Gimnazijos mokytojai

Mokytojai metodininkai – 12

  • Kesminienė Genovaitė
  • Vainutienė Gražina
  • Rasa Čičirkaitė
  • Joneikienė Irena
  • Čiapienė Audronė
  • Mažrimienė Laima 
  • Šemetienė Inga
  • Niūniavienė Judita
  • Makreckienė Rasa
  • Katkuvienė Virginija
  • Montrimienė Regina
  • Purkėnas Darius

  

Vyr. mokytojai – 25

Mokytojai - 4

  

Mokytojai ir jų dėstomi dalykai

 

Pradinis ugdymas 

  •  Noreikienė Inga – pradinių klasių vyr. mokytoja
  • Šemetienė Inga – pradinių klasių mokytoja metodininkė
  • Kesminienė Genovaitė - pradinių klasių mokytoja metodininkė
  • Aldona Kazragienė – pradinių klasių vyr. mokytoja
  • Milieškienė Loreta - – pradinių klasių vyr. mokytoja
  • Vainutienė Gražina - pradinių klasių mokytoja metodininkė
  • Daiva Nugarienė - – pradinių klasių vyr. mokytoja

 

Dorinis ugdymas

  • Kazragienė Lina – tikybos vyr. mokytoja
  • Kleinauskienė Edita – etikos vyr. mokytoja

 

Lietuvių kalba

  • Niūniavienė Judita – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  • Makreckienė Rasa  – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  • Sakalauskienė Dalia – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
  • Čičirkaitė Rasa - – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 

Anglų kalba

  • Šmaižienė Rasa - anglų kalbos mokytoja
  • Tatjana Saračinskienė – anglų kalbos vyr. mokytoja
  • Irena Barkauskienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė

  

Vokiečių kalba 

  • Kazlauskienė Aušra – vokiečių kalbos vyr. mokytoja

 

Rusų kalba

  • Juodeikienė Loreta – rusų kalbos vyr. mokytoja
  • Genovaitė Vanagienė – rusų kalbos vyr. mokytoja

 

Istorija

  • Montrimienė Regina - istorijos mokytoja metodininkė
  • Šakinienė Danguolė – istorijos vyr. mokytoja

 

Matematika

  • Bružienė Daiva – matematikos vyr. mokytoja
  • Steponkevičienė Laima - matematikos vyr. mokytoja
  • Vida Lukauskienė - matematikos vyr. mokytoja
  • Aldona Vitkevičienė - matematikos vyr. mokytoja

 

Inf. technologijos

  • Krutinis Artūras – informatikos vyr. mokytojas

 

Biologija

  • Katkuvienė Virginija – biologijos mokytoja metodininkė

 

Fizika

  • Joneikienė Irena – fizikos mokytoja metodininkė

  

Chemija

  • Tenienė Zina – chemijos vyr. mokytoja

 

Geografija

  • Čekys Gediminas – geografijos vyr. mokytojas

 

Dailė

  • Indre Lileikienė – dailės vyr. mokytoja

 

Muzika

  • Ilona Čiapienė – muzikos vyr. mokytoja
  • Inga Dvaržeckienė – muzikos vyr. mokytoja

 

Kūno kultūra

  • Benediktas Spirgys – kūno kultūros vyr. mokytojas
  • Stanienė Jolanta – kūno kultūros vyr. mokytojas
  • Žukauskas Alidas – kūno kultūros vyr. mokytojas

 

Technologijos

  • Čiapienė Audronė – technologijų mokytoja metodininkė
  • Purkėnas Darius – technologijų mokytojas metodininkas

 

Klasių vadovai

 

  • Genovaitė Kesminienė 1a
  • Aldona Kazragienė 1b
  • Loreta Milieškienė 2a
  • Gražina Vainutienė 2b
  • Inga Noreikienė 3
  • Inga Šemetienė 4a
  • Daiva Nugarienė 4b
  • Irena Barkauskienė 5a
  • Rasa Šmaižienė 5b
  • Laima Steponkevičienė 6a
  • Dalia Sakalauskienė 6b
  • Lina Kazragienė 7
  • Aldona Vitkevičienė 8a
  • Edita Kleinauskienė87b
  • Tatjana Saračinskienė Ia
  • Indrė Lileikienė Ib
  • Rasa Čičirkaitė IIa
  • Jolanta Stanienė IIb
  • Regina Montrimienė IIIa
  • Rasa Makreckienė IIIb
  • Loreta Kekienė IVa

 

 

Galerija