Penktadienis, 28 Rugsėjis 2018 08:34

 

Litexpo

 

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos jaunimas yra aktyvus ir domisi naujausiomis technologijų naujienomis. Rugsėjo 20 d. penkiasdešimčiai mokinių buvo suteikta galimybė apsilankyti Vilniuje Litexpo parodų rūmuose - moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! 2018. Jaunimas renginyje atrado daug naujovių, įskaitant 3D spausdintuvus ir bepilotes skraidykles(dronus), galimybę pasinaudoti savo proto galiomis, vaikščiojo virtualioje realybėje ir domėjosi ,kaip sukurti patiems robotą. Lankė aukštųjų mokyklų stendus, laboratorijas. Veiklos rado visi, nuo šeštokų iki IV gimnazijos klasių moksleivių. Mokiniai renginyje klausėsi įkvepiančių paskaitų, sėkmės istorijų ,kuriomis dalijosi garsiausi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai. Mokiniai turėjo galimybę išmokti skraidinti bepilotę skraidyklę(droną), išbandyti parasparnio stimuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3D spausdintuvą, sudalyvauti robotų kovose, taip pat mokslo mugėje mokiniai susipažino su universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovais ,kurie pristatė su technologijomis ir verslumu susijusias studijų programas. Pasisėmę puikių idėjų, susipažinę su naujausiomis technologijomis ir turiningai praleidę laiką laimingi grįžome namo. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos jaunimas ir KUC labai dėkingi Mažeikių savivaldybei, švietimo skyriaus darbuotojams už rūpestį, suteiktą galimybę nuvykti į #SWITCH! 2018 renginį. AČIŪ JUMS.

 
Penktadienis, 28 Rugsėjis 2018 08:26

Gimnazijos mokiniai dalyvauja projekte „Be active“ Smagiai šokant ir saulutė šypsosi

 

 
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 13:13


Jau ne pirmą kartą Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinių dailės darbų paroda papuošė Sedos seniūniją.

 

 

Dailės mokytoja E. Mikulskienė

 
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 13:08

Pamokos kitaip

Ketvirtadienį (2018-09-20) 3a ir 3b klasių mokiniams buvo be galo sunku sėdėti pirmoje pamokoje. Ir kaip gali ramiai mokytis klasėje, kai žinai jog tavęs po pamokos laukia kelionė, kur vyks pamokos kitoje aplinkoje! Trečiokai vyko į Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką (Plungės rajone). Ten mažiesiems vyko kitokios pamokos nei įprasta. Vaikai kartu su savo mokytojomis I.Pačerinskiene ir D.Nugariene klaidžiojo labirintais, ieškojo geometrinių figūrų, aiškinosi kokie augalai auga aplink. Net balso skambumą po kupolu išbandė... Užteko laiko ir kitokiai kūno kultūros pamokai. Juk ten tiek daug vietos, kur galima išlieti susikaupusią energiją! Kai atėjo laikas grįžti namo, vaikai neskubėjo į autobusą.

 

 I.Pačerinskienė

 
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 10:10

Renginys „Paprastas vaikas, bet neprastas mokinys: V. Mačernis Sedos vidurinėje“

Rugsėjo 25 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas poeto V. Mačernio žūties dienai paminėti. Renginio metu įdomų istorinį pranešimą skaitė istorikas Povilas Šverebas, V. Mačernio eiles skaitė, grojo ir dainavo Sedos muzikos mokyklos mokytoja Lina Rupšienė. Dėkojame svečiams už peną sielai ir protui.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>