Pirmadienis, 13 Kovas 2017 08:47

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Kovo 9 – 11 d. vyko 50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIa kl. mokinė Aistė Beniušytė, o tai reiškia, kad mergaitė pateko tarp 30 geriausių Lietuvos dešimtokų. Mažeikių rajoną iš viso atstovavo devyni I – IV kl. mokiniai. Olimpiada prasidėjo Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre. Po iškilmingo atidarymo olimpiados dalyviai daugiau kaip 6 val. atlikinėjo praktines užduotis iš ląstelės biologijos, botanikos, zoologijos ir žmogaus biologijos. Mokytojai tuo metu dalyvavo seminare. Vakare olimpiados dalyviai išvyko į Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją. Antroji diena buvo skirta patikrinti teorines žinias. Po testų susikaupusią įtampą olimpiados dalyviai galėjo išlieti interaktyviame žaidime „StrateGO“, o vakare šokių aikštelėje. Paskutiniąją dieną dalyviai vaišinosi jubiliejinės olimpiados tortu, dalijosi įspūdžiais. Ši olimpiada leido ne tik pasitikrinti, bet ir praplėsti savo žinias atliekant įvairias praktines užduotis Gyvybės mokslų centro šiuolaikiškai įrengtose laboratorijose. Didžiuojamės Aiste ir linkime siekti dar aukštesnių laimėjimų!

 

Biologijos mokytoja V. Katkuvienė

 
Pirmadienis, 13 Kovas 2017 08:38

Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Pradinukų akcija „Tulpė žiedas Lietuvai“, pavasario mugė

 

 

 

5- 8 klasių pristatymai „Kas yra laisvė?“ 

 

 

 

I- IV klasių mokinių protų mūšis „Aš gyvenu Lietuvoje“

 

 

 

 

 
Trečiadienis, 08 Kovas 2017 11:23

Mokytoja Virginija Katkuvienė - rašytojos Marijos Pečkauskaitės - Šatrijos Raganos premijos laureatė

Kovo 7 d. Židikų kultūros centre mūsų gimnazijos mokytojai Virginijai Katkuvienei įteiktas Mažeikių rajono savivaldybės apdovanojimas- rašytojos Marijos Pečkauskaitės- Šatrijos Raganos premija. Mokytoja daug laiko skiria skautiškai veiklai, geba suburti, įkvėpti jaunus žmones, moko juos matyti ne tik save, bet ir kitą. Sveikiname mokytoją, linkime neprarasti energijos ir tęsti pradėtus darbus.

 

 
Pirmadienis, 06 Kovas 2017 10:00

BIOFICH

Kovo 2 dieną Viekšniuose vyko rajoninis 8 klasių gamtamokslinis konkursas BIOFICH. Konkurse dalyvavo po keturis mokinius iš kiekvienos mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo Guoda Anickytė, Milda Šmaižytė, Manvydas Lementauskis ir Rolandas Vyniautas. Konkursas vyko keturiais etapais. Pirmųjų trijų etapų konkursinės užduotys buvo įvairios ir įdomios: nuo to, kokie gyviai gyvena Ventos upėje iki išradingų ir sumanių fizikos bei chemijos klausimų ir uždavinių. Labiausiai mokiniams patiko paskutinio etapo užduotys: reikėjo atpažinti iš nuotraukų ir skleidžiamų garsų Lietuvoje gyvenančius paukščius.

  

 

Po konkurso lankėmės Viekšnių vaistinėje-muziejuje. Čia pamatėme daug senų farmacijos instrumentų, prietaisų bei įrangos. Didžiausią įspūdį paliko žmogaus odos diržai, kurie seniau buvo naudojami žaizdoms ir votims gydyti. Pasisvečiavę Viekšniuose, išbandę jėgas gamtos mokslų konkurse, su puikia nuotaika grįžome namo.

 
Pirmadienis, 06 Kovas 2017 09:57

Tarp geriausiųjų

 

Rajoninėje 8 klasių fizikos olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš įvairių mokyklų. Mūsų gimnazijos aštuntokas Rolandas Vyniautas užėmė III vietą. Sveikiname!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>