Džiuginantys matematikos ,,Kengūros“ rezultatai

Šiemet 50 gimnazijos mokinių dalyvavo tarptautinėje matematikos olimpiadoje ,,Kengūra“. Džiugu, kad net 14 mokinių pateko į  rajono geriausiųjų matematikų  dešimtuką. Džiaugiamės ir sveikiname  juos.

Šauniausieji gimnazijos matematikai

14.

Irmantas Čiuldis

8

Keletą metų iš eilės puikių rezultatų ,,Kengūros“ olimpiadoje pasiekė Darius Lakačauskis ir Vilija Ročytė. Šiais metais jie mūsų taip pat nenuvylė ir savivaldybėje buvo geriausi. (I vieta).

Džiugina Tomo Kleinausko, Beatričės Kasiliauskaitės ir Vytautės Rimkutės pasiekimai.

Tomas Kleinauskas- II vieta, Vytautė Rimkutė- III vieta, Beatričė Kasiliauskaitė- II vieta.

Dėkojame visiems mokiniams pasiekusiems olimpiadoje puikių rezultatų ir tikimės tokių pat gerų rezultatų ir kitais metais.

Matematikos mokytoja A. Vitkevičienė