1,2% parama

Gerbiami Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos

mokinių  tėveliai, mokytojai, dirbantys bendruomenės nariai, buvę gimnazijos mokiniai!

Kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų gimnazijos rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių ir visos mokyklos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis.

2020 metais gavome  paramos 3800 eurų. Jūsų dėka  modernizuotos ugdymo aplinkos, suremontuoti du  kabinetai,  atnaujinta jų įrangą. IT kabinetui įsigyti nauji  stacionarūs kompiuteriai.

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad pagal galimybes remiate gimnaziją. Jūsų dėka gimnazija tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius.

Kviečiame ir šiemet 1,2 % savo pajamų mokesčio dalį skirti Sedos Vytauto Mačernio gimnazijai. Gauta parama prisidės prie gimnazijos ugdomųjų aplinkų modernizavimo, mokymo priemonių įsigijimo, projektinių veiklų finansavimo.

Ačiū už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.

Pagarbiai,

Gimnazijos tarybos pirmininkė Inga Derkintienė,

Gimnazijos direktorė Aušra Kazlauskienė.

Deklaracijos teikiamos iki 2021 m. gegužės 3 dienos. Paruošėme instrukciją, kaip Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (FR0512) pateikti elektroniniu būdu.

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos rekvizitai:
Paramos gavėjo kodas: 190164331
Paramos gavėjo pavadinimas: Sedos Vytauto Mačernio gimnazija