Sedos darželyje 

Balandžio 10 dieną Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos II b gimnazistai lankėsi Sedos darželyje pagal profesinį veiklinimą „PASIMATUOK PROFESIJĄ!”. Pirmiausiai moksleiviai pasiskirstė po tris ar daugiau į penkias grupes : "Kiškučiai", "Boružiukai", "Meškučiai", "Bitutės", "Drugeliai". Tikslas buvo susipažinti su darželio veikla, darbo aplinka ir auklėtojos, muzikos vadovės, šeimininkės, ekonomistės, buhalterės, staliaus profesijomis, jas išbandyti o taip pat formuoti mokinių tam tikrus įgūdžius bei kompetencijas. Gimnazistai darželyje padėjo auklėtojoms: mokė vaikus, dirbo lauke, žaidė su vaikais, skaitė pasakas ir atliko kitus darželio auklėtojų darbus. Darželinukai iš pradžių buvo nedrąsūs, bet paskui žaisdami susipažino su moksleiviais ir labai susidraugavo. Vaikučiai gimnazistams rodė piešinius, deklamavo eilėraščius, vaidino ir dainavo. Moksleiviai susipažino su šiuo sunkiu, bet labai įdomiu ir spalvingu darbu ir turiningai praleido dieną.