Pirmadienis, 20 Kovas 2017 14:42

Traptautinis konkursas „Kengūra 2017“

Kovo 16 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos ,,Kengūros'' konkurse.

 

 
Pirmadienis, 20 Kovas 2017 09:15

Biologijos pamoka kitoje aplinkoje

Kad mokymasis būtų įdomesnis ir labiau susietas su praktika, mūsų gimnazijoje organizuojamos pamokos kitoje aplinkoje. III g klasės mokiniai, besimokantys biologiją A lygiu, lankėsi Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro ambulatorijoje, kur vyko pamoka „Kraujo grupės ir rezus faktorius”. Klinikinė laborantė Lina Eičinienė papasakojo apie kraujo grupes bei rezus faktorių ir praktiškai pademonstravo kaip yra nustatoma kraujo grupė. Mokiniai aiškiai pamatė, kas įvyksta, jei žmogui netyčia būtų perpilama netinkama kraujo grupė – įvyksta eritrocitų agliutinacija. Dėkojame klinikinei laborantei Linai Eičinienei už įdomią pamoką.

 

Biologijos mokytoja V. Katkuvienė

 
Pirmadienis, 20 Kovas 2017 08:30

2017 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“

Kovo 16 d. Mažeikių kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“. Dalyvavo Mažeikių rajono lietuvių liaudies kūrybos atlikėjai. Konkurse dalyvavo būrelis ir mūsų gimnazijos moksleivių. Kiekvienas dalyvis turėjo paruošti po du vienos rūšies liaudies kūrinius. 3b klasės mokiniai Rugilė Čiuldytė, Tadas Bagdonas skaitė tautosakos tekstus. 3a klasės mokinė Raminta Gabalytė ir 3b klasės mokinys Laurynas Balsys – dainavo. Iag klasės mokinys Tomas Kleinauskas ir IVag klasės mokinys Egidijus Vainutis grojo lumzdeliais. E.Vainutis dar dalyvavo kaip vienas atlikėjas ir griežė lūpine armonikėle, lumzdeliu bei šiaudo birbyne. Į regioninį turą pateko: R. Čiuldytė, R. Gabalytė ir L.Balsys, T. Kleinauskas bei E. Vainutis.

 

 
Pirmadienis, 20 Kovas 2017 08:26

Paminėta Pi diena

Kovo 14 dieną matematikai priminė, kokia svarbi matematika mūsų gyvenime ir šventė Pi dieną. Visų klasių mokiniai žiūrėjo filmukus, sprendė uždavinius ir prisiminė, kur šis skaičius naudojamas. Buvo vedamos integruotos matematikos – technologijų (7 b kl.) ir matematikos – dailės (8 kl.), matematikos – lietuvių kalbos (6a kl. ) pamokos. I- II klasių mokiniai kūrė plakatus, III kl. mokiniai pristatė nuotraukų parodą. Labiausiai nustebino žemesnių klasių mokiniai - švietimo pagalbos gavėjai su mokytojais sukūrė didžiulius ant žemės pastatomus skaičius. Gimnazistės visus vaišino pyragu, keksiukais, arbata. Buvo smagu.

 

 
Trečiadienis, 15 Kovas 2017 11:47

Sveikiname

 

Š.m. kovo 9 dieną vyko rajoninė 5-8 klasių matematikos olimpiada. Šioje olimpiadoje puikias matematikos žinias parodė 6b klasės mokinys MANTAS DAGENIS, kuris laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname Mantą ir džiaugiamės kartu su juo!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>