieną Sedoje paminėta Pasaulinė sveikatos diena ,,Depresija - pasikalbėkim‘‘. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos 8 klasės moksleiviai Marijus Statkus ir Ignas Kontrimas vadovaujant sveikatos priežiūros specialistės Zitos Žiaugienės kalbino gimnazijos darbuotojus bei miestelėnus, ragino rūpintis savo sveikata, linkėjo geros sveikatos. Kiekvienam pakalbintam buvo įteikti skirtukai su sveikatos patarimais bei balionai ,,Rūpinkitės savo sveikata‘‘ ,o atsakiusiems teisingai į pateiktus klausimus atiteko pagrindiniai sveikatos biuro įsteigti prizai - kepuraitės. Ši akcija suteikė daug džiugių akimirkų visiems sutiktiems ir praeiviams.

 

 

 
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 08:36

 
Antradienis, 11 Balandis 2017 21:03

Renginys „Vienos dienos valstybė“

Balandžio 7d. gimnazijoje vyko renginys, kurio metu mokiniai organizavo įvairias veiklas, teikė paslaugas. Mokėsi sukurti jaukią darbo vietą ir atmosferą, kad pritrauktų kuo daugiau klientų. Veikė kavinės, grožio salonai, žaidimų kambariai, siaubo kambariai ir kt. Tai puikus renginys, ugdantis įvairias mokinių asmenines kompetencijas, skatinantis bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

 
Antradienis, 11 Balandis 2017 20:57

Septintokų išvyka

Kovo 30 dieną 7a klasės mokiniai vyko į Žemaitės memorialinį muziejų Plungės rajone. Mokiniams buvo pristatytas žemaičių kulinarinis paveldas – kaip ir kokiomis progomis buvo gaminami tradiciniai žemaičių valgiai (varškės sūris, kastinys ir kt.), naudojant senoviškus namų apyvokos rakandus. Buvo degustuojami valgiai. Po to mokiniai išbandė rašymą su žąsies plunksna ‒ rašė palinkėjimus artėjančių Velykų proga. Septintokai džiaugėsi puikia išvyka, įgytomis žiniomis.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>