Draugystės ratas 

Gegužės 6 dieną Sedos V. Mačernio gimnazijos specialių poreikių mokinių komanda ( Modestas Samauskas 3kl., Milda Vostrikova, Laurynas Rimkus ir Žygimantas Martinkus 4kl.), lydima spec. pedagogės Ingos Ramoškienės dalyvavo viktorinoje "Draugystės ratas " Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje. Viktorinoje dalyvavo komandos iš 7 mokyklų. Svečius gražiai priėmė ir pasitiko mokyklos šeimininkai: pašoko gražų šokį ir padainavo. Vėliau komandoms buvo pristatytos įvairios užduotys, reikėjo parodyti savo atliktus namų darbus - komandos prisistatymą. Mokiniai noriai atliko užduotis, smalsiai stebėjo savo bendraamžių pasirodymus, negailėjo plojimų ir šypsenų. Pasibaigus viktorinai šeimininkai padėkojo dalyvavusiems įteikdami padėkos raštą ir saldžią dovanėlę.

 

Spec.pedagogė Inga Ramoškienė