Penktadienis, 27 Spalis 2017 11:31

Žaliosios olimpiados finalas

Spalio 18 d. mūsų šauniųjų „Kūlverstukų“ komanda dalyvavo Žaliosios olimpiados finale, kuris vyko Vilniuje Litexpo parodų centre. Mokinius lydėjo pavaduotoja Dalia Sakalauskienė ir biologijos mokytoja Virginija Katkuvienė. Finaliniame renginyje dalyvavo 12 komandų iš visos Lietuvos. Mūsų komanda į finalą pateko pavasarį Plungėje laimėjusi pirmąją vietą tarp dešimties regiono komandų. Tiek komandos dalyviai, tiek sirgaliai atsakingai ruošėsi finalui. Po dviejų turų „Kūlverstukai“ pirmavo. Deja, šioje olimpiadoje reikia ne tik žinių, bet ir sėkmės, nes yra klausimų į kuriuos atsakant tiesiog turi spėti „taip“ arba „ne“. Prizinės vietos neparsivežėme, bet įgijome žinių, patirties ir supratimą, kodėl reikia ir kaip teisingai rūšiuoti atliekas. Norime visus paraginti atsakingai rūšiuoti, nes Žemės ištekliai riboti, o rūšiavimas prisideda prie gamtos išsaugojimo – „Rūšiuoji – vadinasi galvoji“. Biologijos mokytoja V.Katkuvienė

 

 
Penktadienis, 27 Spalis 2017 11:28

 

Lietuvos 100-mečio paminėjimui

Sedos gimnazijos pradinukai jau pradeda ruoštis Lietuvos 100-mečio paminėjimui. Spalio 26 d. gimnazijoje lankėsi Mažeikių „Pegaso“ knygyno atstovė Jolita Imbrazienė. 4a, 4b, 3a ir 1 klasės mokiniams buvo pravestos edukacinės pamokėlės “Kelionė po Lietuvą”. Mokiniai susipažino su Lietuvos simboliais, žymesnėmis Lietuvos vietomis, žmonėmis. Dovanų kiekvienas gavo po žemėlapį, užrašų knygutę, o kiekviena klasė - po diplomą. Gražina V.

 

 
Ketvirtadienis, 26 Spalis 2017 12:13

 

Etninės kultūros integravimo galimybės pradinėse klasėse

Spalio 17 d. gimnazijoje vyko seminaras pradinių klasių mokytojams „Etninės kultūros integravimo galimybės pradinėse klasėse“. Iš rajono atvykę mokytojai susipažino, kaip per liaudies žaidimus, muzikavimą, aprangą skleisti etnines patirtis. Pradinių klasių mokytoja Genovaitė Kesminienė demonstravo karpinių parodą, pasakojo apie karpinių pritaikymo šiandienos galimybes. Folkloro ansamblio „Rėmolee“ vadovas aiškino apie žemaičių tautinius rūbus, jų detales, spalvų derinius. Folkloro ansamblio „Rėmoliokaa“ vadovė Gražina Vainutienė mokė liaudiškų žaidimų, šokių. Šiaulių Saulėtekio gimnazijos folkloro ansamblio „Vieversėlis“ vadovas Arūnas Stankus kalbėjo apie muzikos instrumentus, žaislus, mokė liaudies žaidimų. Kiekvienas seminaro dalyvis galėjo pats pasigaminti šiaudo birbynę. Po seminaro svečiai vaišinosi žemaitiškais valgiais.

 

 
Pirmadienis, 23 Spalis 2017 19:39

Vokiečių kalbos diena “WIR LERNEN UND SPIELEN”

 

Visoje Lietuvoje spalio 16-20d. skelbiama vokiečių kalbos savaitė. Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai.

Spalio 19d. mūsų gimnazijoje taip pat vyko popietė „Spielen und lernen“. Jos metu mūsų gimnazijos penktokai žaisdami mokėsi vokiškai pasisveikinti ir skaičiuoti. Penktokus mokė aštuntokai ir septintokai, kurie jau pramokę vokiečių kalbos. Pramokę penktokai varžėsi, kurie išmoko daugiau. Visi buvo šaunūs, tad visus pradžiugino dovanos: vokiški ženkliukai ir apyrankės bei saldainiai.

 

 
Trečiadienis, 18 Spalis 2017 08:26

Ekskursija į Kauną

 

Vieną lietingą spalio dieną grupė mokinių keliavo į ekskursiją į Kauną. Grupę lydėjo mokytojos Vida Lukauskienė, Lina Kazragienė ir Edita Kleinauskienė. Mokiniai lankėsi Kauno pilies muziejuje, klajojo klaidžiais muziejaus neregiams labirintais, kopė ant Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogo. Pasivaikščiojimo Kauno senamiesčiu ir Laisvės alėja nesutrukdė ir visą dieną krapnojęs lietus. Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos vakare visi grįžo namo.

 

Mokytoja Edita Kleinauskienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>