Žemės diena

 

Kovo 20 dieną 6 – I klasių mokiniai minėjo Pasaulinę Žemės dieną. Juos žemaitiškai pasveikino G.Vainutienės vadovaujamas ansamblis „Rimolioka“. 8b klasės mokinė A. Vaitkutė ir 7a klasės mokinys G.Brazdeikis ne tik priminė nuo kada švenčiama Žemės diena, bet ir kaip svarbu saugoti ir tausoti gamtą. Savo kūrybą apie pavasarį ir bundančią gamtą skaitė Ia ir Ib klasių mokiniai. Kurti juos paskatino ir padėjo lietuvių k. mokytoja R.Čičirkaitė. Direktorė A.Kazlauskienė kvietė Žemę pradėti puošti nuo savo gimnazijos kiemo. Kaip pavyzdį kovos už Žemės išsaugojimą, ji pateikė 16-metę Švedijos moksleivę Gretą Thunberg, kuri jau daug savaičių penktadieniais rengia akcijas už kovą prieš klimato kaitą. Gamtos ir geografijos mokytojos mokinius kvietė į viktoriną „Api gamtą žemaiteška“, skirtą ir Žemės dienai, ir Žemaitijos metams paminėti. Džiaugiamės viktoriną vedusiais III klasės mokiniais V.Šakiniūte ir T.Kleinausku. Viktorinos nugalėtojai turėjo garbės prie gimnazijos iškelti Žemės vėliavą.

 

Gamtos mokslų mokytojos