Projektas "Aktyvaus piliečio formulė" baigiasi... 

  Lapkričio 8 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje, vyko paskutinis projekto "Aktyvaus piliečio formulė" įsivertinimo susitikimas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos atstovai, projekto organizatoriai Sedoje: mokytoja Rasa Šmaižienė bei Mokinių tarybos atstovė Vytautė Rimkutė. Susitikimo metu buvo įvertinti projekto etapai: pasirengiamasis vizitas, keturių dienų kūrybines dirbtuvės, kurių metu buvo analizuojamos aktualios vietos bendruomenės problemos, iniciatyvų įgyvendinimo etapas. Taip pat buvo aptartos moksleivių įsivertinimo anketos, pasidžiaugta visų dalyvavusių institucijų iniciatyvomis, įteikti padėkos raštai už dalyvavimą. Projektas oficialiai jau lapkričio pabaigoje bus baigtas, o Sedos jaunimo iniciatyva - paplūdimio tinklinio aikštelė bus paruošta žaidimui jau pavasarį.

Dalyviai projektą "Aktyvaus piliečio formulė" pristatė ir tėvams, Tėvų forumo metu, kuris vyko lapkričio 14 d.. Tėvai buvo maloniai nustebinti, išgirdę, kad jų vaikai prisidėjo prie Sedos miestelio užimtumo jaunimui skatinimo.

Moksleivė Vytautė Rimkutė