Antradienis, 02 Balandis 2019 12:58

ARBATOS KELIAS

Kovo 28 d. 4b klasės mokiniams ir jų tėveliams vyko edukacinis užsiėmimas „Arbatos kelias“. Užsiėmimą vedė Vilma Ročienė. Vaikai susipažino su vaistažolėmis, jų rinkimu, džiovinimu, nauda sveikatai. Ragavo įvairių žolelių gydomųjų arbatų.

 

Mokytoja Gražina V.

 
Antradienis, 02 Balandis 2019 08:23

Kovo 26 d. vyko technologijų mokyklinis brandos egzaminas, kurį sėkmingai išlaikė visi 7 abiturientai.

 

 
Penktadienis, 29 Kovas 2019 11:34

Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo

 

Nuoširdžiai dėkojame Visiems (darbuotojams, tėveliams, buvusiems mokiniams, palaikantiems mokyklą), parėmusiems gimnaziją praėjusiais metais, pervedant 2 proc. GPM sumos.

 

Jūsų paaukoti 3400.00 Eur panaudoti gimnazijos ugdymo aplinkos bei gerbūvio kūrimui. Jūsų parama mums padeda ugdyti Vaikus, sugebančius kūrybiškai mąstyti, naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, gebančius aktyviai ir atsakingai integruotis į šiuolaikinę mūsų visuomenę, modernizuojant gimnazijos ugdymo procesą.

 

Tikimės, jog ir šiais metais 2 procentų paramą skirsite mūsų gimnazijai. Jūsų parama būtų didžiulė pagalba Sedos Vytauto Mačernio gimnazijai steigiant informacinių technologijų centrą SMART.

 

Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai (o tai reikia atlikti iki gegužės 1 d.), reikia užpildyti specialią formą FR0512 (kompiuteriu arba ranka, dėl pildymo galima (kviečiame) kreiptis į mokyklą). Užpildytą formą paramos davėjas gali išsiųsti adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257) arba perduoti per mokinį mokyklai.

 

(Prašymas pildomas tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, nurodant, kiek procentų (iki 2 proc.) ketinate pervesti paramai.) Jei pildote deklaraciją internetu: - Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos. Paramą galima skirti iki 2023 m.!

 

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos bendruomenės vardu Direktorė Aušra Kazlauskienė

Gimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190164331

Paramos gavėjo pavadinimas Sedos Vytauto Mačernio gimnazija

 
Penktadienis, 29 Kovas 2019 11:28

Netradicinės sportinės trikovės ,,Jėga, valia, ištvermė“ varžybos

 

Mūsų gimnazijos I-II kasių mokiniai dalyvavo netradicinėse sportinės trikovės ,,Jėga, valia, ištvermė“ varžybose. Komandą sudarė trys vaikinai ir trys merginos: Skaistė Jasytė, Indrė Šopaitė, Ada Martinkutė, Modestas Litvinas, Egidijus Gagėla ir Aivaras Butkus. Rungtys: atsilenkimai per 1 min.- 1 vieta (merginos) atsispaudimai per 1 min.- 3 vieta (vaikinai) rankų lenkimas -3 vieta (merginos) rankų lenkimas – 4 vieta (vaikinai) virvės traukimas – 4 vieta. Susumavus visus gautus taškus mūsų gimnazijos komanda užėmė III vietą.

 

 
Penktadienis, 29 Kovas 2019 10:33

Žemės diena

 

Kovo 20 dieną 6 – I klasių mokiniai minėjo Pasaulinę Žemės dieną. Juos žemaitiškai pasveikino G.Vainutienės vadovaujamas ansamblis „Rimolioka“. 8b klasės mokinė A. Vaitkutė ir 7a klasės mokinys G.Brazdeikis ne tik priminė nuo kada švenčiama Žemės diena, bet ir kaip svarbu saugoti ir tausoti gamtą. Savo kūrybą apie pavasarį ir bundančią gamtą skaitė Ia ir Ib klasių mokiniai. Kurti juos paskatino ir padėjo lietuvių k. mokytoja R.Čičirkaitė. Direktorė A.Kazlauskienė kvietė Žemę pradėti puošti nuo savo gimnazijos kiemo. Kaip pavyzdį kovos už Žemės išsaugojimą, ji pateikė 16-metę Švedijos moksleivę Gretą Thunberg, kuri jau daug savaičių penktadieniais rengia akcijas už kovą prieš klimato kaitą. Gamtos ir geografijos mokytojos mokinius kvietė į viktoriną „Api gamtą žemaiteška“, skirtą ir Žemės dienai, ir Žemaitijos metams paminėti. Džiaugiamės viktoriną vedusiais III klasės mokiniais V.Šakiniūte ir T.Kleinausku. Viktorinos nugalėtojai turėjo garbės prie gimnazijos iškelti Žemės vėliavą.

 

Gamtos mokslų mokytojos

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>