Trečiadienis, 31 Sausis 2018 08:51

Mano žemė Lietuva

Sausio 15 – 22 dienomis gimnazijoje vyko pradinių klasių dailaus rašto konkursas ,,Mano žemė Lietuva”. Jis buvo skirtas artėjančiam Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Visi pradinukai rašė dailyraštį. Pačius gražiausius darbelius išnešėme į bendrą parodą. Komisija atidžiai apžiūrėjo ir išrinko taisyklingiausiai rašančius pradinukus. Dailiausiai iš pirmokų rašo Frėja Gineitytė. Sheilla Liaugaudaitė ir Akvilė Gustytė – gražiausiai rašančios antrokės. Iš trečiokų buvo išrinkti Igno Martinkaus ir Atlantos Samoškaitės rašto darbeliai. Dailiausiai rašantys ketvirtokai yra Vaida Norkutė ir Augustė Jučinskaitė. Džiaugiamės dailiai rašančiais pradinukais ir linkime jiems visada rašyti taisyklingai, dailiai ir įskaitomai.

 

 
Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018 08:34

 Koncertas

Sausio 24 d. gimnazijoje koncertavo smuikininkas, dirigentas, politikas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma. Klausėmės gražiausių XIX amžiaus melodijų gitarai ir smuikui.

 

 
Antradienis, 09 Sausis 2018 10:44

Skautiškas linksmavakaris ,,Antri rūbai“

Gruodžio pabaigoje Medeinos draugovės skautai dalyvavo tradiciniame skautų linksmavakaryje ,,Antri rūbai“. Renginys vyko Kuršėnuose, jame dalyvavo beveik 100 Žemaitijos skautų organizacijos narių. Sediškių vyko tiek, kiek tilpo į geltonąjį autobusiuką. Renginio tema buvo parinkta pagal įvairias gamtos stichijas, turint omenyje, kad skautas turi būti pasiruošęs bet kokiam orui ir turi turėti antrus rūbus. Medeinos draugovės skautai vaidino „Sausrą“. Vaidinimui labai tiko žali džemperiai vaizduojant kaktusus, sausros problemą skautams padėjo išspręsti animacinio filmo herojus „Rango“. Naktį skautai buvo pažadinti, nes atvyko Kalėdų senelis su dovanų maišu. Antrąją dieną vyko žaidimas „Lobiai“, vyko protmūšis. Namo grįžome traukiniu, kai kam tai buvo pirmoji kelionė šia transporto priemone. Medeiniečiai džiaugėsi įsigiję draugų iš kitų draugovių. Dėkojame gimnazijos administracijai už skirtą autobusiuką nuvykimui į renginį.

 

Medeinos draugovės draugininkė vyresn. skautė V. Katkuvienė

 
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 08:11

Susitikimai su specialistais

Gyvenime kasdien susiduriame su situacijomis, kai reikia rinktis. Ne visada tie pasirinkimai yra teisingi. Netinkami pasirinkimai turi nemalonias pasekmes, kurios gali užtraukti ir teisinę atsakomybę. Kalbėti apie tai, kaip išvengti netinkamų pasirinkimų, kokią atsakomybę neša netinkamai pasielgę mokiniai, į gimnaziją buvo pakviesta Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Ostrauskienė. Pareigūnė pateikė daug aktualios informacijos žalingų įpročių, smurto ir patyčių temomis, išsamiai atsakė į dalyvių pateiktus klausimus. Susitikimai su pareigūne vyko per du kartus: spalio ir lapkričio mėn. Bendruomenės pareigūnė A.Ostrauskienė į abu susitikimus taip pat pakvietė „Eso“ prevencijos skyriaus specialistą Algirdą Varnavičių. Mokiniams jis pateikė daug praktinių pamokymų kaip elgtis įvairiose situacijose: pamačius nutrauktus elektros laidus, pastebėjus vagystę ir kt. Specialistas ragino mokinius būti neabejingais, pranešti, jei vykdoma neteisėta veikla.

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
Ketvirtadienis, 30 Lapkritis 2017 12:22

Lapkričio 16 d. – Tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16 diena pasaulyje minima Tolerancijos diena. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat buvo paminėta. Kadangi šių metų tolerancijos simbolis buvo rankos, gimnazijos pradinių klasių mokinukai pasipuošė duris įvairiaspalvėmis rankytėmis su mintimis apie toleranciją. ”Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna“. Tolerancijos tema visą savaitę buvo integruojama į istorijos, pilietiškumo pamokas, su gimnazistais mokyklos psichologė ir socialinė pedagogė organizavo filmų peržiūras tolerancijos tema, vyko aptarimai. Su mokiniais buvo diskutuojama, kodėl tolerancija tokia svarbi kasdieniame gyvenime, akcentuojama, kad tolerancija yra mūsų pačių rankose.

 

Soc.pedagogė Jolanta Štombergienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>