Mokytojai

Pradinių klasių vyr. mokytojos:

  • Kazragienė Aldona
  • Milieškienė Loreta
  • Noreikienė Inga
  • Nugarienė Daiva

Pradinių klasių mokytojos metodininkės:

  • Kesminienė Genovaitė
  • Pačerinskienė Inga
  • Vainutienė Gražina

Dorinis ugdymas:

  • Kazragienė Lina – tikybos vyr. mokytoja
  • Kleinauskienė Edita – etikos vyr. mokytoja

Lietuvių kalba

  • Čičirkaitė Rasa – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  • Makreckienė Rasa  – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  • Niūniavienė Judita – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  • Sakalauskienė Dalia – lietuvių kalbos vyr. mokytoja

Anglų kalba

  • Šmaižienė Rasa – anglų kalbos mokytoja
  • Tatjana Saračinskienė – anglų kalbos vyr. mokytoja
  • Irena Barkauskienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė

Vokiečių kalba

  • Kazlauskienė Aušra – vokiečių kalbos vyr. mokytoja

Rusų kalba

  • Juodeikienė Loreta – rusų kalbos vyr. mokytoja
  • Genovaitė Vanagienė – rusų kalbos vyr. mokytoja

Istorija

  • Montrimienė Regina – istorijos mokytoja metodininkė
  • Šakinienė Danguolė – istorijos vyr. mokytoja

Matematika

  • Bružienė Daiva – matematikos vyr. mokytoja
  • Steponkevičienė Laima – matematikos vyr. mokytoja
  • Vida Lukauskienė – matematikos vyr. mokytoja
  • Aldona Vitkevičienė – matematikos vyr. mokytoja

Inf. technologijos

  • Krutinis Artūras – informatikos vyr. mokytojas

Biologija

  • Katkuvienė Virginija – biologijos mokytoja metodininkė

Fizika

  • Joneikienė Irena – fizikos mokytoja metodininkė

Chemija

  • Tenienė Zina – chemijos vyr. mokytoja

Geografija

  • Čekys Gediminas – geografijos vyr. mokytojas

Dailė

  • Indre Lileikienė – dailės vyr. mokytoja

Muzika

  • Ilona Čiapienė – muzikos vyr. mokytoja
  • Inga Dvaržeckienė – muzikos vyr. mokytoja

Kūno kultūra

  • Benediktas Spirgys – kūno kultūros vyr. mokytojas
  • Stanienė Jolanta – kūno kultūros vyr. mokytojas
  • Žukauskas Alidas – kūno kultūros vyr. mokytojas

Technologijos

  • Čiapienė Audronė – technologijų mokytoja metodininkė
  • Purkėnas Darius – technologijų mokytojas metodininkas
  • Loreta Milieškienė – 1 kl.
  • Inga Noreikienė – 2 kl.
  • Inga Pačerinksienė – 3a kl.
  • Daiva Nugarienė – 3b kl.
  • Genovaitė Kesminienė – 4a kl.
  • Gražina Vainutienė – 4b kl.
  • Edita Kleinauskienė – 5 kl.
  • Regina Montrimienė – 6 kl.
  • Indrė Zozienė – 7a kl.
  • Genovaitė Vanagienė – 7b kl.
  • Irena Barkauskienė – 8a kl.
  • Rasa Šmaižienė – 8b kl.
  • Laima Steponkevičienė Iag kl.
  • Vida Lukauskienė – Ibg kl.
  • Lina Kazragienė – IIg kl.
  • Aldona Vitkevičienė IIIg kl.
  • Rasa Langė – IVg kl.

TAMO