2 % parama

Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo

Nuoširdžiai dėkojame Visiems (darbuotojams, tėveliams, buvusiems mokiniams, palaikantiems mokyklą), parėmusiems gimnaziją praėjusiais metais, pervedant 2 proc. GPM sumos.

Jūsų paaukoti 3400.00 Eur panaudoti gimnazijos ugdymo aplinkos bei gerbūvio kūrimui. Jūsų parama mums padeda ugdyti Vaikus, sugebančius kūrybiškai mąstyti, naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, gebančius aktyviai ir atsakingai integruotis į šiuolaikinę mūsų visuomenę, modernizuojant gimnazijos ugdymo procesą.

Tikimės, jog ir šiais metais 2 procentų paramą skirsite mūsų gimnazijai. Jūsų parama būtų didžiulė pagalba Sedos Vytauto Mačernio gimnazijai steigiant informacinių technologijų centrą SMART.

Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai (o tai reikia atlikti iki gegužės 1 d.), reikia užpildyti specialią formą FR0512 (kompiuteriu arba ranka, dėl pildymo galima (kviečiame) kreiptis į mokyklą). Užpildytą formą paramos davėjas gali išsiųsti adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257) arba perduoti per mokinį mokyklai.

(Prašymas pildomas tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, nurodant, kiek procentų (iki 2 proc.) ketinate pervesti paramai.) Jei pildote deklaraciją internetu: – Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos. Paramą galima skirti iki 2023 m.!

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos bendruomenės vardu Direktorė Aušra Kazlauskienė

Gimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190164331