Ketvirtadienis, 30 Kovas 2017 10:49

Savaitė „Be Patyčių“

Savaitės veiklos, organizuotos gimnazijoje kovo 20 – 24 d., buvo orientuotos į draugiškumo skatinimą. Pirmadienis – animacinių filmukų diena. Tą dieną pradinukai žiūrėjo pasirinktus filmukus apie draugystę, aptarė. Trečiadienis – pasakos diena. Per klasės valandą vyresnieji mokiniai: Akvilė Vainutytė, Vidmantė Šakiniūtė, Austėja Kinčinaitė, Aistė Balsytė, Vilija Ročytė ir praktiką mūsų gimnazijoje atliekanti Greta Petrauskienė pradinių klasių mokiniams inscenizavo pasakas apie draugiškumą, pagarbą. Po to vyko aptarimas. Penktadienis – žaidimų diena. Ilgųjų pertraukų metu vyresnieji mokiniai su pradinukais žaidė žaidimus. Visos savaitės metu buvo akcentuojama, kad pagarba, draugiškumas turi mus lydėti kasdien.

 

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
Ketvirtadienis, 30 Kovas 2017 10:43

Prevencinės paskaitos mokiniams ir tėvams

Kovo 17 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Audronė Ostrauskienė. Aktų salėje susirinkusiems 6 – IIg klasių mokiniams pareigūnė skaitė paskaitą apie etišką ir saugų bendravimą internete, priminė mokiniams apie galimas grėsmes, mokė, kaip neprarasti budrumo internetinėje erdvėje. Pareigūnė taip pat priminė mokiniams jų pareigas, skatino visur ir visada elgtis deramai. Kita paskaita, vykusi tą pačią dieną, buvo skirta tėveliams. Pareigūnė demonstravo filmą apie smurtą šeimoje, vyko filmo aptarimas. Su tėveliais taip pat buvo aptarta ir vaikų bendravimo internete tema. Paskaita buvo labai įdomi ir naudinga, gaila tik ,kad į paskaitą atėjo mažas būrys tėvelių. Tikimės, kad ateityje panašūs susitikimai bus gausesni.

 

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
Trečiadienis, 29 Kovas 2017 11:05

Paminėjome Pasaulinę Žemės dieną

Kovo 22 d. 5-IIg klasių mokiniai dalyvavo integruotame renginyje ,,Api gamta žemaitėška” taip paminėdami Pasaulinę Žemės dieną. Šis renginys taip pat buvo skirtas žemaitiškos tarmės puoselėjimui, todėl renginio vedėjai ir dalyviai stengėsi kalbėti žemaitiškai. Renginį vedė septintokė Aistė Štombergaitė ir šeštokas Mantas Dagenis. Renginį žemaitiškomis dainomis linksmai pradėjo mokytojos Gražinos Vainutienės vadovaujami ,,Cyrolioka”. Apie gamtos saugojimą kvietė susimąstyti ir Medeinos draugovės skautai atlikę trumpą savo kūrybos kūrinį repo stiliumi. ,,1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti Žemės globėjais, o pavasario lygiadienį, kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę Žemės dieną. Atsiliepdama į šį kreipimąsi, tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje” – visą šią istoriją Aistė ir Mantas ne patys pasakojo, o stengėsi išklausti, ką mokiniai prisimena iš ankstesnių renginių. Už teisingus žemaitiškai pasakytus atsakymus renginio dalyviai gavo įvairių riešutų, apie kurių naudą irgi sužinojo iš renginio vedėjų. Pasaulinės Žemės dienos minėjimas baigėsi raginimu įsijungti į įvairias akcijas ir renginius skirtus šiai datai.

 

Biologijos mokytoja V. Katkuvienė

 
Trečiadienis, 22 Kovas 2017 13:25

Tinklinis 

2017-03-16 dieną mūsų gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp mokinių ir mokytojų. Rezultatu 3-1, šiemet taip pat laimėjo mokytojai. Sveikiname!

 

 
Trečiadienis, 22 Kovas 2017 13:16

Netradicinės sportinės trikovės "Jėga, valia, ištvermė" varžybos

2017-03-07 dieną mūsų gimnazijos I-II kasių mokiniai dalyvavo netradicinėse sportinės trikovės ,,Jėga, valia, ištvermė“ varžybose. Komandą sudarė trys vaikinai ir trys merginos:

Asta Lupuliak, Viktorija Martinkutė, Kornelija Liubšytė, Almantas Bertašius, Laurynas Austys ir Modestas Kučinskas.

Rungtys: atsilenkimai per 1 min.- 1 vieta (merginos) atsispaudimai per 1 min.- 1 vieta (vaikinai) rankų lenkimas -2 vieta (merginos) rankų lenkimas – 4 vieta (vaikinai) virvės traukimas – 5 vieta.

Susumavus visus gautus taškus, mūsų gimnazijos komanda iš 7 dalyvavusių komandų užėmė 1 vietą.

 

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS! Kūno kultūros mokytoja

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>