Pyragų diena mūsų gimnazijoje

Jau antrus mokslo metus mūsų gimnazijoje vyksta pyragų diena. Šiais metais ši diena puikiai pavyko ir sulaukė didelio susidomėjimo, nes pyragai buvo graibste graibomi. Malonu, kad prie akcijos prisijungė ir spec. poreikių vaikai, kurie prekiavo savo kepiniais. Akcijos metu buvo surinkta 262,44Lt. Pasitarus su soc. pedagogėmis buvo nutarta, kad pinigai bus skirti vaikų dovanėlėms nupirkti, kurių jiems tėveliai negali nupirkti. Gimnazijos prezidentūra nuoširdžiai nori padėkoti mokiniams, kurie savo kepiniais prisidėjo prie akcijos ( atsiprašome, jei ko nepaminėjome):

 

 

• Viliui Sakalauskui (2a)
• Svajūnui Strazdauskui (2a)
• Lukui Jakui (2a)
• Emilijai Rubežiūtei (2a)
• Karolinai Kazragytei (6a)
• Vydmantei Šakiniūtei (6a)
• Ugnei Ramoškaitei (7a)
• Emai Joneikytei (7a)
• Monikai Kontrimaitei (8b)
• Aušrinei Rupšytei (IVag)
• Ievai Daugėlaitei (IVbg)
• Laurynui Graikšui (IVbg)

There are no images in the gallery. 

Gimnazijos prezidentė Monika Prialgauskaitė