"Rėmoliokaa" 

Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „TRAMTATULIS“ . Dalyvavę rajoninėje ir zoninėje atrankoje , pateko į respublikinį Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursą „TRAMTATULIS“, kuris 2015m. balandžio 19 d. vyko Kaune. Konkurse dalyvavo Gabrielė Griškėnaitė (dainininkė, smuikininkė), Egidijus Vainutis (lūpinė armonikėlė), instrumentinė grupė: Gabrielė Griškėnaitė , Egidijus Vainutis , Žygimantas Danauskis ir Tomas Kleinauskas .

Respublikinio turo laureatė tapo Gabrielė Griškėnaitė ( 18 m., smuikas); diplomantais tapo: muzikantas (lūpinė armonikėlė) Egidijus Vainutis (16 m.), instrumentinė grupė: Gabrielė Griškėnaitė (18 m.), Egidijus Vainutis (16 m.), Žygimantas Danauskis (12 m.) ir Tomas Kleinauskas (12 m)

„Tramtatulio“ respublikinio konkurso laureatų atlikti kūriniai įamžinami kompaktinėje plokštelėje, o patys laureatai kviečiami dalyvauti laureatų koncerte Rumšiškėse. Šiemet koncertas įvyks birželio 7 dieną.

 

Gražina