Ekologinė konferencija

Balandžio 30d. gimnazijoje pavasario Žemės dienos renginius užbaigėme tiksliųjų ir gamtos mokslų ekologine konferencija „Mokomės tyrinėdami“. Tradiciškai šiai konferencijai projektus ruošė I – III gimnazijos klasės. Šių metų darbai džiugino įvairove, nes juose gamtos, aplinkos ir sveikatos išsaugojimo temos analizuotos integruojant ne tik gamtos, bet ir matematikos dalykus. Mokinių atlikti tyrimai, apklausos, pokalbių su įvairiais žmonėmis ir įvairiuose šaltiniuose rasta medžiaga tinkamai susisteminta, paruošti vaizdūs pranešimai, surengta paroda „Atradimai gamtoje“. Konferenciją vedė III klasės mokiniai Gerda Jasaitė ir Rytis Buivydas. Už kūrybingus darbus padėkojo gimnazijos direktorė A.Kazlauskienė, o juos apibendrino ir paragino tęsti toliau buvusi gimnazijos mokytoja, ekologinių konferencijų pradininkė Genovaitė Vitalienė.

Pristatyti pranešimai:

 

  1. “Mano hobis ir aplinka”. Integruotą gamtos ir muzikos mokslų projektą paruošė ir pristatė Ib klasės mokiniai.
  2. “Moksleivių nutukimas ir fizinis aktyvumas”. Darbą atliko IIb klasės mokiniai G.Liubšytė, M.Pačerinskas, P. Monkauskas, M.Poškutė.
  3. “Orų prognozavimas pagal gamtos reiškinius ir slėgį” .Projektą parengė IIb klasės mokinės Simona Majauskytė, Rugilė Štombergaitė, Auksė Švažaitė.
  4. “Mes rūšiuojame“ – video pristatymą pateikė III klasės mokinė G.Smilgevičiutė.
  5. „Energija iš gamtos“. Projektą parengė IIa klasės mokiniai A.Butkutė, K.Kleinauskaitė, D.Mažonas, E.Vainutis.
  6. “Ar ne per sunkios pradinukų kuprinės?“. Parengė ir pristatė III klasės mokinės A.Šemetaitė, A.Rupkutė.
  7. “Vandens taršos tyrimas natūraliais ir dirbtiniais indikatoriais. Darbą pristatė IIb klasės mokinė G.Šakytė.

 

Gamtos mokslų mokytojos