Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva

Asociacija “Lietuvos tėvų forumas“ sėkmingai vykdo projektą „Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“. spalio 12-13 dienomis 5 žmonių komanda, trys atstovai iš tėvų - Vaidas Vainutis, Lina Eičinienė, Edita Kleinauskienė, Aušra Kazlauskienė- direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Elena Šmitienė - psichologė, buvome pakviesti į unikalius dviejų dienų praktinius nemokamus mokymus "Mokyklos bendruomenės telkimas: priešiškumą keičiame bendryste". Praktinius mokymus vedė humanistinės pedagogikos psichologė, charizmatiškoji Ramunė Želionienė ir garsusis asmenybės ugdymo treneris, konsultantas Vytautas Gaidamavičius. 

Mokymuose gavome ne tik stiprių psichologinių pedagoginių patarimų, įžvalgų, bet ir raginimų ugdymą praturtinti dvasingumu. Anot Ramunės, dvasinę mokytojo sveikatą lemia besąlygiška meilė, o mylintys, subrendę žmonės geba ne tik dalytis meile su kitais, bet ir pasirūpinti savimi, nuolat pripildyti savo dvasinių, emocinių galių rezervuarą