Penktadienis, 23 Kovas 2018 08:06

Džiaugiamės 5-8 kl. matematikos rajoninės olimpiados prizininkais: • Ignu Vanagu,5 kl. – II vieta • Mantu Dageniu, 7b kl.- III vieta • Auguste Joneikyte, 8 b. kl. –III vieta.

 

 
Penktadienis, 09 Kovas 2018 11:20

Ar pažįsti Lietuvą?

Kovo 7 dieną 4a klasės mokiniai varžėsi viktorinoje „Ar pažįsti Lietuvą?“. Visi ketvirtokai burtų keliu susiskirstė į keturias komandas. Komandų nariai pasiskirstė pareigomis ir užvirė tikras protų mūšis. Pirmieji klausimai buvo lengvučiai. Tačiau tolyn klausimai vis sudėtingėjo. Kadangi dvi komandos surinko po lygiai trispalvių saldainių-taškų, teko atsakyti ir į papildomus klausimus. Viktorinoje nugalėjo Vaidos, Nedo ir Amelijos komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti tautiškomis trispalvėmis apyrankėmis ir specialiais Lietuvos Šimtmečio sveikinimo atvirukais. Kitiems dalyviams atiteko paguodos prizai: lipdukai apie Lietuvą. Viktoriną ketvirtokai užbaigė pakilia nuotaika, nes papildė savo išminties bagažą žiniomis apie Lietuvą.

 

Klasės vadovė Loreta Milieškienė

 
Ketvirtadienis, 08 Kovas 2018 12:24

Lietuvos Neprikalusomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 7 d. 5- IV klasių mokiniai ir mokytojai rinkosi į Kovo 11-osios minėjimą. Mokiniai ir mokytojai iš anksto ruošė įvairius darbus: kūrė matematikos, fizikos, biologijos, chemijos užduotis, susijusias su Lietuva, filmukus, kuriuose sediškiai pasakoja apie savo patirtį okupuotoje Lietuvoje, apie tai, kas jiems yra laisvė. Minėjimo metu padėkos raštais buvo apdovanoti raštingiausi mokiniai, matematikos olimpiados, konkurso „Olympis“ nugalėtojai. Džiaugiamės, kad savo darbais prisidedame prie gražios ir prasmingos savo valstybės ateities kūrimo.

 

 
Penktadienis, 02 Kovas 2018 08:46

Gražiausi žodžiai Lietuvai

Vasario 27 dieną gimnazijos skaitykloje vyko poezijos ir prozos šventė ‒ pradinių klasių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkurse dalyvavo 14 pradinukų skaitovų. Šventės metu vaikai taip pat atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą. Mažųjų atlikėjų skaitomų kūrinių atidžiai klausėsi konkurso komisija: mokytojos Judita Niūniavienė, Edita Kleinauskienė ir skaityklos darbuotoja Aurelija Vozgirdaitė. Kol komisija aptarė konkurso rezultatus, skaitovai kartu su jaunosiomis skautėmis Vaida ir Norvile žaidė įvairius žaidimus. Konkurso nugalėtojomis tapo Rugilė Čiuldytė, Urtė Sakalauskaitė ir Saulė Jonušaitė. Sveikiname mergaites ir jas ruošusias mokytojas!

 

 
Ketvirtadienis, 22 Vasaris 2018 10:41

Technologijų olimpiada rajone

Vasario 1 d. Merkelio Račkausko gimnazijoje organizuota rajoninė mokinių technologijų olimpiada, kurios tema šiais metais buvo „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Kūrybinė technologinė veikla buvo organizuota 4 skirtingose grupėse: konstrukcinių medžiagų, tekstilės, mitybos ir turizmo, bei gaminių dizaino ir taikomojo meno. Varžėsi 8-12 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo aštuntokės Gabrielė Čiapaitė, Ugnė Vilimaitė ir Augustė Joneikytė. Merginos pasirodė puikiai: Ugnė užėmė 2 vietą tekstilės grupėje ir Gabrielė įvertinta 3 vieta konstrukcinių medžiagų grupėje. Sveikiname laimėtojas ir jų technologijų mokytoją Darių Purkėną.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>