Darbo vietos

SEDOS VYTAUTO MAČERNIO GIMNAZIJA ATRANKOS BŪDU PRIIMA Į TERMINUOTĄ DARBĄ MUZIKOS MOKYTOJĄ (8 sav. valandoms)

(Biudžetinė įstaiga, Dariaus ir Girėno g. 16, Seda  LT-89383 Mažeikių r., Tel./Faks. (8-443) 46242,

el.p. sedosgimnazija@gmail.com, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190164331)

1. Reikalavimai pretendentams:

1.1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas; muzikos mokytojo kvalifikacija ir darbo patirtis.

1.2. Puikūs bendravimo įgūdžiai  su skirtingo amžiaus mokiniais bei tėvais.

1.3. kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

2. Privalumai:

2.1.Darbo patirtis pradinėse ir vyresnėse klasėse.

2.2. Vyr. mokytojo ar metodininko kvalifikacinė kategorija.

2.3. Gebėjimas naudoti IKT per pamokos, iniciatyva mokinių konkursuose ir olimpiadose.

3. Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

3.1. prašymą leisti dalyvauti konkurse (priedas 1);

3.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3.3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

3.4. gyvenimo aprašymą;

3.5. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

4. Asmuo priimamas dirbti mokytoju atrankos būdu (pokalbis).

5. Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 mokyklos raštinėje adresu: Dariaus ir Girėno 16, Seda, Mažeikių r. Dokumentų priėmimo pabaiga – 2017 m. vasario 22 d.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia tel. 8-443-46389, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Informacija apie konkursą paskelbta 2017-02-09.

Pokalbis vyks Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje 2017 m. kovo 29 d. 10 val.

Direktorė                                                                                                         Aušra Kazlauskienė