Ketvirtadienis, 22 Vasaris 2018 10:36

Gimnazija švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo 100- metį

Visoje Lietuvoje šurmuliuoja įvairūs renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Mūsų gimnazijoje taip pat šventinis šurmulys. Jau nuo pat rudens ruošiamasi: piešiama, mezgama, gaminama, dainuojama, šokama ir t. t. Nuo vasario mėnesio pradžios gimnazijoje veikia mokinių dailės, technologijų darbų paroda „Dovana Lietuvai“, vyko pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas, 5-IV klasių mokiniai dalyvavo raštingumo konkurse, sudarinėjo užduočių aplankus, įrašinėjo senelių prisiminimus ir kt.

Didysis šurmulys prasidėjo nuo vasario 12d. Mokinių savivalda visiems gimnazijos mokiniams, mokytojams ir darbuotojams dovanojo trispalves gėlytes, kurias visi segėjo šventinę savaitę, specialiųjų poreikių mokiniai kiekvienam dovanojo po trispalvę apyrankę. Vasario 14 d. I- IV klasių mokiniams pravesta integruota muzikos, lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Esu žmogus iš Lietuvos“. Vasario 15d. vyko pilietinė akcija „Tau ir dėl Tavęs“, kuri buvo surengta bendradarbiaujant su Sedos seniūnija, Sedos kultūros centru, Sedos darželiu, Sedos muzikos mokykla. Nuo gimnazijos iškilminga eisena, nešina 100 Trispalvių (kurias Sedos seniūnija planuoja padovanoti Sedos vardą garsinantiems sediškiams), žygiavo į Sedos miesto centrinę A. Baranausko aikštę, kur vyko minėjimas. Jo metu visus sveikino Sedos seniūnė A. Dipševičienė, gimnazijos direktorė A. Kazlauskienė ( apdovanojo mokinius, labai gerai besimokančius ir garsinančius gimnazijos bei Sedos vardą), klebonas M. Ramanauskas. Visų Sedos įstaigų vadovai, pritariant visiems eisenos dalyviams surengė muzikinį sveikinimą- atliko M. Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“. Po to visa eisena patraukė į Sedos bažnyčią, kur buvo pašventintos Trispalvės. Džiaugiamės, jog ir gamta šypsojosi ir dovanojo puikų orą.

 

 
Trečiadienis, 31 Sausis 2018 08:51

Mano žemė Lietuva

Sausio 15 – 22 dienomis gimnazijoje vyko pradinių klasių dailaus rašto konkursas ,,Mano žemė Lietuva”. Jis buvo skirtas artėjančiam Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Visi pradinukai rašė dailyraštį. Pačius gražiausius darbelius išnešėme į bendrą parodą. Komisija atidžiai apžiūrėjo ir išrinko taisyklingiausiai rašančius pradinukus. Dailiausiai iš pirmokų rašo Frėja Gineitytė. Sheilla Liaugaudaitė ir Akvilė Gustytė – gražiausiai rašančios antrokės. Iš trečiokų buvo išrinkti Igno Martinkaus ir Atlantos Samoškaitės rašto darbeliai. Dailiausiai rašantys ketvirtokai yra Vaida Norkutė ir Augustė Jučinskaitė. Džiaugiamės dailiai rašančiais pradinukais ir linkime jiems visada rašyti taisyklingai, dailiai ir įskaitomai.

 

 
Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018 08:34

 Koncertas

Sausio 24 d. gimnazijoje koncertavo smuikininkas, dirigentas, politikas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma. Klausėmės gražiausių XIX amžiaus melodijų gitarai ir smuikui.

 

 
Antradienis, 09 Sausis 2018 10:44

Skautiškas linksmavakaris ,,Antri rūbai“

Gruodžio pabaigoje Medeinos draugovės skautai dalyvavo tradiciniame skautų linksmavakaryje ,,Antri rūbai“. Renginys vyko Kuršėnuose, jame dalyvavo beveik 100 Žemaitijos skautų organizacijos narių. Sediškių vyko tiek, kiek tilpo į geltonąjį autobusiuką. Renginio tema buvo parinkta pagal įvairias gamtos stichijas, turint omenyje, kad skautas turi būti pasiruošęs bet kokiam orui ir turi turėti antrus rūbus. Medeinos draugovės skautai vaidino „Sausrą“. Vaidinimui labai tiko žali džemperiai vaizduojant kaktusus, sausros problemą skautams padėjo išspręsti animacinio filmo herojus „Rango“. Naktį skautai buvo pažadinti, nes atvyko Kalėdų senelis su dovanų maišu. Antrąją dieną vyko žaidimas „Lobiai“, vyko protmūšis. Namo grįžome traukiniu, kai kam tai buvo pirmoji kelionė šia transporto priemone. Medeiniečiai džiaugėsi įsigiję draugų iš kitų draugovių. Dėkojame gimnazijos administracijai už skirtą autobusiuką nuvykimui į renginį.

 

Medeinos draugovės draugininkė vyresn. skautė V. Katkuvienė

 
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 08:11

Susitikimai su specialistais

Gyvenime kasdien susiduriame su situacijomis, kai reikia rinktis. Ne visada tie pasirinkimai yra teisingi. Netinkami pasirinkimai turi nemalonias pasekmes, kurios gali užtraukti ir teisinę atsakomybę. Kalbėti apie tai, kaip išvengti netinkamų pasirinkimų, kokią atsakomybę neša netinkamai pasielgę mokiniai, į gimnaziją buvo pakviesta Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Ostrauskienė. Pareigūnė pateikė daug aktualios informacijos žalingų įpročių, smurto ir patyčių temomis, išsamiai atsakė į dalyvių pateiktus klausimus. Susitikimai su pareigūne vyko per du kartus: spalio ir lapkričio mėn. Bendruomenės pareigūnė A.Ostrauskienė į abu susitikimus taip pat pakvietė „Eso“ prevencijos skyriaus specialistą Algirdą Varnavičių. Mokiniams jis pateikė daug praktinių pamokymų kaip elgtis įvairiose situacijose: pamačius nutrauktus elektros laidus, pastebėjus vagystę ir kt. Specialistas ragino mokinius būti neabejingais, pranešti, jei vykdoma neteisėta veikla.

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>