Viktorina ,, Matematika linksmiau”

Kovo 14 dieną gimnazijoje vyko matematikos viktorina. Joje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Buvo sudarytos keturios mišrios komandos. Kiekviena komanda turėjo išsirinkti kapitoną, sugalvoti pavadinimą, prisistatymą. Vėliau komandos sprendė įvairias užduotis: logikos, skaičių ieškos, pastabumo, minė matematikos mįsles, iš erdvinių figūrų statė statinius. Susumavus rezultatus geriausiai pasirodė ,,Skaičiuotuvų“ komanda, dviem taškais atsiliko ,, Skaičiukai- Kvadračiukai“. Renginio metu mokiniai ugdėsi ne tik kritinį mąstymą, atidumą, kūrybiškumą, atkaklumą, bet ir mokėsi dirbti komandoje- prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir komandos draugais. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems. Kovo 14 dieną skaičiaus Pi gimtadienį paminėjo 7- 10 klasių mokiniai. Jie rinko informaciją apie skaičiaus ,,Pi gyvenimą“, piešė piešinius, kūrė ketureilės, sudarinėjo uždavinių sąlygas ir sprendė užduotis , kuriose reikėjo naudoti Pi. Pi dienoje susipynė ir mokslas ir menas. Čia kiekvienas galėjo parodyti savo gebėjimus. Dirbti komandose buvo linksma ir gera. Po šios dienos – šventės neliko nė vieno, kuris nežinotų, kad Pi yra matematinė konstanta, plačiai naudojama matematikoje ir fizikoje, reiškianti apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį.

 

Matematikos mokytojos: Aldona Vitkevičienė, Vida Lukauskienė