Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:41

Balandžio 26d. Ukrinų kultūros centre įvyko Mažeikių rajoninė 5-7 klasių mokinių dailės olimpiada "Piliakalniai: praeitis ir dabartis". Šioje olimpiadoje puikiai pasirodė 6a klasės mokinė GABRIELĖ TOLIAUTAITĖ kuri užėmė II- ąją vietą ir 6a klasės mokinė JUSTINA JUOČERYTĖ kuri užėmė III- ąją vietą.Sveikiname GABRIELĘ IR JUSTINĄ.

 

 
Trečiadienis, 03 Gegužė 2017 10:37

Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti 

Tęsiasi susitikimai su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyviais. Balandžio 26 d. mokiniai susitiko su naujosios kartos džiazo ir alternatyvių žanrų dainininke Vytaute Pupšyte. Viešnia pasakojo savo sėkmės istoriją, dainavo. Džiaugiamės šiuo projektu, nes mokiniams labai svarbus gyvas sėkmės pavyzdys.

 

 
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 10:39

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija. Pasaulinė sveikatos diena

Balandžio 7 dieną Sedoje paminėta Pasaulinė sveikatos diena ,,Depresija - pasikalbėkim‘‘. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos 8 klasės moksleiviai Marijus Statkus ir Ignas Kontrimas vadovaujant sveikatos priežiūros specialistės Zitos Žiaugienės kalbino gimnazijos darbuotojus bei miestelėnus, ragino rūpintis savo sveikata, linkėjo geros sveikatos. Kiekvienam pakalbintam buvo įteikti skirtukai su sveikatos patarimais bei balionai ,,Rūpinkitės savo sveikata‘‘ ,o atsakiusiems teisingai į pateiktus klausimus atiteko pagrindiniai sveikatos biuro įsteigti prizai - kepuraitės. Ši akcija suteikė daug džiugių akimirkų visiems sutiktiems ir praeiviams.

 

 

 
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 08:36

 
Antradienis, 11 Balandis 2017 21:03

Renginys „Vienos dienos valstybė“

Balandžio 7d. gimnazijoje vyko renginys, kurio metu mokiniai organizavo įvairias veiklas, teikė paslaugas. Mokėsi sukurti jaukią darbo vietą ir atmosferą, kad pritrauktų kuo daugiau klientų. Veikė kavinės, grožio salonai, žaidimų kambariai, siaubo kambariai ir kt. Tai puikus renginys, ugdantis įvairias mokinių asmenines kompetencijas, skatinantis bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>