GIMNAZISTŲ NAKTIS GIMNAZIJOJE

2015 m. Balandžio 30-31 dienomis gimnazijoje vyko netradiciniai mokymai ,,Gimnazisto naktis gimnazijoje“. Susirinko 14 gimnazistų. Buvo vykdomi mini seminarai apie bendravimą ir psichologiniai žaidimai, kuriuos vedė VšĮ "Efektyvus ugdymas" psichologė Nijolė Daunienė. Mokiniai turėjo galimybę sukurti savo valstybę ir ją pristatyti. Taip pat užsiėmėme kūrybinga veikla su teatro studijos ,,Metamorfozė“ vadove Laura Rojute. Gimnazistams teko ir vaidinti, ir pasijuokti, ir gerai pamąstyti. Vėliau vyko filmų peržiūra, po kurios žaidėme stalo žaidimus. Švintant susitikome su choro studijos ,,Vizija“ vadove Inga Dvardžeskiene, su kuria dainavome pritariant įvairiems instrumentais. Po to užsiėmėme sportine veikla su kūno kultūros mokytoja Jolanata Staniene, dalyvavome įvairiuose estafetėse ir žaidėme tinklinį. Pasibaigus programai gimnazistai džiaugėsi tokia naktimi ir pageidavo, kad jų būtų surengta dar ne viena.