Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinio uniformos dėvėjimo tvarka

Bendros nuostatos:

1. Gerbti gimnazijos simbolius ir visokeriopai formuoti gerą jos įvaizdį.
  2. Gimnazijos uniformą privalo vilkėti visi I-IV klasių gimnazistai.
  3. Uniforma privaloma su simbolika, V.Mačernio gimnazijos logotipu.

Uniformos paskirtis:

1. Skatinti ir įpareigoti mokinius prisiimti atsakomybę už savo gimnaziją, jos įvaizdį visuomenėje.
  2. Ugdyti mokinių elgesio kultūrą.
  3. Suvienyti įvairių socialinių grupių mokinius.

Reikalavimai uniformai:

Gimnazisto uniforma yra:

1. Kasdienė
  2. Šventinė (rekomenduojama dėvėti per egzaminus, įskaitas, renginius, šventes).

Kasdienę uniformą sudaro:

1. Merginoms ir vaikinams - juodos spalvos liemenė, džemperis ar žaketas su gimnazijos logotipu.
  2. Laisvai pasirenkami prie uniformos liemenės ir megztinio derantys: vaikinams –tamsios kelnės arba džinsai, marškiniai, merginoms- vienspalviai (baltos arba šviesaus atspalvio ) marškinėliai, kaklaraištis, džinsai, kelnės ar sijonas.

Šventinę uniformą sudaro:

1. Vaikinams –juodos spalvos klasikinis kostiumas, balti marškiniai, kaklaraištis
  2. Merginoms- juodos spalvos liemenė ar megztinis, balti marškinėliai, kaklaraištis, languotas sijonas, (ne trumpesnis kaip 10 cm virš kelių ir ne ilgesnis nei 15 cm žemiau kelių), kūno spalvos pėdkelnės, tamsūs klasikinio stiliaus bateliai.

Reikalavimai gimnazisto išvaizdai:

1. Uniforma turi būti visada švari ir tvarkinga.
  2. Prie uniformos gali būti derinami kuklūs papuošalai.

Be uniformos mokinys gali ateiti nuo birželio 1 d.. 6. Klasės auklėtojas kontroliuoja, ar mokiniai mokykloje dėvi mokyklinę uniformą.

Budintys vadovai ir mokinių tvarkos sektorius tikrina, ar mokiniai dėvi mokyklinę uniformą. Mokyklinę uniformą mokyklai mezga UAB „SAVITAS STILIUS“.

Berniukams ir mergaitėms

Pradinukams

(dydis 122-162)

Paaugliams

(dydis XS-XXL)

Liemenė

14,00 Eur

16,00 Eur

Megztinis

17,00 Eur

20,00 Eur

Žaketas

20,00 Eur

22,00 Eur

Logotipas

nuo 1.5 Eur (visos kainos su PVM)

Sijonų audinys perkamas UAB „Drobė Co“, audinio „Žvirblis“ 9692 1m kaina – 12 Eur.