Karjeros ugdymo ir verslumo savaitė 

  Lapkričio 11-15 d. mūsų gimnazijoje dažnai galėjai išgirsti žodžius: karjera, specialybės ir pan. Taip buvo todėl, nes ši savaitė buvo karjeros ugdymo ir verslumo. Pirmadienį mūsų gimnazijos moksleivių komandos dalyvavo finansinio raštingumo olimpiados II-ajame etape. Prieš tai, mūsų gimnazijos moksleiviai turėjo praeiti I-ąjį etapą, nes spalio 9d. Danijos princas tiesiogiai paskelbė finansinio raštingumo olimpiados užduotį: sukurti produktą ir jį pasiūlyti Danijos jaunimui-bendraamžiams. Antradienį gimnazistai žiūrėjo Gabriele Muccino režisuotą filmą „Ieškantys laimės“. Po filmo peržiūros gimnazistai aptarė jį kartu su mokyklos psichologe.

  Lapkričio 13d. mūsų gimnazijoje lankėsi karjeros ugdymo konsultantė Daiva Malūkienė. Ji II g klasėms skaitė pranešimą apie karjeros ugdymą, o IV g klasės mokinius konsultavo asmeniškai. Ketvirtadienį gimnazijoje ir ne tik abiturientams buvo savivaldos diena. Vieni tapo mokytojais, kiti darželio auklėtojais. Grupelė vaikinų išvyko dirbti statytbos darbų, o viena mergina turėjo galimybė padirbėti poliklinikoje. Visiems tai buvo puiki patirtis, kuri leido suprasti, ar tai yra norimas darbas ar ne. Ši diena padės lengviau apsipręsti renkantis specialybę. Na, o penktadienį 40 žmonių grupė turėjo karjeros ugdymo modeliavimo pratybas, kur ilgai dirbo, diskutavo. Tikimės, kad šios pratybos davė jiems naudos.

Moksleivė Monika Prialgauskaitė