Kuriame Respubliką ir savo gimnazijoje!

  Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokiniai, kaip ir dar 119 mokyklų bei kolegijų, įsitraukė į pilietinio ugdymo projekto įgyvendinimą „Kuriame respubliką“. Šio projekto tikslas buvo atkreipti mokinių dėmesį į opiausią jų vietovės problemą ir ją išspręsti, taip pat, pasiūlyti kitoms švietimo įstaigoms atkreipti dėmesį į juos supančią aplinką. Mūsų gimnazijos moksleiviai pasirinko spręsti jaunimo užimtumo problemą ir tuo tikslu pradėjo kurti „Jaunimo kampą“. Neužilgo šis kampas su naujais baldais ir įvairiais žaidimais bus pilnai įrengtas.

  Šių metų spalio 19 dieną Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos atstovės: Vytautė Rimkutė, Monika Mažonaitė, Gytė Donelaitė su pavaduotoja Aušra Kazlauskiene vyko į Kauną, į šio projekto konferenciją. Jos metu buvo išrinktos trys nacionalinės iniciatyvos, kurios bus vykdomos kiekvienoje mokykloje. Pasidalinta visomis projekto idėjomis, pradedant kraštovaizdžio gražinimu ir baigiant iškelta emigracijos problema. Gimnazistės džiaugiasi galimybe dalyvauti šiame renginyje, bei pasisemtomis idėjomis, iniciatyvomis, kurias stengsis pritaikyti ir mūsų gimnazijoje.

Detalią informaciją apie projektuko vykdymą galite skaityti čia.

Nuotraukos iš projektuko vykdymo etapų.

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos IV bg klasės mokinė Monika Mažonaitė