Mažųjų augintinių paroda

  Spalio 25 d. pradinukai gimnazijoje organizavo savo augintinių parodą. Jai ruošėsi iš anksto. Piešė savo augintinius, juos aprašė ar net sukūrė eilėraštukų. Savo darbelius eksponavo stende ,,Mano augintinis“. Penktadienį mažieji nerimavo nuo pat ryto – juk 11 valandą prasidės tikrų tikriausių augintinių paroda! ,,Atvyko“ labai daug šuniukų. Daugiausiai dėmesio sulaukė R. Vitalio (3a kl.) šuo Aris, kuris sveria apie 52 kg. Labai daug buvo susidomėjusių ir B.Pocevičiaus (4b kl.) nykštukiniu pinčeriu, kuris telpa į kišenę. Parodoje daug buvo ir katinų. Sulaukėme triušių, žuvelių ir kitų gyvūnėlių.

Kai kurių gyvūnų buvo tik po vieną. E.Rubežiūtės (2a kl.) šeškas mėgavosi ypatingu vaikų dėmesiu. A.Stonkutė (1 kl.) atsinešė jūros kiaulytę. K.Milieškos (4b kl.) žiurkėniukas nenorėjo rodytis žiūrovams, vis slėpėsi savo narvelyje. Vienintelė buvo ir I.Stanytės (1 kl.) šinšila.

Gausiausiai augintinių į parodą atnešė 3a ir 1 klasių mokiniai. Dėkojame visiems vaikams, kurie dalyvavo augintinių parodoje. Ypač dėkojame tėveliams, kurie vaikams gyvūnėlius ne tik pristatė, bet ir padėjo prižiūrėti juos parodos metu.