Aktyviems moksleiviams - ekskursija į didingąjį Vilnių!

  Spalio 11 d., mūsų mokyklos mokiniai (kurie praeitais metais pasižymėjo gerais rezultatais ir buvo aktyvūs) kartu su mainų programos dalyviais vyko į Vilnių. Iš Sedos autobusas išjudėjo 6.00 val. Mokiniai buvo neišsimiegoję, todėl keliaujant į Vilnių daugelis miegojo, o kai kurie linksmai šnekučiavosi. Atvykę į Vilnių vyko į Seimą, klausėsi paskaitos apie Europos Sąjungą. Vėliau vaikščiojo po senamiestį, kai kurie aplankė Gedimino pilį ir vaikščiojo po katedros aikštę. Paskui visi kartu ėjome į Valdovų rūmus. Po ilgo, bet įdomaus pasivaikščiojimo visi važiavome į AKROPOLĮ!

  Labai nuvargę, bet su gera nuotaika vykome namo. Kaip ir atvažiuojant, taip ir grįžtant kai kurie miegojo, o kiti dainavo ir linksmai šnekučiavosi.

 

Moksleivė Indrė Jonauskytė