Ketvirtadienis, 04 Gegužė 2017 07:56

Konkurso „Jūros keliais 2017“ įspūdžiai

 

Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje balandžio 28 dieną vyko konkursas „Jūrų keliais 2017“, kuriame rungtyniavo 12 komandų iš įvairų Lietuvos gimnazijų. Laimėjusioji komanda laimėjo kelionę AB „DFDS Seaways“ keltu į Švedijos Karlshamno uostą. „DFDS Seaways“ generalinis direktorius Jonas Nazarovas, paklaustas, kodėl devynerius metus iš eilės remia moksleivių konkursą dovanodamas jiems kelionę, atsakė trumpai: „Manome, kad darome gerą darbą.“ Tad penktadienį Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje vėl skambėjo Karinių jūrų pajėgų orkestro garsai ir šurmuliavo moksleiviai. Mokyklos direktorius profesorius Viktoras Senčila pasveikino Lietuvos moksleivius atvykusius į jūriškiausią šalies miestą. Dėl kelionės į Karlshamną rungėsi ir mūsų gimnazijos komanda „Sedula“, kurios šūkis „Būk savas“. Šiame konkurse komanda dalyvavo pirmą kartą. Pasiteiravus komandos narių, kokia jų nuomonė apie konkursą, visi vienareiškimškai nutarė, kad potyriai neišdildomi ir nepakartojami. Dalyvavę abiturientai buvo šiek tiek nusiminę, nes šiame konkurse teko dalyvauti pirmą ir paskutinį kartą, bet džiaugiasi suteikta galimybe bei linki likusiems komandos nariams nepasiduoti ir ryžtingai ruoštis ateinantiems metams. Patikėkite, šis konkursas – nuostabi gyvenimo patirtis bei naujų išbandymų versmė. Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir esame nusiteikę dalyvauti konkurse ir kitais metais.

 
Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 11:27

Matematikos olimpiada ,,Kengūra“

 

 

    Kovo 16 d. vyko tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“.  Šiame konkurse kasmet įvairiose amžiaus grupėse dalyvauja po keletą tūkstančių geriausių matematikų iš įvairių respublikos mokyklų. Savo matematinius gebėjimus pasitikrino daugiau nei pusšimtis ir mūsų gimnazijos mokinių. Aktyviausiai dalyvavo pradinukai. Konkursinių užduočių buvo daug , o laikas joms išspręsti ‒ ribotas. Mažieji pradinukai per 50 min. turėjo išspręsti po 18- 24 užduotis, o vyresniųjų klasių mokiniams  per 75 min. reikėjo įveikti 30 užduočių. Jauniesiems tiksliukams teko ne tik prisiminti pamokose įgytas žinias, bet ir pasitelkti loginį mąstymą, kūrybiškumą. Nekantriai  laukėme rezultų ir jie mūsų nenuvylė. Dvylika mūsų gimnazistų pateko į rajono geriausiųjų matematikų dešimtuką. Ypač gerų rezultatų pasiekė mokiniai:  IIIb  Vilija Ročytė -2 vieta, ir IIb Darius Lakačauskas-2 vieta. Džiaugiamės, kad gimnazija turi gerų matematikų.

 

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Klasė

Vieta rajone

1.

Vakaris Čiuldis

1a

6

2.

Mantas Dagenis

6b

10

3.

Augustė Joneikytė

7b

5

4.

Tomas Kleinauskas

Ia

4

5.

Dovydas Neliubšis

Ia

9

6.

Darius Lakačauskas

IIb

2

7.

Aistė Beniušytė

IIa

6

8.

Vilija Ročytė

IIIb

2

9.

Beatričė Kasiliauskaitė

IIIb

10

10.

Egidijus Vainutis

IVa

6

11.

Ernestas Martinkus

IVb

7

12.

Modestas Buta

IVa

9

 

 
Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:52

Skautauk ir auk

Neformaliojo vaikų švietimo ,,Skautauk ir auk“ būrelio dalyviai praėjusį penktadienį praleido ypač naudingai ir smagiai. Tą dieną mokiniai prisiminė, kuo skautams svarbus šv. Jurgis. Šis šventasis laikomas visų skautų ir skaučių globėju. Šeštas skautų įsakymas skelbia „Sek skautų globėjo šv. Jurgio pavyzdžiu: naikink pikta pasaulyje, o pirmiausia savyje“. Paminėję skautų globėją, mokiniai išžygiavo į Užežerę tvarkyti dalį ežero pakrantės. Pernai iš pakrantės ištempėme labai daug šiukšlių, tad šiemet jų buvo žymiai mažiau. Po šio gerojo darbelio skautų laukė žaidimai ir vaišės. Nors Atvelykis buvo prieš savaitę, tačiau skautukai su dideliu azartu rungėsi kieno kiaušinis nuriedės toliau arba kliudys kuo daugiau kitų kiaušinių. Kol jaunesnieji skautai žaidė įvairius žaidimus, vyresnieji sukūrė laužą, iškepė dešreles. Desertui laukė karšta kakava ir sausainiai. Skautaujame ir augame tarnavimo artimui ir Tėvynei dvasioje.

 

V. Katkuvienė

 
Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:49

Regioninė olimpiada Šiauliuose

Balandžio 21 d. Šiaulių universitete vyko trečiasis Šiaurės Lietuvos 5-8 klasių mokinių integruotų gamtos mokslų ir biologijos olimpiados etapas. Mūsų gimnaziją atstovavo šeštokai Mantas Dagenis ir Redas Vitalis, bei aštuntokas Rolandas Vyniautas. Sveikiname Rolandą, olimpiadoje parodžiusį geras žinias, bei gebėjimus ir laimėjusį II –ąją vietą! Linkime visiems trims olimpiados dalyviams ir toliau būti žingeidiems, siekti laimėjimų ateityje, bei garsinti gimnazijos vardą.

 

 
Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:42

Vienos dienos universitetas tėvams

Balandžio 26 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas tėvams. Jo metu tėvai galėjo dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, kuriuos vedė kviestiniai lektoriai: G. Vitalienė, buvusi gimnazijos biologijos mokytoja, V. Šakienė, Mažeikių visuomenės sveikatos biuro specialistė, J. Jankauskytė- Jonikienė, nepriklausoma pardavimų direktorė, bei gimnazijos mokytojai ir specialistai: R. Langė, choreografijos mokytoja,psichologė E. Šmitienė. Vyko tinklinio varžybos, rungėsi tėvų ir mokinių komandos. Vakare tėvų komiteto nariai, mokytojai dalyvavo diskusijoje „Džiaugsmai. Problemos. Lūkesčiai“.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>