Mokyklinė integruota gamtos mokslų olimpiada 2021

Jau tradicine tapusi integruota mokyklinė gamtos mokslų olimpiada stipriausiems 7 – 8, I klasių mokiniams šiais mokslo metais, kaip ir daugelis renginių, vyko virtualioje aplinkoje. Sausio 14d. po 10 mokinių kiekvienoje klasių grupėje stengėsi pritaikyti savo gebėjimus ir žinias atlikdami testus www.etest.lt sistemoje.

Sveikiname olimpiados nugalėtojus.

Septintokus: Ivetą Noreikytę ir Esterą Butkų, užėmusius I-ą vietą, Mindaugą Bortelį ir Nedą Niuniavą užėmusius II-ą vietą ir Rugilę Čiuldytę laimėjusią III-ą vietą.

Aštuntokus: Inesą Stanytę užėmusią I-ą vietą, Matą Vainutį, užėmusį II-ą vietą, ir Dairūną Žilinską laimėjusį III-ą vietą.

I-os klasės gimnazistus:   Dovydą Jasmontą užėmusį  I-ą vietą, Gvidą Kazlauską  užėmusį II-ą vietą ir Jogailą Eičiną – III vietą.

Linkime mokiniams dar giliau ir plačiau domėtis gamtos mokslais, stebėti, tyrinėti aplinką ir joje vykstančius reiškinius.

Gamtos mokslų mokytojos

TAMO