Raštingumo konkursas

Vasario 3-12 d. gimnazijoje buvo organizuotas tradicinis raštingumo konkursas „Gimtųjų žodžių apkabintas,/ Aš gyvas kalboje“. Norime pasidžiaugti šiais 5-6 klasių mokiniais:  I vietą  laimėjo Atlanta Samoškaitė, 5b klasės mokinė; II vietą – Einius Derkintis, 5a klasės mokinys ir Iveta Noreikytė, 6 klasės mokinė, trečia vieta atiteko Tautvydui Giačiui -5a klasės mokiniui.  7-8 klasių mokinių raštingumo konkurso nugalėtojai: I vietą pasidalijo 7 klasės mokinės Toma Gaudušaitė ir Agnė Noreikaitė bei Gvidas Kazlauskas, 8b klasės mokinys; II vieta atiteko Martynui Abelkiui, 8a klasės mokiniui, o III vieta – Vaidai Vaitkutei, 7b klasės mokinei. I-II klasių mokinių raštingumo konkurso nugalėtojai: I vieta atiteko  Ia klsės mokinei Laurynai Noreikytei ir IIb  klasės mokinei Augustei Joneikytei; II vieta pasidalijo Ia klasės mokinė Joana Kazragytė ir Ib klasės mokinys Mantas Dagenis; III vieta atiteko  Gretai Čiuldytei, Ia klasės mokinei. III-IV klasių  raštingumo konkurso nugalėtojai: I vietos laimėtojai yra III klasės mokiniai Martynas Balsys ir Milda Šmaižytė bei Tomas Kleinauskas, IV klasės mokinys; II vietą laimėjo IV klasės mokinė Deimena Baužytė, o III vietą – Rokas Songaila, IV klasės mokinys. Šio konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti  padėkos raštais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime vasario 13 dieną.

TAMO