Mokytojai sugrįžo į vaikystę

Kaip ir kiekvienais metais dvyliktokai ruošia mūsų gimnazijos mokytojams ypatingą mokytojų dienos šventę. Šie metų nebu išimtis – mūsų mokytojai turėjo galimybę sugrįžti į vaikystę, į darželio laikus. Nuo pat ryto dvyliktokai laukė naujų savo darželio draugų mokyklos fojė ir įteikinėjo pačių padarytas gėlytes, pirmasis aukštas skambėjo nuo vaikiškos muzikos.

Didžiausia šventė „darželinukų“ laukė aktų salėjė. Pasipuošti ir elgtis kaip darželinukui, mokytojams buvo vieni juokai. Darželio auklėtojams teko sunki dalia su dar sunkesniais darželio auklėtiniais, kurie ir verkė, ir mušosi, ir pravardžiavosi. 

Tačiau, toks ir buvo tikslas, leisti mokytojams pasijusti vaikais. Mokytojai noriai atlikinėjo užduotis, uždavinėjo klausimus savo darželio draugams ar dainavo, tačiau mankšta „darželinukams“ labai nepatiko. O kai sustojo visi darželinukai-mokytojai ir darželinukai-dvyliktokai į vorelę šokti letkio, salėje pasidarė per ankšta. Tačiau tai dar labiau praskaidrino nuotaiką. Renginio pabaigą vainikavo vaišių stalas, ant kurių puikavosi pyragai, iškepti visų klasių atstovų mokytojams.

 

Moksleivė Monika Prialgauskaitė