Penktadienis, 02 Kovas 2018 08:46

Gražiausi žodžiai Lietuvai

Vasario 27 dieną gimnazijos skaitykloje vyko poezijos ir prozos šventė ‒ pradinių klasių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkurse dalyvavo 14 pradinukų skaitovų. Šventės metu vaikai taip pat atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą. Mažųjų atlikėjų skaitomų kūrinių atidžiai klausėsi konkurso komisija: mokytojos Judita Niūniavienė, Edita Kleinauskienė ir skaityklos darbuotoja Aurelija Vozgirdaitė. Kol komisija aptarė konkurso rezultatus, skaitovai kartu su jaunosiomis skautėmis Vaida ir Norvile žaidė įvairius žaidimus. Konkurso nugalėtojomis tapo Rugilė Čiuldytė, Urtė Sakalauskaitė ir Saulė Jonušaitė. Sveikiname mergaites ir jas ruošusias mokytojas!

 

 
Ketvirtadienis, 22 Vasaris 2018 10:41

Technologijų olimpiada rajone

Vasario 1 d. Merkelio Račkausko gimnazijoje organizuota rajoninė mokinių technologijų olimpiada, kurios tema šiais metais buvo „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Kūrybinė technologinė veikla buvo organizuota 4 skirtingose grupėse: konstrukcinių medžiagų, tekstilės, mitybos ir turizmo, bei gaminių dizaino ir taikomojo meno. Varžėsi 8-12 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo aštuntokės Gabrielė Čiapaitė, Ugnė Vilimaitė ir Augustė Joneikytė. Merginos pasirodė puikiai: Ugnė užėmė 2 vietą tekstilės grupėje ir Gabrielė įvertinta 3 vieta konstrukcinių medžiagų grupėje. Sveikiname laimėtojas ir jų technologijų mokytoją Darių Purkėną.

 

 
Ketvirtadienis, 22 Vasaris 2018 10:36

Gimnazija švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo 100- metį

Visoje Lietuvoje šurmuliuoja įvairūs renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Mūsų gimnazijoje taip pat šventinis šurmulys. Jau nuo pat rudens ruošiamasi: piešiama, mezgama, gaminama, dainuojama, šokama ir t. t. Nuo vasario mėnesio pradžios gimnazijoje veikia mokinių dailės, technologijų darbų paroda „Dovana Lietuvai“, vyko pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas, 5-IV klasių mokiniai dalyvavo raštingumo konkurse, sudarinėjo užduočių aplankus, įrašinėjo senelių prisiminimus ir kt.

Didysis šurmulys prasidėjo nuo vasario 12d. Mokinių savivalda visiems gimnazijos mokiniams, mokytojams ir darbuotojams dovanojo trispalves gėlytes, kurias visi segėjo šventinę savaitę, specialiųjų poreikių mokiniai kiekvienam dovanojo po trispalvę apyrankę. Vasario 14 d. I- IV klasių mokiniams pravesta integruota muzikos, lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Esu žmogus iš Lietuvos“. Vasario 15d. vyko pilietinė akcija „Tau ir dėl Tavęs“, kuri buvo surengta bendradarbiaujant su Sedos seniūnija, Sedos kultūros centru, Sedos darželiu, Sedos muzikos mokykla. Nuo gimnazijos iškilminga eisena, nešina 100 Trispalvių (kurias Sedos seniūnija planuoja padovanoti Sedos vardą garsinantiems sediškiams), žygiavo į Sedos miesto centrinę A. Baranausko aikštę, kur vyko minėjimas. Jo metu visus sveikino Sedos seniūnė A. Dipševičienė, gimnazijos direktorė A. Kazlauskienė ( apdovanojo mokinius, labai gerai besimokančius ir garsinančius gimnazijos bei Sedos vardą), klebonas M. Ramanauskas. Visų Sedos įstaigų vadovai, pritariant visiems eisenos dalyviams surengė muzikinį sveikinimą- atliko M. Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“. Po to visa eisena patraukė į Sedos bažnyčią, kur buvo pašventintos Trispalvės. Džiaugiamės, jog ir gamta šypsojosi ir dovanojo puikų orą.

 

 
Trečiadienis, 31 Sausis 2018 08:51

Mano žemė Lietuva

Sausio 15 – 22 dienomis gimnazijoje vyko pradinių klasių dailaus rašto konkursas ,,Mano žemė Lietuva”. Jis buvo skirtas artėjančiam Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Visi pradinukai rašė dailyraštį. Pačius gražiausius darbelius išnešėme į bendrą parodą. Komisija atidžiai apžiūrėjo ir išrinko taisyklingiausiai rašančius pradinukus. Dailiausiai iš pirmokų rašo Frėja Gineitytė. Sheilla Liaugaudaitė ir Akvilė Gustytė – gražiausiai rašančios antrokės. Iš trečiokų buvo išrinkti Igno Martinkaus ir Atlantos Samoškaitės rašto darbeliai. Dailiausiai rašantys ketvirtokai yra Vaida Norkutė ir Augustė Jučinskaitė. Džiaugiamės dailiai rašančiais pradinukais ir linkime jiems visada rašyti taisyklingai, dailiai ir įskaitomai.

 

 
Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018 08:34

 Koncertas

Sausio 24 d. gimnazijoje koncertavo smuikininkas, dirigentas, politikas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma. Klausėmės gražiausių XIX amžiaus melodijų gitarai ir smuikui.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>