Šeimos šventė 1a klasėje

Gegužės mėnuo tituluojamas šeimos mėnesiu. Gegužės 15-ąją švenčiame šeimos šventę. Pirmokėliai į savo šeimos šventę mamytes ir tėvelius, močiutes ir senelius, broliukus ir sesutes susikvietė gegužės dvyliktąją. Sugužėjus į klasę visiems šeimų nariams pirmokėliai koncertavo: šoko, dainavo, deklamavo eiles, grojo, dovanojo savo rankomis augintas gėlytes ir gamintus sveikinimo atvirukus.

Žodį „šeima“ ne visi vienodai suprantame. Pirmokėliai jį taip pat supranta įvariai. Savo mintis ir linkėjimus šeimai jie išsakė mokytojai. Ji vaikų mintis suvėrė į skaidrių vėrinį ir pateikė jį vaikų šeimynykščiams.

Po koncerto klasėje vyko šauniausios šeimos konkursas. Jame teko varžytis iš peties. Varžesi visi šeimų nariai: nuo mažiausio iki vyriausio. Konkurso užduotys buvo įvairios. Rinkome ir didžiausią muilo burbulą ir greičiausio lėktuvo piltotą, kūrėme eiles apie šeimą. O ir kitose užduotyse teko pasitelkti pagalbon sumanumą, vikrumą, išradingumą. Visos šeimos buvo nepakartojamos, todėl visos buvo nominuotos šauniausiomis šeimomis ir apdovanotos.

 

Mokytoja Loreta Milieškienė