Juozuko mugė

Kovo 19 dieną gimnazijoje šurmuliavo pradinukų Juozuko mugė. Ko tik vaikai nebuvo prisinešę! Su tėvelių pagalba ir gėlių daigų priaugino, ir pyragų prikepė, ir medinių dirbinių pridrožė... Močiutės buvo ir varškės sūrių pagaminusios, ir kojinių anūkų prekybai primezgusios. Mugėje buvo galima išbandyti jėgas ir suktukų kovose. Mažieji pardavinėjo, pirko, derėjosi. Vieniems prekyba ėjosi gerai, greitai jų prekės nuo prekystalių iškeliavo į pirkėjų krepšius. Kitiems teko savo kantrybę išbandyti, prekių kainas sumažinti. Vaikai džiaugėsi įgyta prekybininko patirtimi. Po mugės pradinukai sugužėjo į aktų salę. Ten vaikų laukė mokytoja G.Vainutienė, kuri pamokino žemaitiškų žaidimų ir ratelių. Pradinukai šauniai praleido dieną.

Inga Pačerinskienė