Renginys Bibliotekoje 

Spalio 10 d. 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja I. Noreikiene per 4 pamoką pirmą kartą atskubėjo į gimnazijos biblioteką ir skaityklą .Mokiniai susipažino su spalvotomis, didelėmis ir mažomis knygelėmis, sužinojo kaip reikia elgtis bibliotekoje ir skaitykloje , ką reikia daryti norint tapti skaitytoju ir lankytoju. Sekė pasaką kartu su bibliotekininke: skaitė, šoko, klausėsi dainelės ,,Du gaideliai‘‘, šoko ,,Ančiukų šokį‘‘.

Skaitykloje bibliotekininke supažindino vaikus su jiems skirta informacine- pažintine literatūra, žurnalais, papasakojo kaip reikia elgtis prie kompiuterių ir kam jie skirti. Vaikai kilnojo ir vartė sunkiausias ir ploniausias informacijos knygas. Apžiūrėjo kopijavimo aparatą. Su nuostaba žiūrėjo, kaip jiems kopijavimo ir spausdinimo aparatas dovanoja spalvinimo lapus su vaizdo piešinėliais. Bibliotekoje gavo ,,Rekomenduojamų knygų sąrašą 1 klasei‘‘ ir pasaką ,,Dangaus virėjas‘‘. Mokiniai, norėdami įgyti begalę žinių, prižadėjo lankytis bibliotekoje ir skaitykloje.